Kategorie
Multifunkční smeták Vikan 440 mm pro vnitřní i venkovní použití, kód 311552
Multifunkční smeták pro suché, mokré a mastné nečistoty. Vhodný pro zametání v interiérech jako jsou sklady nebo v exteriéru pro úklid chodníků, parkovišť apod. Díky odolným štětinám je vhodný pro zametání vapexu na benzínových stanicích nebo pro pož..
Multifunkční smeták Vikan 665 mm pro vnitřní a venkovní použití, kód 311752
Multifunkční smeták pro suché, mokré a mastné nečistoty. Vhodný pro zametání v interiérech jako jsou sklady nebo v exteriéru pro úklid chodníků, parkovišť apod. Díky odolným štětinám je vhodný pro zametání vapexu na benzínových stanicích nebo pro p..
VIKAN Dřevěná foliovaná násada 1400 mm se závitem pro kartáče Vikan
Dřevěná násada potažená kvalitní a na dotyk příjemnou plastovou fólií – ekonomická alternativa k hliníkovým násadám. Závit násady pasuje na všechny Vikan kartáče.Ekonomická varianta všech Vikan násad i přesto viniká svou trvanlivostí a velice do..
VIKAN Kartáč a škrabka na sníh 2v1
2v1 Kartáč na sníh a na druhé straně škrabka na led. ..
VIKAN Kartáč na karosérii a disky s gumovým lemováním a roztřepenými štětinami
Ergonomický ruční kartáč Vikan s gumovým lemováním proti poškození při čištění a s pogumovanou rukojetí pro komfortní práci. Kartáč disponuje VTS vlákny. Každé vlákno je několikrát roztřepeno pro zjemnění vlákna a eliminování rizika poškrábání umý..
VIKAN Kartáč na odstranění chlupů v interiérech automobilů
Vhodný pro čištění čalounění. Pracovní teplota do 100 °C. Typ kartáče: tvrdý. Rozměr: 70 x 290 x 30 mm. Délka vláken: 30 mm. ..
VIKAN Kartáč ruční na čištění disků automobilů
Ruční kónický kartáč Vikan účinně vyčistí odolnou špínu z hliníkových ráfků. Kuželový design zabezpečuje důkladné vyčištění ráfků...
VIKAN Kvalitní pevná hliníková násada 1505 mm neprůtočná pro kartáče Vikan
Profesionální neprůtočná ergonomická násada 1505 mm. Izolovaná rukojeť pro pohodlné držení. Pevná a kvalitní hliníková konstrukce násady vhodné jak pro použití s kartáči při mytí karosérií, tak i s podlahovými stěrkami nebo podlahovým dílenským kartá..
VIKAN Multifunkční malý kartáč na mytí
Multifunkční malý ruční kartáč s gumovým lemem. ..
VIKAN Neprůtočná teleskopická násada 1575-2780 mm
Teleskopická profesionální průtočná hliníková násada o délce 1575 - 2780 mm a průměru 32 mm. Pro lepší úchop je násada v celé své délce vložena do pevného plastu pro lepší ergonomii a izolaci při použití horké vody. Závit na násadě pasuje do všech..
VIKAN Oválný průtočný kartáč 270 mm s roztřepenými jemnými štětinami
univerzální mycí kartáč poskytuje výborné čistící výsledky díky hustotě měkkých vláken. Gumové hrany chrání před poničením povrchu. Pracovní teplota do 50 °C. Typ kartáče: měkký. Rozměr: 135 x 260 x 100 mm. Délka vláken: 50 mm. ..
VIKAN Oválný průtočný kartáč 370 mm na mytí kamionů a autobusů
Velice oblíbený kartáč Vikan s rovnou konstrukcí o délce 37 cm pro mytí osobních a nákladních automobilů. Díky velkému záběru také oblíbený při mytí autobusů a vagónů. Na závit kartáče pasují veškeré násady výrobce Vikan. VTS Vlákna - ..
VIKAN Průtočná teleskopická násada 1550-2750 mm s možností připojení na hadici s vodou
Profesionální průtočná teleskopická násada. Izolovaná rukojeť pro pohodlné držení...
VIKAN Průtočný kartáč na mytí se zahnutou konstrukcí a jemnými štětinami
Kartáč Vikan 524752 se zahnutou konstrukcí, tzv.sklopný. Kartáč s VTS roztřepenými vlákny pro šetrné mytí. Gumové olemování kartáče zabraňuje poškození čístí karosérií. Díky zahnuté konstrukci je vhodný k mytí osobních a nákladních automobilů. Os..
VIKAN Sada štětců na mytí motorů a podběhů automobilů
Sada štětců ideální pro čištění motorového prostoru. Největší výhodou těchto štětců je jejich životnost. Štětiny jsou zalisovány do plastu a nehrozí vypadávání štětin ani při použití velmi agresivní chemie. Štětinám také nevadí, když se štětec nechá ..
VIKAN Sedmidílná sada štětců
Univerzální sada 7 jemných štětců Vikan s širokým využitím. SADA OBSAHUJE: 1 x štětec 140 x 25 mm 1 x štětec 135 x 18 mm 1 x štětec 130 x 12 mm 1 x štětec 85 x 12 mm 1 x štětec 75 x 3 mm 1 x štětec 60 x 1 mm ..
VIKAN Silikonová stěrka na sklo a lak 25 cm
Silikonová stěrka na sklo a lak. Pružná plocha přispůsobující povrchu. ..
VIKAN Silikonová stěrka na sklo a lak 35 cm
Tato stěrka je obzvláště vhodná pro odstraňování vody a vápenatých usazenin z laků a skel vozidel. Měkká guma je šetrá k lakům a sklům. Stěrku je možné našroubovat na prodlužovací nástavec a pohodlně stírat vodu například z kamiónů, nákladních vozi..
VIKAN Silikonová stěrka na sklo a lak 45 cm
Silikonová stěrka na sklo a lak. Pružná plocha přispůsobující povrchu. ..
VIKAN Stěrka na podlahu 40 cm s chemii odolnou pryží
Vysoce kvalitní stěrka na podlahy. Guma odolná olejům. ..
VIKAN Stěrka na podlahy 60 cm s chemii odolnou pryží
Vysoce kvalitní stěrka na podlahy. Guma odolná olejům. ..
Zobrazuji 1 až 21 z 21 (celkem stran 1)