Kategorie
Vybavení dílny
-34%
POKA PREMIUM Box na malé pady
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcka má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým držákem na malé pady, které se na trhu prodávají. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti další oxida..
POKA PREMIUM Držák na pěnovací pistoli
Univerzální držák Poka Premium pro montáž na zeď v černém komaxitu. Nejčastější využití jako držák pěnovací pistole. Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Nástěnný držák na jednorázové rukavice
Nástěnný držák na jednorázové rukavice v černé komaxitové barvě pro montáž na zeď. Není nic lepšího, když vše má své místo a tento praktický držák na rukavice ocení hlavně ty, kteří tahají rukavice jednou rukou.  Přednosti výrobku: vyrob..
POKA PREMIUM Polička na kartáčky 20 cm
Věšák pro 5 ks kartáčů Poka Premium v černém provedení. Kvalitní zpracování. Montáž na zeď Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Polička na kartáčky 40 cm
Věšák pro 5 ks kartáčů Poka Premium v černém provedení. Kvalitní zpracování. Montáž na zeď Montážní materiál není v balení ..
POKA PREMIUM Polička na lahvičky keramických povlaků
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s touto praktickou poličkou na 4 kusy lahviček keramických povlaků v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrán..
POKA PREMIUM Polička na pady 40 cm
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
POKA PREMIUM Polička na pady 80 cm
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcká má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým boxem pro uložení cca 15 leštících padů v černé matné barvě. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti ..
ANEST IWATA Vzduchová pistole
ANEST IWATA Vzduchová pistole na čištění padů z Japonska. Tahle propracovaná praktická pomůcka s připojením na jakýkoli kompresor perfektně vyfoukává leštící pady. Speciální konstrukce zpětného proudění velice dobře čistí...
CARTEC BUCKET DOLLY Podvozek mycího kbelíku na 5 kolečkách
Nový podvozek na mycí kbelík CARTEC BUCKET DOLLY. Stabilní podvozek s 5 kvalitními kolečky je praktickou pomůckou při ručním mytí aut. Na podvozek pasují veškeré dostupné mycí kbelíky do objemu 25 litrů. Díky šroubovacích sklíčidel jednoduše upnete. ..
CARTEC Caramel Eraser kotouč k odstranění lepidla z karosérie
CARTEC Caramel Eraser kotouč k odstranění lepidla z karosérie s uchycením na vrtačku. Odstraňuje polepy nebo zbytky lepidla z karosérií bez poškození laku. Závit kotouče M8, lze ho připevnit na rotační leštičku nebo přímo do aku vrtačky.Max. otáčky: ..
CARTEC Fresh Ozone Generator PROFI 85W 7.000 mg O3/hod Dezinfekce pomocí ozon generátoru
Profesionální ozon generátor Cartec Fresh Ozone Generator Profi pro dezinfekci prostor až do 330 m3 s praktickým časovačem 0-180 minut. Praktická a 100% účinná metoda k čištění vzduchu, pachů, plísní a bakterií. Samotný výkon 7000 mg čerstvého ozonu ..
CARTEC Refinish Storage Bag Detailingová taška
Tato luxusní, pevná a praktická taška výrobce Cartec nabízí dost místa pro skladování nebo přepravu vašeho vybavení. Taška obsahuje 12 úložných míst pro láhve do objemu 1 litru a další prostor pro příslušenství. Taška má další 2 kapsy se zipem na pře..
-40%
CARTEC Wall Mounted Polisher Holder Nerezový držák na jednu leštičku
Precizně vyrobený držák na jednu leštičku CARTEC Wall Mounted Polisher Holder. Držák je vyrobený z 2 mm nerezové (stainless steel) oceli.Rozměry: 18 x 22,5 cmTloušťka plechu: 2 mmLaserem vyřezané logo CartecNÁŠ TIP: Velmi dobře vynikne na černé nebo ..
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků je extra koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní mikroutěrek a sušících ručníků. Je použitelný jak na ruční praní mikrovlákna, tak praní v pračkách až do 60°C.Při ruční..
