Kategorie
Vybavení dílny
POKA PREMIUM Box na malé pady
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcka má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým držákem na malé pady, které se na trhu prodávají. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti další oxida..
POKA PREMIUM Držák 2 leštiček černý
Držák černý Poka Premium na 2 leštičky + 2 malé například Ibrid na bocích. Kvalitní zpracování výrobce a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší. Přednosti výrobku: vyrobeno z 1,5mm plechu lakováno komaxitovou černou barvou kval..
POKA PREMIUM Držák 3 lešticek černý
Držák černý Poka Premium na 3 leštičky + 2 malé například Ibrid na bocích. Kvalitní zpracování výrobce a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší.Přednosti výrobku:vyrobeno z 1,5mm plechulakováno komaxitovou černou barvoukvalitní zpracovánína ..
POKA PREMIUM Držák leštičky černý
Držák černý Poka Premium na 1 leštičku v kvalitním zpracování výrobce Poka Premium a gumové lemování všech hran kam se leštičky věší. Praktická kapsa pro smotání kabelu.  Stavba držáku je udělána tak, že se dají držáky přidávat těsně vedle sebe. M..
POKA PREMIUM Držák na pěnovací pistoli
Univerzální držák Poka Premium pro montáž na zeď v černém komaxitu. Nejčastější využití jako držák pěnovací pistole. Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Držák na štetce a rozprašovače délka 80 cm
Dva v jednom. Ohromně velký držák na štětce rozdělené podle používání a držák rozprašovačů, které si pověsíte přímo pod název svého použití: interiér, karosérie a kola. Velice kvalitní zpracování a černé lakování výrobce Poka Premium pro každé..
POKA PREMIUM Nástěnný držák na jednorázové rukavice
Nástěnný držák na jednorázové rukavice v černé komaxitové barvě pro montáž na zeď. Není nic lepšího, když vše má své místo a tento praktický držák na rukavice ocení hlavně ty, kteří tahají rukavice jednou rukou.  Přednosti výrobku: vyrob..
POKA PREMIUM Polička na kartáčky 20 cm
Věšák pro 5 ks kartáčů Poka Premium v černém provedení. Kvalitní zpracování. Montáž na zeď Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Polička na kartáčky 40 cm
Věšák pro 5 ks kartáčů Poka Premium v černém provedení. Kvalitní zpracování. Montáž na zeď Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Polička na lahvičky keramických povlaků
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s touto praktickou poličkou na 4 kusy lahviček keramických povlaků v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrán..
POKA PREMIUM Polička na pady 40 cm
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
POKA PREMIUM Polička na pady 80 cm
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
ANEST IWATA Vzduchová pistole
ANEST IWATA Vzduchová pistole na čištění padů z Japonska. Tahle propracovaná praktická pomůcka s připojením na jakýkoli kompresor perfektně vyfoukává leštící pady. Speciální konstrukce zpětného proudění velice dobře čistí...
AUTO BELA Repair Kit Opravná sada Tornador Gun
AUTO BELA Opravná sada Tornádoru. Tornádor je velice oblíbená pomůcka na čištění všech možných zákoutí a stropnic automobilů. Pohyb trysky v hadičce každého Tornádoru rotuje velkou rychlostí a díky opotřebování je třeba jednou za čas vyměnit. Nabízím..
CARTEC Refinish Storage Bag Detailingová taška
Tato luxusní, pevná a praktická taška výrobce Cartec nabízí dost místa pro skladování nebo přepravu vašeho vybavení. Taška obsahuje 12 úložných míst pro láhve do objemu 1 litru a další prostor pro příslušenství. Taška má další 2 kapsy se zipem na pře..
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků je extra koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní mikroutěrek a sušících ručníků. Je použitelný jak na ruční praní mikrovlákna, tak praní v pračkách až do 60°C.Při ruční..
IDROBASE Tornádor Gun Auto Bella Pneumatická čistící pistole
TORNÁDOR GUN Auto Bella Pneumatická čistící pistole pro čištění těžce dostupných míst nebo tepování autopotahů, dveřních výplní a stropnice. Výhoda Tornádoru je v čištění pod tlakem. Rotující hadička rozprašuje pod tlakem detergent na těžko dostupná ..
IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky
IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky je unikátní profesionální sada. Hliníkové tělo se čtyřmi tryskami perfektně čistí podvozky a podběhy automobilů. Velmi opomíjená činnost, která by se na každém autě měla dělat stejně tak prav..
