Kategorie
Keramické povlaky
Angelwax H2GO 100 ml tekuté stěrače
Angelwax H2GO 100 ml tekuté stěrače: H2GO jsou tekuté stěrače z laboratoře Angelwax, které byly vyvinuty pro odolávání i v těch nejhorších oblastech s kyselými dešťi. Hydrofobní film na skleněném povrchu zabraňuje vodě se jakýmkoliv způsobem ..
Angelwax H2GO 250 ml tekuté stěrače
Angelwax H2GO 250 ml tekuté stěrače: H2GO jsou tekuté starače z laboratoře Angelwax, které byly vyvinuty pro odolávání i v těch nejhorších oblastech s kyselými dešťi. Hydrofobní film na skleněném povrchu zabraňuje vodě se jakýmkoliv způsobem ..
AUTOTRIZ Glass Coating V5 30+30ml KIT Profesionální ochrana autoskel a světlometů na 18 měsíců
AUTOTRIZ Glass Coating V5 30+30ml KIT exkluzivní, prorofesionální dvojsložková ochrana autoskel a světlometů na 18 měsíců. Nanesením vytvoří odolnou bariéru s extrémním hydrofobním efektem. Již od 40 km/hodinu nebudete potřebovat stěrače a zároveň oc..
AUTOTRIZ Glass Coating V5 light 50ml ochrana skel a světlometů na 6 měsíců
Glass Coating V5 je skelná keramická ochrana autoskel a světlometů s výdrží 6 měsíců. Snadná aplikace této keramické ochrany je plus při aplikaci. Ochrání skla automobilu, kde vytváří efekt tekutých stěračů a zabraňuje zanášení autoskel a ochranu pla..
AUTOTRIZ V-3 Plastic Coating 30 ml Kit Keramická ochrana nelakovaných plastů a světlometů 2 roky
V-3 je speciální čirý nano-keramický ochranný povlak, který chrání vnější plastové a ozdobné díly. Nabízí vynikající ochranu proti vodě, počasí a teplotě. Snadné nanášení pomocí přiloženého aplikátoru a stírání. Životnost keramického povlaku až 2 rok..
AUTOTRIZ V-4 Wheel Coating Kit Keramická ochrana disků s životností 1 rok
Nejtvrdší keramický nano povlak, který se silně váže na kovová, chromová nebo hliníková kola a brzdové třmeny. V-4 má extrémní tepelnou odolnost a odolnost vůči nečistotám, aby účinně odpuzoval brzdový prach a ostatní nečistoty z provozu. Wheel Coati..
AUTOTRIZ V-6 Keramická ochrana kůže 50ml
V-6 od výrobce Autotriz je keramická ochrana kůže a koženky na minimálně 1 rok. V-6 ochrání kůži vůči otěrům a stárnutí. Nové složení výrobku zaručuje kůži nebo kožence ,,dýchat,, a i přes nanesenou ochranu je možné pravidelně kůži vyživovat, aby nez..
AUTOTRIZ V-7 Fabric Coating 300 ml křemičitá impregnace textilu, alcantary a střech kabrioletů
AUTOTRIZ V-7 Fabric Coating 300 ml křemičitá impregnace textilu a alcantary, která vytvoří neprostupnou bariéru proti nečistotám jako je prach, tekutiny a potraviny. V-7 Fabric Coating na bázi křemíku SiO2 vytvoří ochranu materiálu na minimálně 12 mě..
AUTOTRIZ V2 Hybrid Coating 30ml Keramická ochrana SiO2 + Nano Titanium na 24 měsíců
V2 Hybrid Coating je směsí velmi čistého nano keramického povlaku s příměsí nano částic Titanu. Tato kombinace vytváří velmi odolnou bariéru s vynikajícím hydrofobním účinkem.V2 Hybrid Coating chrání povrch karosérie před nečistotami, kyselinami, UV ..