-21%
COMAC Vispa 35B Bateriový podlahový mycí stroj plochy do 800m2
Podlahový mycí stroj s jedním kartáčem o průměru 35 cm poháněný baterií 1 x 12V s pracovní dobou 75 minut. Mycí automat je vhodný na jakékoli typy podlah. Stroj je vhodný do malých skladů, obchodů, škol a kanceláří. Na kartáč je dodávána stále čistá ..
FLEX FS 140 Flexibilní hřídel pro PXE 80 pro leštění těžko dostupných míst exteriéru a interiéru aut
Flexibilní hřídel pro leštění těžko přístupných míst v interiéru a exteriéru automobilů, motocyklů apod. Flexibilní hřídel pasuje pouze na stroj FLEX PXE80 s připojením na rychlospojku. Stejně tak leštící kužel nebo válec se nasazuje pomocí rychlospo..
FLEX FS 140 SET Flexibilní hřídel pro PXE 80 pro leštění těžko dostupných míst exteriéru a interiéru aut
Flexibilní hřídel pro leštění těžko přístupných míst v interiéru a exteriéru automobilů, motocyklů apod. Flexibilní hřídel pasuje pouze na stroj FLEX PXE80 s připojením na rychlospojku. Stejně tak leštící kužel nebo válec se nasazuje pomocí rychlospo..
KATRIN BLACK Line Wall Dispenser 54930 Nástěnný držák na průmyslové role do šířky 40 cm
Nový černý designový držák na papírové a textilní role do šířky 40 cm výrobce Katrin. Stojan je vyroben z kvalitních materiálů určených do průmyslu. Rám je lakován komaxitem v černé barvě s nerezovou trhací lišta s logem Katrin.Praktický a pěkný dopl..
KATRIN Blue Line Dispenser Stojan podlahový na papírové a textilní role
Pojízdný stojan na papírové nebo textilní role do šíře 40cm. Kvalitní trubkový rám stříkaný komaxitovou barvou v modré barvě. Stojan je opatřen pojíznými kolečky pro převážení mezi pracovišti. O odtrhnutí se stará těžká nerezová lišta opatřená logem ..
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení. velice vtipné a originální nápad, jak ukládat nebo darovat sadu vosků a jiného detailingového příslušenství. Dřevěná krabice s klipem simuluje vojenskou bednu na patrony. Víko se ..
Nitrilové rukavice PREMIUM BLACK STRONG 5g nepudrované 100ks
Jednorázové nitrilové rukavice PREMIUM BLACK STRONG 100 ks v boxu jsou vyrobené ze 100% syntetického nitrilu. Vysoká gramáž materiálu poskytuje odolnost i při velmi náročných úkonech. Rukavice neobsahují pudr ani latex. Velmi příjemné a jednoduché na..
POKA PREMIUM Bottle Holder WOD Držák na zeď nebo vozík na 4 láhve do 1,5 l
Nový držák na 4 láhve do 1,5 l Poka Premium Bottle Holder určený k přimontování na zeď nebo na vozík Poka Premium. Na detailingovém vozíku Poka jsou již předvrtané díry. Do otvorů o průměru 10,9 cm pasují například rozprašovače Kwazar o objemu 0,5 a ..
POKA PREMIUM Bottle Holder WOL Držák na zeď nebo vozík na 5 láhví do 1,0 l
Nový držák na 5 lahví do 1,0 l Poka Premium Bottle Holder určený k přimontování na zeď nebo na vozík Poka Premium. Na detailingovém vozíku Poka jsou již předvrtané díry. Do otvorů o průměru 10,9 cm pasují například leštící pasty ZviZZer 750ml nebo Ca..
-20%
POKA PREMIUM Detailingový stojan na kola
Představujeme vám skvělou pomůcku, bez které se neobejde žádný detailer. Držák na disky kol automobilů na kterém se dá kolo umývat, čistit, leštit nebo nanášet keramické povlaky. Poka Premium detailingový držák je stabilní, stojí na silentblokách o v..
POKA PREMIUM Double Brush Holder Kovový dvojháček na kartáčky
Vysoce kvalitní, elegantní a ergonomický držák pro 2 kartáče. Navrženo pro efektivní použití při práci. Držák je vyroben z 1,5 mm kvalitní oceli a unese ař 0,5 kg. Úzké háčky odpovídají většině otvorů v rukojeti kartáčů. Vzdálenost konce háčku od zdi..
