Kategorie
CARTEC ESSENTIALLS
CARTEC ESSENTIALS Bumper and Tyre Care 500 ml Čistič a impregnace plastu a pryže
Nový výrobek detailingové kosmetiky ESSENTIALS Bumper and Tyre Care na čištění a impregnaci venkovních plastů a pryže jako jsou nelakované plasty nárazníku, lemy blatníků, pneumatiky a gumová těsnění. Bumper and Tyre Care pracuje velmi rychle a není ..
CARTEC ESSENTIALS Dashboard Lotion 500 ml Impregnace plastů
Nový výrobek detailingové autokosmetiky ESSENTIALS Dashboard Lotion na impregnaci plastů v interiéru automobilů. Dashboard Lotion zanechává antistatický, saténový vzhled nového plastu.Objem 500mlPŘEDNOSTI DASHBOARD LOTIONrenovuje plasty a vinyl ..
CARTEC ESSENTIALS Easy Wax Polish 500 ml Vosk na lesklé a matné laky
Nový výrobek detailingové autokosmetiky ESSENTIALS Easy Wax Polish ke snadnému voskování laku s výdrží až 6 měsíců. Easy Wax Polish je vhodný na lesklé a matné laky, vinylové a polyuretanové fólie. Vosk dodává vysoký lesk a hydrofobní ochranu laku. P..
CARTEC ESSENTIALS Engine Wash 500 ml Čistič motorů
Nový výrobek Engine Wash řady Essentials určený k mytí motorů a motorového prostoru automobilů. Tento vyjímečný výrobek bez obsahu rozpouštědel vyvinutý pro rychlé a snadné odstranění nahromaděného oleje, mastnoty a špíny z motoru.Objem 500mlPŘEDNOST..
CARTEC ESSENTIALS Exterior Cleaner 500 ml Silný čistič karosérie
Nový výrobek detailingové autokosmetiky ESSENTIALS Exterior Cleaner určený pro čištění velmi znečištěných částí karosérie jako jsou prahy, prostor kolem víčka nádrže a mezidveřní prostory. Velmi rychle a účinně odstraňuje mastnotu bez poškození pryže..
CARTEC ESSENTIALS Glass Clean & Shine 500 ml Čistič a leštěnka skel
Nový výrobek Glass Clean & Shine řady Essentials určený čištění a leštění autoskel a zrcátek. Glass Clean & Shine je rychlý, efektivní a čistící prostředek na čištění skel bez kompromisů. Snadno odstraňuje nahromaděné nečistoty a špínu.O..
CARTEC ESSENTIALS Interior Multi Cleaner 500 ml Čistič interiéru aut
Nový výrobek Interior Multi Cleaner řady Essentials určený k čištění všech omyvatelných plastů v interiéru automobilů. Multi Cleaner je ideální k důkladnému vyčištění interiéru vozu. Rychle odstraňuje mastnotu, nikotinové usazeniny a mnoho dalších ne..
CARTEC ESSENTIALS Leather Cream 500ml Impregnace kůže a koženky
Nový výrobek detailingové autokosmetiky ESSENTIALS Leather Cream k impregnaci kůže a koženky.  Leather Cream dodává kůži vláčnost, ochranu proti stárnutí a vzhled nové kůže. Prodlužuje životnost a příjemně voní.PŘEDNOSTI LEATHER CREAMvelmi snadn..
CARTEC ESSENTIALS Quick Spray Wax 500 ml Finální úprava a ochrana laku
Nový výrobek detailingové autokosmetiky ESSENTIALS Quick Spray Wax pro finální úpravu laku po mytí s vysokým leskem. Polymery dodávající ochranu laku až na 2 měsíce, hladký efekt na dotek a velmi dobrou hydrofobní ochranu.Objem 500mlPŘEDNOSTI QUICK S..
CARTEC ESSENTIALS Tar Remover 500 ml Odstraňovač asfaltu a samolepek
Nový výrobek detailingové autokosmetiky ESSENTIALS Tar Remover k odstraňování asfaltu a samolepek u karosérie aut. Velmi účinný produkt odstraňuje také pryskyřici ze stromů.PŘEDNOSTI TAR REMOVERefektivně odstraňuje asfaltúčinné odstraňování lepidla s..
CARTEC ESSENTIALS Wash and Wax 500 ml Vysoce koncentrovaný autošampon s voskem
Nový výrobek detailingové kosmetiky ESSENTIALS Wash and Wax k mytí karosérií bohatou pěnou s voskem. Autošampon velmi dobře odmašťuje, čistí a zanechává hluboký lesk s voděodpudivým efektem.Objem 500mlPŘEDNOSTI WASH AND WAXobsahuje složky aktivní pěn..
CARTEC ESSENTIALS Wheel Wash 500 ml Čistič disků bezkyselinový
CARTEC WHEEL WASH - nový čistič disků vyrobený z dlouholetých poznatků při mytí automobilů. Velmi účinný čistič hliníkových a plechových disků bez agresivních látek a kyselin. WHEEL WASH obsahuje složky zvyšující lesk po umytí.Výrobek připraven k pou..
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)