Kategorie
Odmašťování
CARTEC Brake Cleaner 500 ml Čistič brzd aut a motocyklů
Odmašťovací čistič brzdového systému automobilů a motocyklů výrobce Cartec Holandsko. Potřebný proces po mytí automobilů a motocyklů, kdy aktivní pěny a autošampóny vytváří nezvledný efekt brzdových kotoučů. Navíc zanechávají film, který čistič snadn..
CARTEC Panel Spray 1 l odmašťovací prep před voskováním nebo keramikou
CARTEC Panel Spray s rozprašovačem je připravený unikátní výrobek pro odmaštění povrchů před voskováním nebo nanášením keramických povlaků. Díky výjimečnému složení výrobku zajistíte, že vám nanášené ochrany laku lépe přilnou k povrchu karosérie. Pan..
CARTEC Refinish Panel Spray 150ml odmašťovací prep před voskováním nebo keramikou
CARTEC Panel Spray s rozprašovačem o objemu 150ml na jedno auto nebo motocykl, připravený unikátní výrobek pro odmaštění povrchů před voskováním nebo nanášením keramických povlaků. Díky výjimečnému složení výrobku zajistíte, že vám nanášené ochr..
IPA odmašťovač povrchu 1000 ml izopropylalhohol
IPA o objemu 1000 ml je téměř čistý alkohohol pro odmaštění povrchů před nanášením vosků, sealantů nebo keramik.Doporučené použití: ředění s destilovanou vodou v poměru 1:4 pro dokonalé odstranění leštících past 1:2..
IPA odmašťovač povrchu 5 l izopropylalhohol
IPA o objemu 5 l je téměř čistý alkohohol pro odmaštění povrchů před nanášením vosků, sealantů nebo keramik. Odmaštění povrchu karosérie je velice důležitou a často opomíjeným krokem. Pro udávanou životnost vosku, sealantu nebo keramického povlaku je..
MANUFAKTURA WOSKU IPA 0,5 L 99,9% Čistý Izoopropylalkohol odmašťovač
MANUFAKTURA WOSKU IPA 0,5 L 99,9% Čistý Izoopropylalkohol na odmašťování povrchu karosérií, disků a všude tam, kde je potřeba, aby následná aplikace vosků, sealantů nebo keramiky byla co nejlepší. ..
ZviZZer Clean Top 250 ml Odstraňovač leštících past po leštění
Nový Clean Top firmy ZviZZer. Jako specialista na leštící pasty a pady vyvinul dokonalý přípravek k odstranění leštících past z laku bez poškrábání a zároveň dokonalé odmaštění povrchu před nanešením vosků, sealantů nebo keramické ochrany.Clean Top o..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)