Kategorie
Čištění kovů
Autosol Aluminium Polish pasta na čištění a leštění hliníku 75 ml
Speciální leštěnka s jemnými leštícími částicemi. Produkuje nejlepší výsledky čištění u všech typů eloxovaného hliníku. Vyvinut a testován ve spolupráci s firmou LSL Motorradtechnik v německém Krefeldu...
Autosol čistič výfukových svodů Bluing Remover 150 ml
Čistič výfukových svodů Bluing Remover je přípravek na čištění zamodrání výfuků a dalšího zabarvení svodů. Za pomoci aktivních chemických složek lze z nerezových výfuků odstranit i trvalé popáleniny a modré zbarvení. Výfuková potrubí znovu zís..
Autosol M1 Cleansing Polish leštící pasta na chromované plasty 75 ml
Vhodné pro všechny lesklé nebo matné pochromované plasty. Zvláštní oxidy alfa-hliníku zaručují minimální oděr při maximálním lešticím účinku. Čisticí prostředek M1 nejen čistí, ale také chrání povrch v jediném kroku. Vyvinuto ve spolupráci s přední..
Autosol Metal Polish leštící a čistící pasta na kovy 750 ml
Tento produkt je světově proslulý vítěz mezinárodních ocenění. Pro všechny typy kovových povrchů. Poskytuje brilantní povrch s vysokým leskem. Tento čisticí přípravek odstraňuje nečistoty a povrchovou rzi v jediném fázi zatímco zanechává ochranný p..
Autosol Stainless Steel power čistič na nerez 500 ml
Speciálně vyvinutý pro domácí potřeby. Silně odstraňuje nečistoty a mastné a mastné zbytky. Ideální pro povrchy z nerezavějící oceli, kartáčované povrchy, smaltované kovové povrchy a neželezné kovy na vozidlech. Vhodné pro průmyslové a domácí zprac..
Metal polish liquid 250 ml velmi jemná abrazivní leštěnka na chromovaný plast
 Unikátní výrobek na čištění a leštění chromovaných plastů automobilů a motocyklů. Metal Polish liquid velmi účinný k renovaci silně zničených lišt předních masek, bočních chromovaných lišt po zimním provozu. Odstraňuje nánosy, korozi a vrací pů..
AUTOSOL Anodised Polish 75 ml Pasta na čištění a leštění anodisovaného hliníku
Speciální leštící pasta na eloxovaný hliník a nejjemnější leštící prvky v pastě obsažené dosahují optimální výsledek na všech typech eloxovaného hliníku. Toto ocení nadšenci do tuningu, motorkáři a cyklisté. Ideální použití nanést na mikrovláknovou u..
Autosol Metal Polish 75 ml Leštící a čistící pasta na kovy
Tento produkt je světově proslulý vítěz mezinárodních ocenění. Pro všechny typy kovových povrchů. Poskytuje brilantní povrch s vysokým leskem. Tento čisticí přípravek odstraňuje nečistoty a povrchovou rzi v jediném fázi zatímco zanechává ochranný pov..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)