Kategorie
Mycí rukavice
WORK STUFF Storm Wash Mitt mycí rukavice mikrovlákno
Mycí rukavice Work Stuff Wash Mitt je skvělým doplňkem každého detailera. Prodloužená vlákna absorbují ještě více nečistot pro práci bez poškrábání povrchu karosérie.  PŘEDNOSTI VÝROBKU: hustá a jemná mikrovlákna vysoká absorbce nečis..
CARTEC Orange Wash Glove Mikrovláknová mycí rukavice
Nová mycí rukavice CARTEC Orange Wash Glove s hustým mikrovláknem se smyčkou Double Side Caterpilar. Velmi jemná a odolná rukavice s ochrannou gumou kolem zápěstí...
CARTEC Super Plush Wooly Jemná vlněná rukavice na mytí aut
Super Plush Wooly je odolná mycí rukavice s odolnými vlněnými umělými vlákny. Mycí rukavice je vyrobena pro velkou zátěž...každodenní mytí a praní kvůli čištění...
CARTEC Wash Glove Microfibre Mycí rukavice z mikrovlákna
CARTEC Wash Glove je vyrobena z kvalitního mikrovlákna s univerzálním využití. Wash Glove použijte při mytí hliníkových disků, mytí aut nebo motorek nebo pro tepování stropnic a bočnic interiéru automobilů. Rukavice má praktické poutko pro zavěšení p..
DeWitte Microfiber Washing Glove Jemná mikrovláknová mycí rukavice
Mikrovláknová rukavice je šetrná k laku a vyniká dlouhou životností. Jemné mikrovlákno má vysokou čistící schopnost a rukavice se zároveň velmi dobře udržuje. Microfiber Washing Glove je určená jak pro fajnšmekra, který si hýčká svoje doma, tak i pro..
DeWitte Wool Glove Mitt Vlněná mycí rukavice
Vlněná mycí rukavice DeWitte Wool Glove Mitt na šetrné mytí laku. Vlna má vynikající mycí schopnost s vysokou absorpcí nečistot. Prach se dostává mezi vlákna a vyplaví se až po namočení do kbelíku. Wool Glove Mitt je určená jak pro fajnšmekra, který ..
-32%
TONYIN Premium WashMitt Prémiová mikrovláknová mycí rukavice na mytí automobilů
Prémiová mikrovláknová mycí rukavice TONYIN Premium Wash Mitt pro šetrné ruční mytí laku automobilů. Velmi jemné vlákno na konci několikrát roztřepené proti jakémukoli poškrábání laku. Stahovatelný ,,rukáv" pro obepnutí zápěstí a vnitřní sešití mezi ..
WORK STUFF Hurricane Wheel Mitt mycí rukavice na mytí disků aut
WORK STUFF Hurricane Wheel Mitt je praktická rukavice na mytí disků aut. Šetrné vlákno nepoškodí i ta nejchoulostivější alu kola. Kompaktní rozměr padnoucí na ruku 15 x 15 cm je ideální pro mytí disků pro osobní automobily. Rukavici můžete použít i n..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)