Kategorie
Vybavení dílny
-34%
POKA PREMIUM Box na malé pady
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcka má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým držákem na malé pady, které se na trhu prodávají. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti další oxida..
POKA PREMIUM Držák 2 leštiček černý
Držák černý Poka Premium na 2 leštičky + 2 malé například Ibrid na bocích. Kvalitní zpracování výrobce a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší. Přednosti výrobku: vyrobeno z 1,5mm plechu lakováno komaxitovou černou barvou kval..
POKA PREMIUM Držák 3 lešticek černý
Držák černý Poka Premium na 3 leštičky + 2 malé například Ibrid na bocích. Kvalitní zpracování výrobce a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší.Přednosti výrobku:vyrobeno z 1,5mm plechulakováno komaxitovou černou barvoukvalitní zpracovánína ..
POKA PREMIUM Držák leštičky černý
Držák černý Poka Premium na 1 leštičku v kvalitním zpracování výrobce Poka Premium a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší. Praktická kapsa pro smotání kabelu.  Stavba držáku je udělána tak, že se dají držáky přidávat těsně vedle seb..
POKA PREMIUM Držák na pěnovací pistoli
Univerzální držák Poka Premium pro montáž na zeď v černém komaxitu. Nejčastější využití jako držák pěnovací pistole. Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Držák na štetce a rozprašovače délka 80 cm
Dva v jednom. Ohromně velký držák na štětce rozdělené podle používání a držák rozprašovačů, které si pověsíte přímo pod název svého použití: interiér, karosérie a kola. Velice kvalitní zpracování a černé lakování výrobce Poka Premium pro každé..
POKA PREMIUM Nástěnný držák na jednorázové rukavice
Nástěnný držák na jednorázové rukavice v černé komaxitové barvě pro montáž na zeď. Není nic lepšího, když vše má své místo a tento praktický držák na rukavice ocení hlavně ty, kteří tahají rukavice jednou rukou.  Přednosti výrobku: vyrob..
POKA PREMIUM Polička na kartáčky 20 cm
Věšák pro 5 ks kartáčů Poka Premium v černém provedení. Kvalitní zpracování. Montáž na zeď Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Polička na kartáčky 40 cm
Věšák pro 5 ks kartáčů Poka Premium v černém provedení. Kvalitní zpracování. Montáž na zeď Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Polička na lahvičky keramických povlaků
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s touto praktickou poličkou na 4 kusy lahviček keramických povlaků v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrán..
-6%
POKA PREMIUM Polička na pady 40 cm
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
-19%
POKA PREMIUM Polička na pady 80 cm
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
ANEST IWATA Vzduchová pistole
ANEST IWATA Vzduchová pistole na čištění padů z Japonska. Tahle propracovaná praktická pomůcka s připojením na jakýkoli kompresor perfektně vyfoukává leštící pady. Speciální konstrukce zpětného proudění velice dobře čistí...
AUTO BELA Repair Kit Opravná sada Tornador Gun
AUTO BELA Opravná sada Tornádoru. Tornádor je velice oblíbená pomůcka na čištění všech možných zákoutí a stropnic automobilů. Pohyb trysky v hadičce každého Tornádoru rotuje velkou rychlostí a díky opotřebování je třeba jednou za čas vyměnit. Nabízím..
CARTEC Caramel Eraser kotouč k odstranění lepidla z karosérie
CARTEC Caramel Eraser kotouč k odstranění lepidla z karosérie s uchycením na vrtačku. Odstraňuje polepy nebo zbytky lepidla z karosérií bez poškození laku. Závit kotouče M8, lze ho připevnit na rotační leštičku nebo přímo do aku vrtačky.Max. otáčky: ..
CARTEC Refinish Storage Bag Detailingová taška
Tato luxusní, pevná a praktická taška výrobce Cartec nabízí dost místa pro skladování nebo přepravu vašeho vybavení. Taška obsahuje 12 úložných míst pro láhve do objemu 1 litru a další prostor pro příslušenství. Taška má další 2 kapsy se zipem na pře..
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků je extra koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní mikroutěrek a sušících ručníků. Je použitelný jak na ruční praní mikrovlákna, tak praní v pračkách až do 60°C.Při ruční..
-18%
COMAC Vispa 35B Bateriový podlahový mycí stroj plochy do 800m2
Podlahový mycí stroj s jedním kartáčem o průměru 35 cm poháněný baterií 1 x 12V s pracovní dobou 75 minut. Mycí automat je vhodný na jakékoli typy podlah. Stroj je vhodný do malých skladů, obchodů, škol a kanceláří. Na kartáč je dodávána stále čistá ..
FLEX FS 140 Flexibilní hřídel pro PXE 80 pro leštění těžko dostupných míst exteriéru a interiéru aut
Flexibilní hřídel pro leštění těžko přístupných míst v interiéru a exteriéru automobilů, motocyklů apod. Flexibilní hřídel pasuje pouze na stroj FLEX PXE80 s připojením na rychlospojku. Stejně tak leštící kužel nebo válec se nasazuje pomocí rychlospo..
