Kategorie
Vosky a Detailery
Autosol Leštěnka Car polish 500 ml
AUTOSOL® Car Polish je jemná leštěnka pro lehké čištění a vysoký lesk na povrchu laku. Jemně odstraňuje lehké škrábance a poskytuje hluboký lesk. Intenzivní ošetření a údržba jedné barvy. Vhodné pro všechny barvy. ..
Autosol Nano Protection Hard Wax 250 ml
AUTOSOL® Nano Protection Hardwax chrání barvu vysoce výkonnými nano částicemi a polymery. Poskytuje brilantní hluboký lesk a extrémně dlouhou ochranu laku před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Voda dokonale stéká. Vhodné pro všechny barvy. ..
Autosol vosk ve spreji Express Wax 500 ml
Vysoce kvalitní a rychle působící emulze pro ochranu povrchu. Vyrobeno z vybraných ingrediencí, díky čemuž produkt po aplikaci vytlačuje vodu a urychluje schnutí. Aplikuje se přímo na vlhký povrch. ..
Chimigal Veil Cherry 12 l Sušící vosk na karosérie s parfemací
Sušící vosk, ideální pro automatické portálové myčky. Parfémováno vůní třešní. ..
Chimigal Veil Cherry 25 l Sušící voskna karosérie s parfemací
Sušící vosk, ideální pro automatické portálové myčky. Parfémováno vůní třešní. ..
SOFT99 Authentic Premium Carnauba 200ml Vysoce kvalitní karnaubský vosk na karosérie automobilů a motocyklů
ARNAUBSKY VOSK SOFT99 FUSSO COAT AUTHENTIC PREMIUM je prémiová vosková pasta, která obsahuje velmi vysoké množství krištálově čisté karnauby. Vytváří neuvěřitelně hladký povrch a hluboký lesk bez kompromisů. Zároveň se vyznačuje velmi jednoduch..
SOFT99 Dark & Black Wax 300 gr. syntetický vosk + aplikátor
Soft99 Dark & Black Wax 300 g. syntetický vosk ve velkém 300 gr. balení pro větší hloubku laku a ochranu až na 6 měsíců. V dnešní době je tento vosk stále velmi oblíbený hlavně díky vynikajícímu poměru cena/množství/efektivita. Balení obsa..
SOFT99 King Of Gloss 300 gr. syntetický vosk s extrémním leskem
Syntetický vosk King of Gloss od SOFT99 ve velkém 300 gr.balení pro větší hloubku laku a ochranu až na 3 měsíce. Vosk King of Gloss se velice snadno aplikuje a leštění je velice snadné. King of Gloss vytváří neprostupnou lesklou vrstvu na bázy synt..
SOFT99 King of Gloss Light Metallic & Pearl 320gr. Vosk na světlé metalické laky
Syntetický vosk King of Gloss Light Metallic & Pearl ve velkém 320 gr. balení pro větší hloubku laku a ochranu až na 3 měsíce. Vosk King of Gloss se velice snadno aplikuje a leštění je velice snadné. King of Gloss vytváří neprostupnou lesklou v..
SOFT99 Tire Black Wax 170 gr. černěnka pneumatik a pryže
Tire Black Wax of výrobce SOFT99 navrací pneumatikám původní barvu a dodává dlouhodobou impregnaci proti vnějším vlivům. Balení obsahuje 170gr. Tire Black Wax + pěnový aplikátor. Tire Black je také vhodný pro aplikaci na nelakované plastové díly ex..
AUTOSOL Nano Wachs  180ml vosk na matné laky
Matt lack nano vosk o objemu 180 ml speciálně vyrobený pro matné laky automobilů. Syntetický nano vosk s polymery oceněný na mnoha výstavách u této Německé uznávané značky. Nano vosk má čirou strukturu a při aplikaci nezašpiní nelakované plasty a gum..
