O společnosti

Rádi bychom se Vám ve zkratce představili. Cílem našeho e-shopu ecoservis.cz je především vytvořit ucelený sortiment našim zákazníkům a příjemné místo pro nákup od autošampónu po vysavač na internetu.

Mnoho let se snažímě nabízet nejširší sortiment v oboru autokosmetiky, čistících strojů a hygieny. Veškeré zboží na e-shopu najdete také v našem kamenném showroomu v Praze-Letňanech. Zakládáme si na reálnosti, kdy díky našim obchodním zástupcům pravidelně udržujeme osobní kontakt se zákazníky v každé části České republiky. Toto nám přináší pro Vás velmi důležitou zpětnou vazbu, jakým směrem, značkami a výrobky se máme ubírat. Vaše názory jsou pro nás velice cenné. Vybíráme moderní a funkční high-end výrobky, které sami zkoušíme a dokážeme tedy doporučit konkrétnímu požadavku. Pokud nejste unaveni ze čtení, máme tu ještě něco o nás:-)

Firma Stanislav Mikoláš vznikla v roce 1996. Od roku 2013 jsme upravili právní formu na s.r.o.

Prodáváme a exkluzivně zastupujeme více než 20 značek. Mezi ty nejoblíbenější patří Rupes, Cartec, ZviZZer, Scangrip, Fenice, Soft99, Work Stuff, Poka Premium, 3M, Chimigal, Annovi Reverberi, Idrobase. Společnost BigBoi foukače zastupujeme v celé Východní Evropě. Nejsme překupníci, ale dovozci. To znamená, že 99% zboží máme skladem a ovlivňujeme rychlé dodání k zákazníkovi. Každý den se snažíme zlepšit naší práci a zvýšit Vaší spokojenost. Za konstruktivní podněty z Vaší strany k našemu zlepšení jsme jedině rádi. ¨

Přejeme pohodový nákup