Kategorie
-9%
TROMMELBERG 1860 230V Zouvačka pneu do vel. alu 24´
Přezouvačka pneu německé společnosti Trommelberg s napětím 230 Voltů pro montáž a demontáž pneu osobních a lehkých užitkových automobilů. Kvalitní materiál použitý při výrobě podtrhuje kvalitu firmy. Zesílená konstrukce, motor Koni, výkyvné rameno a ..
-10%
TROMMELBERG 1860 400V Zouvačka pneu do vel.alu 24´
Dvourychlostní přezouvačka pneu německé společnosti Trommelberg s napětím 400 Voltů pro montáž a demontáž pneu osobních a lehkých užitkových automobilů. Kvalitní materiál použitý při výrobě podtrhuje kvalitu firmy. Zesílená konstrukce, motor Koni, vý..
TROMMELBERG 1885 230V Zouvačka pneu s naklápěcím ramenem
Vyšší model profesionální přezouvačky pneumatik německé společnosti Trommelberg s napětím 230 Voltů pro montáž a demontáž pneu osobních a lehkých užitkových automobilů. Kvalitní materiál použitý při výrobě podtrhuje kvalitu firmy. Zesílená konstrukce..
TROMMELBERG Adaptér A13-36 model CB1910B pro vyvažování moto kol
Adaptér pro vyvažovačku motocyklových kol TROMMELBERG CB1910B. Pro fixaci kola se používají montážní otvory kola a pohyblivé kolíky příruby...
TROMMELBERG Adaptér A13-40 pro vyvažování moto kol
Adaptér pro vyvažovačku motocyklových kol TROMMELBERG CB1950, CB1960 a CB1990 a pro všechny ostatní se závitem 40 mm. Pro fixaci kola se používají montážní otvory kola a pohyblivé kolíky příruby...
TROMMELBERG CB 1910B Poloautomatická vyvažovačka kol osobních automobilů
Počítačem řízená poloautomatická vyvažovačka německé firmy Trommelberg pro přesné vyvažování kol osobních automobilů a motocyklových kol (s nástavcem). Vyvažovačka je vybavena dvojitým LED displejem a dotykovou ovládací deskou. Vyvažovačka indikuje g..
TROMMELBERG MOTO SCISSOR LIFT TST045M Hydraulický zvedák motocyklů 450 Kg
Nový hydraulický zvedák motocyklů pro inspekci a servis motocyklů do hmotnosti 450 kg. Perfektní vyvážení celé zdvižné plochy pomocí dvou ramen. Hever je vybaven nožní hydraulickou pumpou s ručním zajištěním výšky. Hever je vybaven pojízdnými ko..
TROMMELBERG Pneumatic Assist Device ,,L" Pomocné montážní rameno levé pro sportovní pneu a runflat
PNEUMATIC ASSIST DEVICE německé firmy Trommelberg je nepostradatelnou součástí při montáži a demontáži sportovních pneumatik s velmi tuhou patkou nebo pneumatik Run flat. Pomocí vestavěného pístu vytvoří velmi vysoký tlak pro snadnou montáž a demontá..
TROMMELBERG Pneumatic Assist Device ,,R" Pomocné montážní rameno pravé pro sportovní pneu a runflat
PNEUMATIC ASSIST DEVICE německé firmy Trommelberg je nepostradatelnou součástí při montáži a demontáži sportovních pneumatik s velmi tuhou patkou nebo pneumatik Run flat. Pomocí vestavěného pístu vytvoří velmi vysoký tlak pro snadnou montáž a demontá..
TROMMELBERG Quick Lock Nut A15-36 Rychloupínací matice
Kompletní rychloupínací matice Trommelberg pro upnutí kola vyvažovaček s hřídelí o průměru 36 mm. ..
TROMMELBERG Quick Lock Nut A15-40 Rychloupínací matice
Kompletní rychloupínací matice Trommelberg pro upnutí kola vyvažovaček s hřídelí o průměru 40 mm. ..
-4%
TROMMELBERG SCISSOR LIFT 3T Nůžkový nízkoprofilový zvedák 96cm s mobilní sadou a nosností 3 t.
Profesionální nízkoprofilový hever německé značky Trommelberg Germany s výškou zdvihu 96 cm a výškou v základní poloze jen 11,5 cm. Kvalitní nůžkový systém se dvěma pístnicemi zvedá automobil plynule do maximální výšky za 55 vteřin. Spouštění do zákl..
TROMMELBERG SUV VAN KIT Centrovací kužel na vyvažování kol SUV a lehkých užitkových automobilů
Sada pro vyvažování kol lehkých nákladní vozidel a SUV. Sada se skládá z přírubového kusu a středícího kuželu 95 - 175mm.Sada je určená k modelu vyvažovačky Trommelberg CB1910B s hřídelí 36mmPŘEDNOSTI VÝROBKU:Sada pro průměr 95-175mmNěmecká kvalita..
Trommelberg Trolley Jack Nízkoprofilový hydraulický hever 3,5t
Ruční nízkoprofilový, hydraulický zvedák se zesílenou konstrukcí německého výrobce Trommelberg. Hever se zdvihá i spouští ,,jednou rukou" pomocí tyče. Zdvih je velice rychlý díky obousměrnému pístu, kdy pumpuje při pohybu tyče nahoru i dolu. Spouštěn..
TROMMELBERG TRUCK 1580 Zouvačka pneu nákladních automobilů a zemědělských strojů
Plně automatická zouvačka pneumatik nákladních automobilů, stavebních strojů a zemědělské techniky německé firmy Trommelberg. Veškeré úkony jsou řízeny pomocí mobilní ovládací plošiny. Široký rozsah montáže i demontáže pneumatik velikostí 14´až 26´s ..
TROMMELBERG TST40M 400V Dvousloupový hydraulický hever s nosností 4 tuny
Elektro-hydraulický dvousloupový zvedák s nosností 4 tuny s napětím 400V. Pevná a stabilní konstrukce německé firmy Trommelberg pro dlouhou životnost a plnou funkčnost po dlouhou dobu. Spodní část heveru vyrobena z 5 mm silné oceli. Perfektní paramet..
TROMMELBERG CB 1960B Automatická vyvažovačka kol osobních automobilů
Počítačem řízená automatická vyvažovačka německé firmy Trommelberg pro přesné vyvažování kol osobních automobilů a motocyklových kol (s nástavcem) a motocyklů (s adaptérem) určená pro velkou zátěž v každodenním provozu. Vyvažovačka je vybavena dvojit..
TROMMELBERG CB 1990B Vyvažovačka kol (automatická vstupní data)
Počítačem řízená vyvažovačka německé firmy Trommelberg s automatickými vstupními daty rozměru pneumatiky a ráfku, které si vyvažovačka naměří sama. Vyvažovačka je určená k vyvažování osobních automobilů SUV, lechkých nákladních automobilů a motocyklů..
TROMMELBERG CB 1448B Vyvažovačka kol osobních a nákladních automobilů (do 200 kg)
Počítačem řízená automatická vyvažovačka německé firmy Trommelberg pro přesné vyvažování kol osobních a nákladních automobilů. S dokoupením adaptéru můžete vyvažovat kola motocyklů. Předností vyvažovačky je velmi silný motor a možnost vyvážit až 200 ..
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)