POKA PREMIUM Držák na štětce 80 cm INTERIOR BODY WHEELS
POKA PREMIUM Držák na štětce 80 cm INTERIOR BODY WHEELS vaše štětce všechny pohromadě a pěkně rozdělené, která jsou na čištění interiéru, na karosérii a na čištění disků. Kovová lišta z galvanicky upraveného kovu v práškové černé barvě s 13 otvory pr..
POKA PREMIUM Držák na stříkací pistoli WPL_1
Nová, praktická záležitost z dílny POKA PREMIUM EQUIPMENT, vysoce kvalitní držák pro bezpečné uložení stříkací pistole s nastavitelným odskokem od zdi pro různé velikosti pistolí a nádobek. Držák můžete zavěsit na zeď, montážní nářaďovou desku nebo p..
POKA PREMIUM Hanger for car keys drzak klíčů na zeď
Věšák na autoklíče do každého detailingového centra nebo automyčky. Pěkný vzhled nepřehlédnutelného kovového věšáku na 4 autoklíče v černé, matné práškové barvě. Věšák je vyrobený 1,5 mm galvanizovaného plechu.ROZMĚRY:40 x 19 cm (délka x výška)Držák ..
POKA PREMIUM Nástěnný držák na mobil a sluchátka
Precizně vymyšlený nástěnný držák na mobilní telefon a sluchátka. Jak je již zvykem firmy Poka Premium, vše má své místo. Tento elegantní a funkční držák padne do každé detailingové dílny. Mobilní telefon má již své místo. Můžete bezproblému sledovat..
POKA PREMIUM Polička 20 cm na maskovací pásky
Praktická polička na maskovací pásky o délce 20 cm v černé komaxitové barvě. ..
POKA PREMIUM Polička 40 cm  pro brusné pasty, spreje nebo pady
POKA PREMIUM Polička 40 cm CUT pro brusné pasty pro montáž na zeď. Polička má vysoké okraje 86 mm pro dobrou stabilitu. Celá polička je nastříkána kvalitní komaxitovou černou barvou proti korozi. VYBÍRAT MŮŽETE MEZI NÁPISY:CUT - pro pasty a pady..
POKA PREMIUM Polička 40 cm na maskovací pásky
Praktická polička na maskovací pásky POKA-PREMIUM o délce 40 cm...
POKA PREMIUM polička na zeď na malou leštičku
Praktická polička pro menší typy leštiček k upevnění na zeď. Vhodná pro známou Rupes 75E nebo FLEX 8. řady excentrickou nebo rotační.Rozměry:Délka: 43 cmHloubka: 15 cmVýška: 8 cmPolička je lakovaná do odolné matné černé barvy..
POKA PREMIUM Věšák s háčky na 6 ks štětců černý matný kov
Poka Premium držák s 5 háčky na zeď pro pověšení 5 kusů štětců. Kvalitní kovový držák s tloušťkou materiálu 1,5 mm chráněný černou, matnou komaxitovou barvou najde místo v každé dílně. Šířka lišty 40 cm a vzdálenost háčků 5 cmPřednosti výrobku:&..
POKA PREMIUM WPW Držák 2 štětců pro zavěšení na mycí kbelík
Vysoce kvalitní držák na 2 štětce určený k zavěšení na kbelík. Horní otvory jsou vhodné pro většinu velikostí štětců a montážní prostor vyhovuje většině rozměrů mycích kbelíků u nás prodávaných. S tímto praktickým držákem budete mít své oblíbené štět..
POKA PREMIUM WWP Rinse Podvozek kbelíku
Praktický podvozek na kbelík POKA PREMIUM je perfektní pro mytí auta, výrazně zvyšuje komfort práce a odstraňuje nutnost nosit těžký kbelík. Vozík je vyroben z pozinkované oceli, na závěr pokrytý ochrannou vrstvou práškové barvy. Nepochybnou výhodou ..