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení. velice vtipné a originální nápad, jak ukládat nebo darovat sadu vosků a jiného detailingového příslušenství. Dřevěná krabice s klipem simuluje vojenskou bednu na patrony. Víko se ..
Měřička laku NEX Proffesional Bluetooth s app do mobilního telefonu
Inteligentní měřička laku NEX Professional s aplikací pro mobilní telefony IOS a Android zdarma. Měřička napájená 2 x AA alkalickými bateriemi přenáší veškerá data do aplikace v mobilním telefonu. Jednoduchá intuitivní obsluha v českém jazyce vám umo..
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem BODY
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem BODY pro příslušenství používané na karosérii zvenku. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na karosérii např. Iron, APC a kartáčky na mezidv..
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem INTERIOR
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem INTERIOR pro příslušenství používané v interiéru aut. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na interiéry např. čistič plastů, APC a kartáčky ..
POKA PREMIUM 40 cm držák na štětce a rozprašovače s nápisem WHEELS
Kvalitní nástěnný držák na štětce a rozprašovače s nápisem WHEELS pro příslušenství používané k mytí disků. Pokud vše má mít v detailingovém studiu svůj řád na tento stojan rozprašovače používané na čištění disků např. čistič kol, Iron a kartáčky na ..
POKA PREMIUM Detailingový stojan na kola
Představujeme vám skvělou pomůcku, bez které se neobejde žádný detailer. Držák na disky kol automobilů na kterém se dá kolo umývat, čistit, leštit nebo nanášet keramické povlaky. Poka Premium detailingový držák je stabilní, stojí na silentblokách o v..
POKA PREMIUM Detailingový vozík na kolečkách černý mat
POKA PREMIUM Detailingový vozík kovový na kolečkách je opravdová lahůdka do každého profesionálního studia. Krásný design v černé matné barvě a množství úložného místa. Na vozík z jedné strany pověsíte 2 velké leštičky, z druhé strany prostor pro pov..
POKA PREMIUM Držák na rozprašovače lišta 40 cm
Závěsná lišta na ruční rozprašovače o délce 40 cm, v černé komaxitové barvě do každého mycího centra nebo detailingového studia. Jak málo stačí, aby se rozprašovače neválely na zemi, kde nepůsobí dobře a navíc dochází k poškození přejetím, ukopnutím ..
POKA PREMIUM Držák na rozprašovače lišta 80 cm
Závěsná lišta na ruční rozprašovače o délce 80 cm, v černé komaxitové barvě do každého mycího centra nebo detailingového studia. Jak málo stačí, aby se rozprašovače neválely na zemi, kde nepůsobí dobře a navíc dochází k poškození přejetím, ukopnutím ..
POKA PREMIUM Držák na štětce 80 cm INTERIOR BODY WHEELS
POKA PREMIUM Držák na štětce 80 cm INTERIOR BODY WHEELS vaše štětce všechny pohromadě a pěkně rozdělené, která jsou na čištění interiéru, na karosérii a na čištění disků. Kovová lišta z galvanicky upraveného kovu v práškové černé barvě s 13 otvory pr..
POKA PREMIUM Mini držák na leštičku
POKA PREMIUM Mini držák pro zavěšení 1 leštičky. Pevná konstrukce držáku podtrhuje ochranná guma pro zavěšení leštičky. Celý držák je vyroben z 1,5 mm tlustého plechu s povrchovou úpravou v černé práškové barvě.Přednosti výrobku: kvalitní zpraco..
POKA PREMIUM Nástěnný držák na mobil a sluchátka
Precizně vymyšlený nástěnný držák na mobilní telefon a sluchátka. Jak je již zvykem firmy Poka Premium, vše má své místo. Tento elegantní a funkční držák padne do každé detailingové dílny. Mobilní telefon má již své místo. Můžete bezproblému sledovat..
POKA PREMIUM Polička 20 cm na pásky
Praktická polička na maskovací pásky o délce 20 cm v černé komaxitové barvě...
POKA PREMIUM Polička 40 cm  pro brusné pasty, spreje nebo pady
POKA PREMIUM Polička 40 cm CUT pro brusné pasty pro montáž na zeď. Polička má vysoké okraje 86 mm pro dobrou stabilitu. Celá polička je nastříkána kvalitní komaxitovou černou barvou proti korozi. VYBÍRAT MŮŽETE MEZI NÁPISY:CUT - pro pasty a pady..
POKA PREMIUM Polička 40 cm na maskovací pásky
Praktická polička na maskovací pásky POKA-PREMIUM o délce 40 cm...