FLEX FS 140 SET Flexibilní hřídel pro PXE 80 pro leštění těžko dostupných míst exteriéru a interiéru aut
Flexibilní hřídel pro leštění těžko přístupných míst v interiéru a exteriéru automobilů, motocyklů apod. Flexibilní hřídel pasuje pouze na stroj FLEX PXE80 s připojením na rychlospojku. Stejně tak leštící kužel nebo válec se nasazuje pomocí rychlospo..
IDROBASE A-Vortice Aria Turbo Plus Pistole ofukovací na stlačený vzduch
A-Vortice Aria Turbo na stlačený vzduch je nepostradatelnou pomůckou pro čištění a sušení částí automobilu se systémem Venturi. Venturi systém na pistoli nasává okolní vzduch a zvyšuje účinnost pistole. Napojením na běžný kompresor o pracovním tlaku ..
IDROBASE Tornádor Gun Auto Bella Pneumatická čistící pistole
TORNÁDOR GUN Auto Bella Pneumatická čistící pistole pro čištění těžce dostupných míst nebo tepování autopotahů, dveřních výplní a stropnice. Výhoda Tornádoru je v čištění pod tlakem. Rotující hadička rozprašuje pod tlakem detergent na těžko dostupná ..
IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky
IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky je unikátní profesionální sada. Hliníkové tělo se čtyřmi tryskami perfektně čistí podvozky a podběhy automobilů. Velmi opomíjená činnost, která by se na každém autě měla dělat stejně tak prav..
KATRIN BLACK Line Wall Dispenser 54930 Nástěnný držák na průmyslové role do šířky 40 cm
Nový černý designový držák na papírové a textilní role do šířky 40 cm výrobce Katrin. Stojan je vyroben z kvalitních materiálů určených do průmyslu. Rám je lakován komaxitem v černé barvě s nerezovou trhací lišta s logem Katrin.Praktický a pěkný dopl..
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení. velice vtipné a originální nápad, jak ukládat nebo darovat sadu vosků a jiného detailingového příslušenství. Dřevěná krabice s klipem simuluje vojenskou bednu na patrony. Víko se ..
Měřička laku NEX Proffesional Bluetooth s app do mobilního telefonu
Inteligentní měřička laku NEX Professional s aplikací pro mobilní telefony IOS a Android zdarma. Měřička napájená 2 x AA alkalickými bateriemi přenáší veškerá data do aplikace v mobilním telefonu. Jednoduchá intuitivní obsluha v českém jazyce vám umo..
Nitrilové rukavice PREMIUM BLACK STRONG 5g nepudrované 100ks
Jednorázové nitrilové rukavice PREMIUM BLACK STRONG 100 ks v boxu jsou vyrobené ze 100% syntetického nitrilu. Vysoká gramáž materiálu poskytuje odolnost i při velmi náročných úkonech. Rukavice neobsahují pudr ani latex. Velmi příjemné a jednoduché na..
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem BODY
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem BODY pro příslušenství používané na karosérii zvenku. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na karosérii např. Iron, APC a kartáčky na mezidv..
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem INTERIOR
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem INTERIOR pro příslušenství používané v interiéru aut. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na interiéry např. čistič plastů, APC a kartáčky ..
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem WHEELS
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem WHEELS pro příslušenství používané k mytí disků. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na čištění disků např. čistič kol, Iron a kartáčky na ..
POKA PREMIUM Bottle Holder WOD Držák na zeď nebo vozík na 4 láhve do 1,5 l
Nový držák na 4 láhve do 1,5 l Poka Premium Bottle Holder určený k přimontování na zeď nebo na vozík Poka Premium. Na detailingovém vozíku Poka jsou již předvrtané díry. Do otvorů o průměru 10,9 cm pasují například rozprašovače Kwazar o objemu 0,5 a ..
POKA PREMIUM Bottle Holder WOL Držák na zeď nebo vozík na 5 láhví do 1,0 l
Nový držák na 5 lahví do 1,0 l Poka Premium Bottle Holder určený k přimontování na zeď nebo na vozík Poka Premium. Na detailingovém vozíku Poka jsou již předvrtané díry. Do otvorů o průměru 10,9 cm pasují například leštící pasty ZviZZer 750ml nebo Ca..
POKA PREMIUM Detailingový stojan na kola
Představujeme vám skvělou pomůcku, bez které se neobejde žádný detailer. Držák na disky kol automobilů na kterém se dá kolo umývat, čistit, leštit nebo nanášet keramické povlaky. Poka Premium detailingový držák je stabilní, stojí na silentblokách o v..
POKA PREMIUM Detailingový vozík na kolečkách černý mat
POKA PREMIUM Detailingový vozík kovový na kolečkách je opravdová lahůdka do každého profesionálního studia. Krásný design v černé matné barvě a množství úložného místa. Na vozík z jedné strany pověsíte 2 velké leštičky, z druhé strany prostor pro pov..
