Kategorie
Střechy kabrioletů
Autosol Rubber-Care fluid 75 ml Ochrana gumového dveřního těsnění s aplikátorem Rubber-Care fluid 75 ml
Společnost Autosol z Německa vyvinula impregnaci těsnících gum dveří automobilů, navíc s pohodlným aplikátorem. Ochrana na bázi polymerových vosků zvláčňuje a konzervuje těsnění dveří a kapoty motoru automobilů. Výrobce doporučuje použití 2 x ročně. ..
Autosol Soft Top Cleaner čistič střech kabrioletů 500 ml
AUTOSOL® Soft Top Cleaner jemně odstraňuje nečistoty, prach a jiná znečištění na všech textiliích kabrioletů. Produkt je zvláště vhodný jako předběžný krok k procesu impregnace. ..
Autosol Soft Top Repelent impregnace střech kabrioletů 250 ml
AUTOSOL® Soft Top Repelent poskytuje střeše kabrioletu odolný ochranný povlak který chrání proti vodě i proti odbarvení. Zabraňuje namáčení a tím urychluje sušení. Vhodný na všechny textilie kabrioletů...
AUTOTRIZ V-7 Fabric Coating 300 ml křemičitá impregnace textilu, alcantary a střech kabrioletů
AUTOTRIZ V-7 Fabric Coating 300 ml křemičitá impregnace textilu a alcantary, která vytvoří neprostupnou bariéru proti nečistotám jako je prach, tekutiny a potraviny. V-7 Fabric Coating na bázi křemíku SiO2 vytvoří ochranu materiálu na minimálně 12 mě..
CARTEC Vinyl Gloss 1 l oživovač plastů a pryže s lesklým efektem
VINYL výrobce Cartec pro oživení a ošetření pryže, vinylu a plastových částí převážně v exteriéru nebo prahů automobilů. Výrobek vrací plastům a pryži původní vzhled a umí zamaskovat lehké škrábance na plastech. Pryži dodá nejenom vzhled, ale i pružn..
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)