POKA PREMIUM Triangle 1 Kovový držák na jednu leštičku ve tvaru trojúhelníku
POKA PREMIUM Kovový držák na jednu leštičku Triangl o rozměrech 30 x 18 cm se zobáčkem na kabel. Tloušťka plechu 1,5 mm, chráněný matně černým komaxitem do každé designové garáže...
POKA PREMIUM Triangle 2 Kovový držák na 2 leštičky
POKA PREMIUM Kovový držák na 2 leštičky Triangl o rozměrech 30 x 36 cm. Každá leštička má zobáček na kabel. Tloušťka plechu 1,5 mm, chráněný matně černým komaxitem do každé designové garáže.Dodáváno bez montážního materiálu...
POKA PREMIUM Triangle 3 Kovový držák na 3 leštičky
POKA PREMIUM Kovový držák ve tvaru trianglu na 3 leštičky. Triangl o rozměrech 30 x50 cm. Každá leštička má zobáček na kabel. Tloušťka plechu 1,5 mm, chráněný matně černým komaxitem do každé designové garáže.Dodáváno bez montážního materiálu...
POKA PREMIUM Věšák s háčky na 5 ks štětců černý matný kov
Poka Premium držák s 5 háčky na zeď pro pověšení 5 kusů štětců. Kvalitní kovový držák s tloušťkou materiálu 1,5 mm chráněný černou, matnou komaxitovou barvou najde místo v každé dílně. Šířka lišty 40 cm a vzdálenost háčků 5 cmPřednosti výrobku:&..
POKA PREMIUM Závěsný držák na kanystry do 15 L černý mat
Praktický a pevný držák na kanystry 5L, 10L a 15L do nosnosti až 35 kg s výřezem na nalévací ventil kanystru. Usnadňuje manipulaci s doplňováním do rozprašovačů.Nosnost až 35kg!Vnitřní rozměry pro kanystr: Šířka         ..
Sada prodlužovacích nástavců 3 ks závit M14
Sada prodlužovacích nástavců na rotační leštičky z hliníkové slitiny pro těžce dostupná místa se závitem M14. Vybrání v nástavci pro dotažení klíčem č.17.DÉLKA NÁSTAVCŮ:1 x 54 mm1 x 84 mm1 x 104 mm..
Sada Unačečů 3 ks pro rotační leštičky závit M14
Sada Unačečů 3 ks pro rotační leštičky závit M14. Variabilní sada ideální ve spojení se sadou prodlužovacích nástavců. Unašeče jsou opatřené suchým zipem pro pěnové pady.PRŮMĚRY UNAŠEČŮ:1 x 30 mm1 x 50 mm1 x 75 mm..
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů tzv.Aladinova lampa si poradí se zažloutnutím nebo slepnutím světel. Až neskutečně renovuje světlomety, které jsou po nanesení speciální tekutiny ochráněny až na 36 měsíců keramic..
TONYIN Renovation Liquid 720 ml náplň na renovaci světel
TONYIN Renovation Liquid 720 ml Náhradní náplň na renovaci světel.Náplň vystačí na cca 70 světlometů..
-10%
TROMMELBERG IR01 Infra Red Dryer Mobilní Infra lampa 1000Watt Made In Germany
Halogenová infračervená lampa s pojízdným stojanem na čtyřech kolečkách. Infra nerezová lampa o výkonu 1000 Wattů se 40 cm křemíkovou, krátkovlnnou, křemíkovou lampou k vypalování laku nebo keramických povlaků. Tato lampa ,,made in Germany,, uspokojí..
-20%
TROMMELBERG IR02 Infra Red Dryer Mobilní Infra lampa 2x1100Watt Made In Germany
Halogenová zdvojená infračervená lampa s pojízdným stojanem na čtyřech kolečkách. 2 Infra nerezové lampy o výkonu 1100 Wattů se 40 cm křemíkovou, krátkovlnými, křemíkovými lampami k vypalování laku nebo keramických povlaků. Tato lampa ,,made in Germa..
-20%
TROMMELBERG IR03 Infra Red Dryer Mobilní Infra lampa 3x1100Watt s digitálním ovládáním Made In Germany
Halogenová infračervená lampa se 3 světly na pojízdném stojanu se čtyřmi kolečky. 3 Infra nerezové lampy, každá o výkonu 1100 Wattů s 50 cm krátkovlnými, křemíkovými lampami k vypalování laku nebo keramických povlaků. Tento nejvyšší model Infra světl..
Zobrazuji 1 až 45 z 45 (celkem stran 1)