Kategorie
Pomůcky při čištění
CARTEC Fresh Ozone Generator PROFI 85W 7.000 mg O3/hod Dezinfekce pomocí ozon generátoru
Profesionální ozon generátor Cartec Fresh Ozone Generator Profi pro dezinfekci prostor až do 330 m3 s praktickým časovačem 0-180 minut. Praktická a 100% účinná metoda k čištění vzduchu, pachů, plísní a bakterií. Samotný výkon 7000 mg čerstvého ozonu ..
NOVINKA
IDROBASE Tornador Gun A-Vortice Mettalo Black Exkluzivní pneumatická čistící pistole
Hledáte exkluzivní tornádor vysoké kvality? Pak Vám nabízíme kvalitní a propracovaný A-Vortice Mettalo Black. Použití kvalitních materálů a rotující kovová hadička z nerezu uložená do ložiska posouvá tento tornádor o úroveň výš. již žádné časté výměn..
IDROBASE A-Vortice Aria Turbo Plus Pistole ofukovací na stlačený vzduch
A-Vortice Aria Turbo na stlačený vzduch je nepostradatelnou pomůckou pro čištění a sušení částí automobilu se systémem Venturi. Venturi systém na pistoli nasává okolní vzduch a zvyšuje účinnost pistole. Napojením na běžný kompresor o pracovním tlaku ..
IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky
IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky je unikátní profesionální sada. Hliníkové tělo se čtyřmi tryskami perfektně čistí podvozky a podběhy automobilů. Velmi opomíjená činnost, která by se na každém autě měla dělat stejně tak prav..
IDROBASE Tornádor Gun Auto Bella Pneumatická čistící pistole
TORNÁDOR GUN Auto Bella Pneumatická čistící pistole pro čištění těžce dostupných míst nebo tepování autopotahů, dveřních výplní a stropnice. Výhoda Tornádoru je v čištění pod tlakem. Rotující hadička rozprašuje pod tlakem detergent na těžko dostupná ..
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)