CARTEC Fast Glaze 1 l detailer a showroomový vosk
Speciálně vyvinutý polymerový vosk pro vozy na autosalonu a v autobazarech. Snadná aplikace pomocí spreje a následné rozleštění mikrovláknovou utěrkou. Přímo na lahev pasuje rozprašovač CARTEC. Vosk chrání proti prachu - je antistatický. Proti otisků..
CARTEC Fast Glaze 10 L detailer a showroomový vosk
CARTEC FAST GLAZE speciální polymerový vosk dodávající povrchu efekt mokrého auta ve výhodném 10 litrovém balení. Velice snadno nanášející ochranný vosk především pro auta na showroomu a v autobazarech.FAST GLAZE - Speciálně vyvinutý polymerový vosk ..
CARTEC Fast Glaze 5 L detailer a showroomový vosk
CARTEC FAST GLAZE speciální polymerový vosk dodávající povrchu efekt mokrého auta ve výhodném 5 litrovém balení. Velice dobře fungující jako detailer pro finální úpravu povrchu nebo jako kluzivo pod clay pad.FAST GLAZE - Speciálně vyvinutý polymerový..
CARTEC Panel Spray 1 l odmašťovací prep před voskováním nebo keramikou
CARTEC Panel Spray s rozprašovačem je připravený unikátní výrobek pro odmaštění povrchů před voskováním nebo nanášením keramických povlaků. Díky výjimečnému složení výrobku zajistíte, že vám nanášené ochrany laku lépe přilnou k povrchu karosérie. Pan..
CARTEC Perfect Polish 1 l abrazivní leštěnka na karosérie
CARTEC PERFECT POLISH je unikátní složení polymerových vosků, který leští a zároveň voskuje v jednom kroku. Odstraňuje mikro škrábance a vytváří neprostupnou ochranu laku. PERFECT POLISH je určen jak na domácí použití, tak pro profesionály a detailo..
CARTEC Perfect Polish 500 ml abrazivní leštěnka na karosérie
CARTEC PERFECT POLISH je unikátní složení polymerových vosků, který leští a zároveň voskuje v jednom kroku. Odstraňuje mikro škrábance a vytváří neprostupnou ochranu laku. PERFECT POLISH je určen jak na domácí použití, tak pro profesionály a detailo..
MANUFAKTURA WOSKU Interier FINISH HD Blueberry Scent 100gr. Interiérový vosk ručně vyráběný
Ručně vyráběný vosk na konzervaci a parádní vzhled materiálů v interiéru aut jako jsou dřevěné dekory, chrom, karbon nebo černý plast piano black. Vosk je použitelný na všechny druhy interiérových plastů, které ochrání, vytvoří krásně sametový, matný..
MANUFAKTURA WOSKU Interier FINISH HD Crispy lemon Cookies Scent 100gr. Interiérový vosk ručně vyráběný
Ručně vyráběný vosk na konzervaci a parádní vzhled materiálů v interiéru aut jako jsou dřevěné dekory, chrom, karbon nebo černý plast piano black. Vosk je použitelný na všechny druhy interiérových plastů, které ochrání, vytvoří krásně sametový, matný..
MANUFAKTURA WOSKU Interier FINISH HD Scotch Vanilla Scent 100gr. Interiérový vosk ručně vyráběný
Ručně vyráběný vosk na konzervaci a parádní vzhled materiálů v interiéru aut jako jsou dřevěné dekory, chrom, karbon nebo černý plast piano black. Vosk je použitelný na všechny druhy interiérových plastů, které ochrání, vytvoří krásně sametový, matný..
MANUFAKTURA WOSKU JODIDO Wax 2.0 100ml Hybridní vosk s 45% podílem přírodní karnauby
Chcete udělat další krok ve vaší práci a začít používat hybridní vosk, který je oproti syntetickým lépe zpracovatelný, vytváří větší hloubku laku a lesk? Pak je tu pro vás ručně vyráběný hybridní vosk JODIDO 2.0 s vysokým podílem karnaubského vosku. ..
