Kategorie
Keramické povlaky
AUTOTRIZ Glass Coating V5 light 50ml ochrana skel a světlometů na 6 měsíců
Glass Coating V5 je skelná keramická ochrana autoskel a světlometů s výdrží 6 měsíců. Snadná aplikace této keramické ochrany je plus při aplikaci. Ochrání skla automobilu, kde vytváří efekt tekutých stěračů a zabraňuje zanášení autoskel a ochranu pla..
AUTOTRIZ Nano Serum Kit 50 ml Nejnovější keramická ochrana 9H
Nejnovější keramický povlak výrobce Autotriz Nano Serum v tvrdosti udávané výrobcem 9H. Vysoký lesk a odolnost vůči poškození chrání lak automobilů a motorek...
AUTOTRIZ PPF Flexible Coating 50ml Keramický povlak na PPF fólie
Keramická ochrana polyuretanových fólií výrobce Autotriz Germany. PPF Flexible Coating je speciální flexibilní keramická vrstva pro všechny typy ochranných fólií. Polyuretanové, matné, saténové a vinylové fólie. PPF Coating je vyroben z těžkého UV in..
AUTOTRIZ V-3 Plastic Coating 30 ml Kit Keramická ochrana nelakovaných plastů a světlometů 2 roky
V-3 je speciální čirý nano-keramický ochranný povlak, který chrání vnější plastové a ozdobné díly. Nabízí vynikající ochranu proti vodě, počasí a teplotě. Snadné nanášení pomocí přiloženého aplikátoru a stírání. Životnost keramického povlaku až 2 rok..
AUTOTRIZ V-6 Keramická ochrana kůže 50ml
V-6 od výrobce Autotriz je keramická ochrana kůže a koženky na minimálně 1 rok. V-6 ochrání kůži vůči otěrům a stárnutí. Nové složení výrobku zaručuje kůži nebo kožence ,,dýchat,, a i přes nanesenou ochranu je možné pravidelně kůži vyživovat, aby nez..
AUTOTRIZ V2 Hybrid Coating 50ml Keramická ochrana SiO2 + Nano Titanium na 24 měsíců
V2 Hybrid Coating je směsí velmi čistého nano keramického povlaku s příměsí nano částic Titanu. Tato kombinace vytváří velmi odolnou bariéru s vynikajícím hydrofobním účinkem.V2 Hybrid Coating chrání povrch karosérie před nečistotami, kyselinami, UV ..
CARTEC Ceramic Glaze 5 l Detailer pro finální údržbu keramických povlaků
Ceramic Glaze holandského výrobce Cartec je finální detailer na údržbu keramického povlaku CARTEC Ceramic Guard. Může být použitý na keramických povlacích všech znašek. Perfektně totiž funguje s povlaky na bázi SiO2. Vytváří slitý a lesklý povrch s d..
CARTEC CERAMIC GUARD Si+Carbon 30ml keramická ochrana laku - prodej pouze pro certifikovaná centra
Ochrana, která trváCeramic Guard je jedinečný produkt: revoluční povlak, který nabízí vynikající ochranu a činí lak na lak vozidla odpuzující vodu a nečistoty. Díky nátěru Ceramic Guard od Cartec nečistoty a hmyz jednoduše sklouznou z nátěru jako vod..
CARTEC Panel Spray 1 l odmašťovací prep před voskováním nebo keramikou
CARTEC Panel Spray s rozprašovačem je připravený unikátní výrobek pro odmaštění povrchů před voskováním nebo nanášením keramických povlaků. Díky výjimečnému složení výrobku zajistíte, že vám nanášené ochrany laku lépe přilnou k povrchu karosérie. Pan..
CARTEC Towel Ceramic Guard Samolepící aplikační hadříky 15x10cm sada 3 ks
Sada velmi jemných aplikačních hadříků k nanášení keramiky balené v boxu. Nespornou výhodou je lepící proužek na každém hadříku. jednoduše stačí strhnout, obalit aplikační blok a přilepit. Rozměr hadříku: 15x10 cm..
TONYIN Ceramic Spray Sealant 473 ml keramický detailer s vysokým obsahem SiO2
Keramický sealant pro ochranu laku s vysokým obsahem SiO2 vytvoří na karosérii ochranný film proti vodě, nečistotám z běžného provozu a UV paprskům. Velmi jednoduchá aplikace díky složení polymerů s keramikou nezanechává na povrchu žádné šmouhy a sna..
TONYIN Graphene Spray Coating Set 300 ml Grafenový povlak v sadě s kvalitním mikrovláknem 40x40 cm
Grafenový povlak je nejnovější technologický pokrok, který se stává neodmyslitelnou součástí při údržbě automobilů. Graphene Spray Coating poskytuje výrazně lepší ochranu než tradiční vosky a sealanty. Grafenový povlak přilne k jakémukoli materiálu j..
ZviZZer Aplicator Block 9x4 cm Aplikační blok k nanášení keramických povlaků
Nový aplikační blok z dílny ZviZZer k nanášení keramických povlaků. Svým složením je naprosto dokonalý. Jemná pěna nalepená na bloku z pěny a gumy. Skvěle padne svými rozměry do ruky. Rozměry: 90 x 40 mmVýška bloku: 25 mmCena za 1 ksK bloku dopo..
ZviZZer Ceramic Coating Aplicator Aplikační hadřík na keramiku 15 x 10cm
Jemný aplikační hadřík pro nanášení keramických povlaků. Oboustraně použitelný.Rozměr: 15 x 9,5cmPři nákupu produktů ZviZZer za více než 5.000,-Kč bez DPH, ZDARMA školení - Workshop leštění systémem ZviZZer...
ZviZZer Paint Ceramic Coat SiO2 50ml životnost povlaku 3 roky
Nový ZviZZer Paint Ceramic Coat o objemu 50ml, keramický povlak autolaků a motocyklů na 3 roky. Směs je čirá a téměř bez zápachu. Po nanesení vytvoří bariéru laku s vysokou hydrofobitou a extrémním leskem. Stejně tak jako všechny výrobky ZviZZer pomá..
ZviZZer Spray Coat 250 ml keramický povlak min.6 měsíců
Spray Coat ZviZzer pro ochranu laku po dobu až 6 měsíců se snadnou a rychlou aplikací. Obsahuje směs sealantů s vysokým obsahem keramiky 15%. Zapomeňte na voskování, tohle Vás překvapí!Spray Coat ZviZZer plně nahrazuje voskování a zařadili bychom ten..
SOFT99 Black Black 110 ml - keramická ochrana pneumatik
Soft99 BLACK BLACK 110 ml japonská keramická ochrana pneumatik, která chrání pryž a udržuje vhled nové pneumatiky na 60 dní. Black Black vytváří vysoce odolnou hydrofobní vrstvu a zabraňuje znečištění. Postup aplikace:Při aplikací používejte och..
Zobrazuji 1 až 17 z 17 (celkem stran 1)