Kategorie
AR Blue Clean 3670 Vysavač na vodu a prach 1600W 30l nádoba
Nový vysavač na mokré a suché vysávání 3v1 AR Blue Clean 3670 s vysokým výkonem 1600 Wattů. Nerezová nádrž o objemu 30 litrů pojme hodně prachu nebo vody. Kapaliny se vypouští snadno díky zátce ve spodní části nádrže. V případě sání vody např. tající..
Dýza kulatá Ø 36 mm se štětinami
Dýza kulatá Ø36 se štětinami pro univerzální použití. Vnitřní průměr dýzy: 36 mmVnější průměr dýzy: 40 mm..
Dýza kulatá Ø36 se štětinami z koňkých žíní
Dýza kulatá Ø36 se štětinami z koňských žíní pro vysávání choulostivých materiálů jako jsou kožené sedačky, palubní desky automobilů nebo luxusního a starožitného nábytku. Dýza je osazena velmi jemným přírodním chlupem o délce 3 cm. Vnitřní prům..
FLEX BN 36x200 Kartáčová hubice
Sací hubice s kartáčovým lemem pro vysávání choulostivých povrchů,Šířka 46 mmDélka 220 mm..
FLEX BW 18.0-EC Aku Fukar
Všestranný a flexibilní aku fukar vzduchu FLEX díky velkému množství nástavců. Fukar využijete na sušení karosérií aut nebo na úklid listí. Aku pohon bateriový 18.0V kompatibilní s jakýmkoli strojem Flex včetně leštiček.Fukar má 3-stupňovou regulaci ..
FLEX FE VC 6 L Plochý skládaný filtr 488.151
Plochý filtr skládaný třídy L pro vysavač FLEX VC 6 L. Nečistoty odpuzující povrch a dlouhá životnost.PRO VYSAVAČE:FLEX VC 6 LFLEX VC 6 L MC 18.0V..
FLEX Filtrační rounový sáček 6 l Sada 5ks 487.287
Plstěný filtrační sáček třídy L. Vyšší kapacita naplnění oproti papírovým filtračním sáčkům. Sáček z rounového materiálu se vám neprotrhne ani když je sáček vlhký. Pro stroje:FLEX vysavač VC 6 LFLEX Aku vysavač VC 6 L MC 18.0 V..
FLEX FS-F VC/E 21-26 Rounové filtrační sáčky sada 5 ks
Sada 5 ks sáčků z rouna odolného proti protržení, optimálně naplnitelný. Textilní sáček umožňuje bezproblémovou likvidaci odsávaného prachu. Třída prašnosti LPRO VYSAVAČE FLEX:FLEX VC 21LFLEX VC 26 L..
FLEX VC 21 L MC Profesionální vysavač s manuálním čištěním filtru, objem 21 l
Profesionální vysavač na vysávání prachu a kapalin FLEX VC 21 L MC. Vysoce výkonná turbína vysavače s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání. Vysavač vyhovuje vyššímu zatížení dle normy EN 60335-2-69 pro profesionál..
FLEX VC 26 L MC Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, objem 26 l
Bezpečnostní vysavač na vysávání prachu a kapalin FLEX VCE 26 L MC. Vysoce výkonná turbína vysavače s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání. Vysavač vyhovuje vyššímu zatížení dle normy EN 60335-2-69 pro profes..
FLEX VC 6 L MC Kompaktní vysavač s manuálním čištěním filtru, filtr v třídě L
NOVINKA! Vysoce výkonný kompaktní vysavač FLEX s širokým použitím. Nádoba vysavače posazená na odnímatelný podvozek pro použití s popruhem, například ve výškách. Vysoce výkonná sací turbína poskytuje vysoký výkon sání. Prach je filtrován pomocí filtr..
Motor sací vysavače/tepovače 1200 Watt/220 V
Kvalitní sací turbína vyráběná v České republice patří k nejkvalitnějším vůbec. Sací turbína má chlazení by-pass tzv.přemostění s vlastní horní chladící vrtulkou. Nasávaný vzduch neprochází skrz vinutí a vyfukuje nasávaný vzduch do boku. Tímto přemos..
Průmyslový vysavač Rupes S 130 EL
Profesionální malý vysavač nečistot v kapalném i suchém stavu RUPES 130 EL s nádrží o objemu 30 l, elektronickou kontrolou hladiny nasávané vody, manuálním nebo automatickým režimem vysávání, automatickým oklepem a kontrolkami s LED podsvětlením.Před..