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení. velice vtipné a originální nápad, jak ukládat nebo darovat sadu vosků a jiného detailingového příslušenství. Dřevěná krabice s klipem simuluje vojenskou bednu na patrony. Víko se ..
MANUFAKTURA WOSKU SATIN Leather Scotch Vanilla Scent 100gr Balzám na kůži s vůní skotské a vanilky
Nové složení ručně vyráběného balzámu na kůži v automobilech chrání proti vysychání, proti UV paprskům a vláční kůži a koženku. Balzám vytváří ochrannou bariéru proti kyselému potu a potravinám, které při ukápnutí mohou kůži poničit. Po aplikaci balz..
SOFT99 Extreme Gloss The Kiwami Dark 200 gr. + aplikátor Hybridní vosk na tmavé a černé laky s aplikátorem
Vosk Extreme Gloss The Kiwami Dark je nástupcem vosku The King of Gloss s větším podílem Karnauby. Vyjímečné složení tohoto hybridního vosku dodává laku větší hloubku a lesk. Vosk je určen pro všechny, kdo hledá poměr mezi vysokým leskem a životností..
SOFT99 Extreme Gloss The Kiwami Light 200 gr. + aplikátor Hybridní vosk na světlé laky s aplikátorem
Vosk Extreme Gloss The Kiwami Light je nástupcem vosku The King of Gloss s větším podílem Karnauby. Vyjímečné složení vosku dodává laku větší hloubku a lesk. Vosk je určen pro všechny, kdo hledá poměr mezi vysokým leskem a životností vosku. Karnaubsk..
SOFT99 Fusso Coat Speed & Barrier 500 ml. Vosk ve spreji s ochranou 6 měsíců
Rychlý tekutý vosk ve spreji se samočistícími účinky jako proslulý vosk Fusso s životností 6 měsíců. Velmi snadnou aplikaci zvládne opravdu každý. Stačí výrobek nastříkat a ihned stírat. Zanechává karosérii hladkou a ochráněnou před vnějšími vlivy. N..
SOFT99 Mirror Shine Wax Dark 200gr. syntetický vosk na tmavé laky + mikrovlákno
Soft99 Mirror Shine Wax Dark 200 g. syntetický vosk:Mirror Shine je syntetický vosk s zrcadlovým efektem. Je vhodný k použití nejen na laku, ale i na světlech a plastech automobilů.  K dostání ve dvou provedeních, a to Light pro světlé barvy lak..
SOFT99 Mirror Shine Wax Light 200gr. syntetický vosk na světlé laky + mikrovlákno
Soft99 Mirror Shine Wax Light 200 g. syntetický vosk:Mirror Shine je syntetický vosk s zrcadlovým efektem. Je vhodný k použití nejen na laku, ale i na světlech a plastech automobilů.  K dostání ve dvou provedeních, a to Light pro světlé barvy la..
SOFT99 NEW Fusso Coat 12 Months Wax Dark 200 gr. Nový teflonový vosk na tmavé laky s životností 12 měsíců
Nový vosk FUSSO je plně syntetický vosk, který modernizovanou recepturou získal jednodušší aplikaci při zachování jeho dlouhé životnosti až 12 měsíců. Vylepšené složení plně syntetického polytetrafluoretylénu, zkráceně PTFE známého pod pojmem teflon,..
SOFT99 New Scratch Clear Wax Dark 200 gr. + mikrovlákno Ochranný vosk na tmavé laky odstraňující jemné škrábance
Soft99 New Scratch Clear Wax Dark 200 g. syntetický vosk:Lehce abrazivní syntetický vosk pro světlé barvy vozů odstraňující jemné škrábance při aplikaci vosku.New Scratch Clear Wax je vosk určený pro uživatele, kteří upřednostňují maskovací efekt pře..