AUTOTRIZ V2 Hybrid Coating 50ml Keramická ochrana SiO2 + Nano Titanium na 24 měsíců
V2 Hybrid Coating je směsí velmi čistého nano keramického povlaku s příměsí nano částic Titanu. Tato kombinace vytváří velmi odolnou bariéru s vynikajícím hydrofobním účinkem.V2 Hybrid Coating chrání povrch karosérie před nečistotami, kyselinami, UV ..
CARTEC CERAMIC GUARD Si+Carbon 30ml keramická ochrana laku - prodej pouze pro certifikovaná centra
Ochrana, která trváCeramic Guard je jedinečný produkt: revoluční povlak, který nabízí vynikající ochranu a činí lak na lak vozidla odpuzující vodu a nečistoty. Díky nátěru Ceramic Guard od Cartec nečistoty a hmyz jednoduše sklouznou z nátěru jako vod..
CARTEC Panel Spray 1 l odmašťovací prep před voskováním nebo keramikou
CARTEC Panel Spray s rozprašovačem je připravený unikátní výrobek pro odmaštění povrchů před voskováním nebo nanášením keramických povlaků. Díky výjimečnému složení výrobku zajistíte, že vám nanášené ochrany laku lépe přilnou k povrchu karosérie. Pan..
CARTEC Towel Ceramic Guard aplikační hadříky sada 3 ks
Sada velmi jemných aplikačních hadříků k nanášení keramiky balené v boxu. Nespornou výhodou je lepící proužek na každém hadříku. jednoduše stačí strhnout, obalit aplikační blok a přilepit. Rozměr hadříku: 15x10 cm..
ZviZZer Aplicator Block 9x4 cm Aplikační blok k nanášení keramických povlaků
Nový aplikační blok z dílny ZviZZer k nanášení keramických povlaků. Svým složením je naprosto dokonalý. Jemná pěna nalepená na bloku z pěny a gumy. Skvěle padne svými rozměry do ruky. Rozměry: 90 x 40 mmVýška bloku: 25 mmCena za 1 ksK bloku dopo..
ZviZZer Ceramic Coating Aplicator Aplikační hadřík na keramiku 15 x 10cm
Jemný aplikační hadřík pro nanášení keramických povlaků. Oboustraně použitelný.Rozměr: 15 x 9,5cm..
ZviZZer Glass Coat Set keramická sada na ochranu autoskel s životností 18 měsíců
ZviZZer Glass Coat Set keramická sada na ochranu autoskel. Skelná keramická ochrana dost často udávána jako ,,tekuté stěrače,, se používá nejen pro příjemnější jízdu za deště, ale i jako ochrana proti spadu a vodnímu kameni po umytí auta. ..
ZviZZer Paint Ceramic Coat SiO2 50ml životnost povlaku 3 roky
Nový ZviZZer Paint Ceramic Coat o objemu 50ml, keramický povlak autolaků a motocyklů na 3 roky. Směs je čirá a téměř bez zápachu. Po nanesení vytvoří bariéru laku s vysokou hydrofobitou a extrémním leskem. Stejně tak jako všechny výrobky ZviZZer pomá..
ZviZZer Spray Coat 250 ml keramický povlak min.6 měsíců
Spray Coat ZviZzer pro ochranu laku po dobu až 6 měsíců se snadnou a rychlou aplikací. Obsahuje směs sealantů s vysokým obsahem keramiky 15%. Zapomeňte na voskování, tohle Vás překvapí!Spray Coat ZviZZer plně nahrazuje voskování a zařadili bychom ten..
SOFT99 Black Black 110 ml - keramická ochrana pneumatik
Soft99 BLACK BLACK 110 ml japonská keramická ochrana pneumatik, která chrání pryž a udržuje vhled nové pneumatiky na 60 dní. Black Black vytváří vysoce odolnou hydrofobní vrstvu a zabraňuje znečištění. Postup aplikace:Při aplikací používejte och..
Zobrazuji 1 až 20 z 20 (celkem stran 1)