Průmyslový vysavač Rupes S 145 EL
Profesionální malý vysavač nečistot v kapalném i suchém stavu RUPES 145 EL s nádrží o objemu 45 l, elektronickou kontrolou hladiny, manuálním nebo automatickým režimem vysávání, automatickým oklepem a kontrolkami s LED podsvětlením.Představujeme..
Průmyslový vysavač Rupes S 145 EPL
Profesionální malý vysavač nečistot v kapalném i suchém stavu RUPES 145 EPL s nádrží o objemu 45 l, elektronickou kontrolou hladiny, manuálním nebo automatickým režimem vysávání, automatickým oklepem a kontrolkami s LED podsvětlením.Představujeme Vám..
RUPES Redukce hadice na brusku 36-29mm
Redukce k sací hadici O36/37mm na brusky a pneumatické leštičky. Redukuje z průměru 36/37-29mm. 29 mm je univerzální průměr náhubku většiny brusek jako je Rupes, Flex nebo Makita.Cena za 1 ks..
TMB 40C Filtrační sáček papírový 10 ks
Filtrační sáček TMB 35L z filtračního papíru. Sada 10 ks.FILTRAČNÍ SÁČEK PRO STROJE:TMB QUICK P30TMB QUICK P35SOTECO Nevada 202,203SOTECO Nevada 215SOTECO Nevada 515BIEMMEDUE Maxim..
TMB P35 VYSAVAČ S OKLEPEM NA VODU A PRACH
Bezsáčkový středně velký, lehký a výkonný průmyslový vysavač s oklepem filtru TMB P35 určený k vysávání všech druhů nečistot a kapalin.Průmyslový vysavač výrobce TMB je ideální volbou všude tam, kde se klade důraz na bezporuchovost vysavače a extrémn..
TMB Profesionální Vysavač P58.3 WDB NA VOZÍKU 2 x MOTOR NA VODU A PRACH
Dvoumotorový vysavač TMB 58.3 na vysávání prachu a kapalin s objemnou plastovou nádrží o objemu 77 litrů posazené na vozíku s překlopem pro vylévání vody.Průmyslový vysavač výrobce TMB je ideální volbou všude tam, kde se klade důraz na bezporuchovost..
-10%
TMB QUICK 30 1400Watt  Profesionální vysavač s auto čištěním filtru
Plně profesionální vysavač od firmy TMB z Itálie osazen těmi nejkvalitnějšími komponenty. Kvalitní by-passová turbína Ametek vyrobena v České republice, určená pro nepřetržitou práci. Kvalitní PE polyethylenová nádrž odolná chemikáliím se zapouzdřený..
TMB Štěrbinová dýza Ø36mm úzká 20 cm
Štěrbinová dýza úzká 35 cm dlouhá pro vysávání těžko dostupných míst. Ideální pro vysávání mezi sedadly v automobilech a jiných provozech.Vnitřní průměr: 36 mmVnější průměr: 40 mm..
TMB Štěrbinová dýza Ø36mm úzká 35 cm dlouhá
Štěrbinová dýza úzká 35 cm dlouhá pro vysávání těžko dostupných míst. Ideální pro vysávání mezi sedadly v automobilech a jiných provozech.Vnitřní průměr: 36 mmVnější průměr: 40 mm..
TMB Těsnění sacího motoru Ametek
Těsnění sacího motoru Ametek z vysoce kvalitní a odolné pryže vůči vysokým teplotám. Těsnění výrobci vždy používají na spodu motoru a někteří výrobci, například TMB nebo SOTECO používají těsnění i z vrchu motoru. Takže každý motor je osazen 2 těsnění..
TMB Vysavač Piccolo PLUS výkonný vysavač na koberce
Velice výkonný vysavač TMB Piccolo Plus pro vysávání převážně kanceláří a hotelových prostor. Díky extrémně silné sací turbíně Ametek můžete pracovat až 8 hodin denně a 4 násobné filtraci naprosto spolehlivě uklidit kanceláře, pokoje, či jiné prostor..
VYSAVAČ TMB DRYVER 10R
Malý a kompaktní vysavač TMB DRYVER na suché vysávání malé dílny, skladu nebo koberců v kanceláři. Vysavač je opatřen vícestupňovou filtrací a již v základní ceně s bohatým příslušenstvím a objemem nádrže 10 litrů.Malý a kompaktní víceúčelový vysavač..
VYSAVAČ TMB DRYVER 15R
Malý a kompaktní vysavač TMB DRYVER na suché vysávání malé dílny, skladu nebo koberců v kanceláři. Vysavač je opatřen vícestupňovou filtrací a již v základní ceně s bohatým příslušenstvím a objemem nádrže 15 litrů.Malý a kompaktní víceúčelový vysavač..
Zobrazuji 1 až 26 z 26 (celkem stran 1)