Kategorie
Motokosmetika
Autosol Bike Cleaner čistič motocyklů ve spreji  500 ml
Autosol® Bike Cleaner je čistící prostředek na bázi vody, bez rozpouštědel, který bezpečně a snadno odstraňuje hmyz, brzdový prach, oleje a zbytky asfaltu z všech částí motocyklu. ..
Autosol Chain Lubrikant víceúčelový olej bez silikonu 400 ml
Řetězový sprej AUTOSOL® je speciální maziva pro všechny typy těžkých a rychlých jízdních a řídících řetězů. Vhodné pro cestovní a silniční motocykly. Výhody: vhodný pro O-kroužek  snížení hluku odolný vůči otěru chrání proti opotřebení od..
Autosol čistič výfukových svodů Bluing Remover 150 ml
Čistič výfukových svodů Bluing Remover je přípravek na čištění zamodrání výfuků a dalšího zabarvení svodů. Za pomoci aktivních chemických složek lze z nerezových výfuků odstranit i trvalé popáleniny a modré zbarvení. Výfuková potrubí znovu zís..
Autosol čistící pasta na plasty Plastic Cleaner 75 ml
10krát koncentrovaná pasta pro všechny plastové povrchy. Výrobek zabraňuje lámavosti a šednutí. Osvěží starší plochy novým leskem. ..
Autosol leštěnka ve spreji Quick Gloss 500 ml
Přípravek pro dosažení dokonalého lesku a dlouhodobé ochrany laku. Obsahuje speciální polymery které dodávají lakům a lakovaným plastům sytost, hlubokou barvu a lesk. ..
AUTOSOL Helmet Cooling 50ml Dezinfekce a chladící sprej moto a bike helmy
Helmet Cooling německého výrobce Autosol dezinfikuje a zároveň ochlazuje pokožku hlavy v horkých letních měsících. Helmet Cooling je vhodný pro všechny typy přileb. Používají ho cyklisté, motorkáři, ale je také vhodný do pracovních přileb nebo pro ho..
Autosol Metal Polish 75 ml Leštící a čistící pasta na kovy
Tento produkt je světově proslulý vítěz mezinárodních ocenění. Pro všechny typy kovových povrchů. Poskytuje brilantní povrch s vysokým leskem. Tento čisticí přípravek odstraňuje nečistoty a povrchovou rzi v jediném fázi zatímco zanechává ochranný pov..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)