SOFT99 New Scratch Clear Wax Light 200 gr. + mikrovlákno Ochranný vosk odstraňující jemné škrábance
Soft99 New Scratch Clear Wax Light 200 g. syntetický vosk:lehce abrazivní syntetický vosk pro světlé barvy vozů.New Scratch Clear Wax je vosk určený pro uživatele, kteří upřednostňují maskovací efekt před geniálním finálním efektem. Vosk je obohacen ..
SOFT99 Water Block Wax Dark 200 gr. + aplikátor Syntetický vosk na tmavé laky s extrémní hydrofobitou
Soft99 Water Block Wax Dark 200 g syntetický vosk: Water Block vytváří na povrchu karoserie ochranný film z adhesivních polymerových částic. Ty mají za následek vynikající voděodpudivý efekt, který zamezí jakémukoliv zasychání vody na karoserii ..
SOFT99 Water Block Wax Light 200 gr. + aplikátor Syntetický vosk na světlé laky s extrémní hydrofobitou
Soft99 Water Block Wax Light 200 g syntetický vosk: Water Block vytváří na povrchu karoserie ochranný film z adhesivních polymerových částic. Ty mají za následek vynikající vodě-odpudivý efekt, který zamezí jakémukoliv zasychání vody na karoseri..
TONYIN Carnauba Show Wax 200 gr. Karnaubský vosk
Showroomový vosk s vysokým obsahem přírodní karnauby Carnauba Show Wax od firmy Tonyin. Karnaubský vosk má obecně krátkou životnost. Obrovská přednost karnaubských vosků je unikátní vzhled a prohloubení laku. Vosky s obsahem kvalitní karnauby jsou vy..
TONYIN Crystal Ceramic Wax 200gr Keramický vosk na karosérie
Unikátní vosk Crystal Tonyin Wax s vysokým podílem keramiky 20% vytváří opravdovou ochranu laku. Vosky s podílem keramiky jsou velice oblíbené svou odolností a životností oproti běžným voskům. Jsou tvrdší, vykazují hydrofobitu jako klasické keramické..
ZviZZer Spray Coat 250 ml keramický povlak min.6 měsíců
Spray Coat ZviZzer pro ochranu laku po dobu až 6 měsíců se snadnou a rychlou aplikací. Obsahuje směs sealantů s vysokým obsahem keramiky 15%. Zapomeňte na voskování, tohle Vás překvapí!Spray Coat ZviZZer plně nahrazuje voskování a zařadili bychom ten..
ZVIZZER WAX 200 ml hybridní vosk 55% carnauba 45% syntetické vosky
Unikátní vosk ZviZZer Hybrid Wax o objemu 200 ml obsahuje směs kvalitního karnaubského vosku 55% a 45% syntetických vosků. Vosk prohlubuje lesk a chrání lak po dobu udávanou výrobce 6-9 měsíců. Důležitý údaj je nájezd kilometrů, který výrobce udává m..
Angelwax Angelwax 33 ml Formula 1 přírodní vosk
Angelwax Angelwax v balení 33 ml v originální receptůře na bázi čistě přírodních vosků poskytuje snadnou aplikaci a vynikající, lesklý finiš. Vosk Angelwax Angelwax přináší mokrý vzhled auta a ochranu na cca 6 měsíců. Balení vosku 33ml vystačí cca ..
Angelwax Bilberry 150 ml sealant na disky
Angelwax Billbery 33ml ochranný sealant na disky kol s životností až na 6 měsíců. Zpomaluje znečištění od brzdového prachu a ostatních nečistot z provozu a usnadňuje následné mytí. Bilberry sealant na disky uzavírá celou řadu na údržbu disků, ..
Angelwax Bilberry 33 ml vosk na disky
Angelwax Billbery 33ml ochranný sealant na disky kol s životností až na 6 měsíců. Zpomaluje znečištění od brzdového prachu a ostatních nečistot z provozu a usnadňuje následné mytí. Bilberry sealant na disky uzavírá celou řadu na údržbu disků, ..
Zobrazuji 1 až 43 z 43 (celkem stran 1)