POKA PREMIUM WWP Wash Podvozek kbelíku
Praktický podvozek na kbelík POKA PREMIUM je perfektní pro mytí auta, výrazně zvyšuje komfort práce a odstraňuje nutnost nosit těžký kbelík. Vozík je vyroben z pozinkované oceli, na závěr pokrytý ochrannou vrstvou práškové barvy. Nepochybno..
Sada Unašečů 3 ks pro rotační leštičky závit M14
Sada Unašečů 3 ks pro rotační leštičky závit M14. Variabilní sada ideální ve spojení se sadou prodlužovacích nástavců. Unašeče jsou opatřené suchým zipem pro pěnové pady.PRŮMĚRY UNAŠEČŮ:1 x 30 mm1 x 50 mm1 x 75 mm..
-30%
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů tzv. Aladinova lampa si poradí se zažloutnutím nebo slepnutím světel. Až neskutečně renovuje světlomety, které jsou po nanesení speciální tekutiny ochráněny až na 36 měsíců kerami..
TROMMELBERG IR02 Infra Red Dryer Mobilní Infra lampa 2x1100Watt Made In Germany
Halogenová zdvojená infračervená lampa s pojízdným stojanem na čtyřech kolečkách. 2 Infra nerezové lampy o výkonu 1100 Wattů se 40 cm křemíkovou, krátkovlnými, křemíkovými lampami k vypalování laku nebo keramických povlaků. Tato lampa ,,made in Germa..
TROMMELBERG IR03 Infra Red Dryer Mobilní Infra lampa 3x1100Watt s digitálním ovládáním Made In Germany
Halogenová infračervená lampa se 3 světly na pojízdném stojanu se čtyřmi kolečky. 3 Infra nerezové lampy, každá o výkonu 1100 Wattů s 50 cm krátkovlnými, křemíkovými lampami k vypalování laku nebo keramických povlaků. Tento nejvyšší model Infra světl..
ZviZZer Sunbed Lehátko do každé krásné dílny
ZviZZer Sunbed - třešnička na dortu pro všechny milovníky Zvizzer systému a jejich filozofii.Vyrobeno ze dřeva s pevným a pevnostně vyzkoušeným potahem s logem ZviZZer..
POKA PREMIUM Mini držák na leštičku
POKA PREMIUM Mini držák pro zavěšení 1 leštičky. Pevná konstrukce držáku podtrhuje ochranná guma pro zavěšení leštičky. Celý držák je vyroben z 1,5 mm tlustého plechu s povrchovou úpravou v černé práškové barvě.Přednosti výrobku: kvalitní zpraco..
-21%
COMAC Vispa XS Bateriový podlahový mycí stroj pro plochy do 400m2
ABSOLUTNÍ NOVINKA MEZI MYCÍMI STROJI. NOVÁ VISPA XS S LITHIOVOU BATERIÍ. NEJLEHČÍ BATERIOVÝ MYCÍ STROJ NA TRHU-POUHÝCH 20 KG!Pro výrobce Comac bylo důležité vyrobit mycí stroj malých kompaktních rozměrů nahrazujících mop a přitom zachovat přijate..
POKA PREMIUM Hanger WSM Držák na leštičku na zeď nebo vozík Poka
Vysoce kvalitní držák na jednu leštičku s praktickým držákem na elektrický kabel. Držák o malých rozměrů zabírá jen velmi málo místa a je vyroben ze 3mm silného plechu. Držák je ideální pro nano leštičky, rotační a excentrické leštičky.Držák můžete p..
-21%
POKA PREMIUM Triangle 1 Kovový držák na jednu leštičku ve tvaru trojúhelníku
POKA PREMIUM Kovový držák na jednu leštičku Triangl o rozměrech 30 x 18 cm se zobáčkem na kabel. Tloušťka plechu 1,5 mm, chráněný matně černým komaxitem do každé designové garáže...
POKA PREMIUM Triangle 2 Kovový držák na 2 leštičky
POKA PREMIUM Kovový držák na 2 leštičky Triangl o rozměrech 30 x 36 cm. Každá leštička má zobáček na kabel. Tloušťka plechu 1,5 mm, chráněný matně černým komaxitem do každé designové garáže.Dodáváno bez montážního materiálu...
Zobrazuji 1 až 48 z 77 (celkem stran 2)