POKA PREMIUM Detailingový vozík PRO se 3 poličkami
POKA PREMIUM PRO vylepšený detailingový vozík se třemi poličkami. Kvalitní a stabilní vozík na kolečkách je opravdová lahůdka do každého profesionálního studia. Krásný design v černé matné barvě a množství úložného místa. Na vozík z jedné strany pově..
POKA PREMIUM Double Brush Holder Kovový dvojháček na kartáčky
Vysoce kvalitní, elegantní a ergonomický držák pro 2 kartáče. Navrženo pro efektivní použití při práci. Držák je vyroben z 1,5 mm kvalitní oceli a unese ař 0,5 kg. Úzké háčky odpovídají většině otvorů v rukojeti kartáčů. Vzdálenost konce háčku od zdi..
POKA PREMIUM Držák na rozprašovače lišta 40 cm
Závěsná lišta na ruční rozprašovače o délce 40 cm, v černé komaxitové barvě do každého mycího centra nebo detailingového studia. Jak málo stačí, aby se rozprašovače neválely na zemi, kde nepůsobí dobře a navíc dochází k poškození přejetím, ukopnutím ..
POKA PREMIUM Držák na rozprašovače lišta 65 cm
Závěsná lišta na ruční rozprašovače o délce 65 cm, v černé komaxitové barvě do každého mycího centra nebo detailingového studia. Jak málo stačí, aby se rozprašovače neválely na zemi, kde nepůsobí dobře a navíc dochází k poškození přejetím, ukopnutím ..
POKA PREMIUM Držák na rozprašovače lišta 80 cm
Závěsná lišta na ruční rozprašovače o délce 80 cm, v černé komaxitové barvě do každého mycího centra nebo detailingového studia. Jak málo stačí, aby se rozprašovače neválely na zemi, kde nepůsobí dobře a navíc dochází k poškození přejetím, ukopnutím ..
POKA PREMIUM Držák na štětce 80 cm INTERIOR BODY WHEELS
POKA PREMIUM Držák na štětce 80 cm INTERIOR BODY WHEELS vaše štětce všechny pohromadě a pěkně rozdělené, která jsou na čištění interiéru, na karosérii a na čištění disků. Kovová lišta z galvanicky upraveného kovu v práškové černé barvě s 13 otvory pr..
POKA PREMIUM Hanger for car keys drzak klíčů na zeď
Věšák na autoklíče do každého detailingového centra nebo automyčky. Pěkný vzhled nepřehlédnutelného kovového věšáku na 4 autoklíče v černé, matné práškové barvě. Věšák je vyrobený 1,5 mm galvanizovaného plechu.ROZMĚRY:40 x 19 cm (délka x výška)Držák ..
POKA PREMIUM Hanger WSM Držák na leštičku na zeď nebo vozík Poka
Vysoce kvalitní držák na jednu leštičku s praktickým držákem na elektrický kabel. Držák o malých rozměrů zabírá jen velmi málo místa a je vyroben ze 3mm silného plechu. Držák je ideální pro nano leštičky, rotační a excentrické leštičky.Držák můžete p..
POKA PREMIUM Mini držák na leštičku
POKA PREMIUM Mini držák pro zavěšení 1 leštičky. Pevná konstrukce držáku podtrhuje ochranná guma pro zavěšení leštičky. Celý držák je vyroben z 1,5 mm tlustého plechu s povrchovou úpravou v černé práškové barvě.Přednosti výrobku: kvalitní zpraco..
POKA PREMIUM Nástěnný držák na mobil a sluchátka
Precizně vymyšlený nástěnný držák na mobilní telefon a sluchátka. Jak je již zvykem firmy Poka Premium, vše má své místo. Tento elegantní a funkční držák padne do každé detailingové dílny. Mobilní telefon má již své místo. Můžete bezproblému sledovat..
POKA PREMIUM Polička 20 cm na maskovací pásky
Praktická polička na maskovací pásky o délce 20 cm v černé komaxitové barvě. ..
POKA PREMIUM Polička 40 cm  pro brusné pasty, spreje nebo pady
POKA PREMIUM Polička 40 cm CUT pro brusné pasty pro montáž na zeď. Polička má vysoké okraje 86 mm pro dobrou stabilitu. Celá polička je nastříkána kvalitní komaxitovou černou barvou proti korozi. VYBÍRAT MŮŽETE MEZI NÁPISY:CUT - pro pasty a pady..
POKA PREMIUM Polička 40 cm na maskovací pásky
Praktická polička na maskovací pásky POKA-PREMIUM o délce 40 cm...
POKA PREMIUM polička na zeď na malou leštičku
Praktická polička pro menší typy leštiček k upevnění na zeď. Vhodná pro známou Rupes 75E nebo FLEX 8. řady excentrickou nebo rotační.Rozměry:Délka: 43 cmHloubka: 15 cmVýška: 8 cmPolička je lakovaná do odolné matné černé barvy..
Zobrazuji 1 až 48 z 66 (celkem stran 2)