Kategorie
Aktivní pěny / šampony
-17%
Autošampón Autosol Shampoo 5kg 1:100
Profesionální šampón na ruční mytí aut pH neutrální. Vhodný pro detailing a jako příprava před voskováním. Šampón obsahuje čistící aktivní látky a optické rozjasňovače, které lak vyčistí a prohloubí lesk. DÁVKOVÁNÍ:Řeďte vodou v poměru 1:100...
Autosol Bike Cleaner čistič motocyklů ve spreji  500 ml
Autosol® Bike Cleaner je čistící prostředek na bázi vody, bez rozpouštědel, který bezpečně a snadno odstraňuje hmyz, brzdový prach, oleje a zbytky asfaltu z všech částí motocyklu. ..
Aktivní pěna DAERG Ecostatic 25 kg k mytí osobních a nákladních automobilů
Aktivní pěna DAERG Ecostatic 25 kg k mytí osobních a nákladních automobilů je již mnoho let vyzkoušená aktivní pěna používaná autosalony všech značek, přes technické služby až po mycí centra pro autobusy a kaminony. Obsahuje 6 aktivních složek, což j..
Aktivní pěna DAERG PICK-UP Mytí osobních a nákladních automobilů
Aktivní pěna DAERG Pick-Up 25 kg k mytí osobních a nákladních automobilů je již mnoho let vyzkoušená aktivní pěna používaná autosalony všech značek, přes technické služby až po mycí centra pro autobusy a kaminony. Obsahuje 4 aktivní složeky, což je v..
CARTEC Ceramic Guard After Care set na mytí aut šampon + detailer + houba 2 x 0,3 l
Představujeme vám After care sadu na údržbu keramických povlaků CARTEC Ceramic Guard After care v praktickém balení, vše v jednom. Údržba keramických povlaků obecně se velice podceňuje a většinou nedostává to, co ji opravdu zajistí udávanou životnost..
CARTEC Ceramic Wash 5 L Prémiový autošampón na keramické povlaky
CARTEC Ceramic Wash 5 L Autošampón na keramické povlaky..
CARTEC Cherry Wash 1 l šampón pH neutrální 1:100 s optickými rozjasňovači
CARTEC CHERRY WASH vysoce koncentrovaný a hustý autošampón obsahující optické rozjasňovače a syntetické polymery dodávající každému vozu kvalitní umytí a lesk. Šampon CHERRY WASH má neutrální pH čímž neodstraňuje vosky ani sealanty. Použití je ideáln..
CARTEC SET Exterier pro mytí automobilů 3 x 1L + Lahev s rozprašovačem
SET 3 výrobků a Lahve s rozprašovačem.1 x GLASS CLEANER1 x CARTEC CHERRY WASH1 x CARTEC WHEEL CLEANER1 x CARTEC BOTTLE MIX 0,5 lZvýhodněný set 3 výrobků pro mytí exteriéru automobilů s originální lahví a rozprašovačem pro ředění detergentů. Vše potře..
CARTEC Cherry Wash 5 l pH neutrální šampon 1:100 s optickými rozjasňovači
CARTEC CHERRY WASH vysoce koncentrovaný a hustý autošampón obsahující optické rozjasňovače a syntetické polymery dodá každému auto kvalitní umytí a lesk. Použití převážně jako ruční autošampón s neutrálním pH neodstraňuje již nanesené vosky. Cherry W..
CARTEC Cherry Wash 10 l šampón pH neutrální 1:100 s optickými rozjasňovači
CARTEC CHERRY WASH vysoce koncentrovaný a hustý autošampón obsahující optické rozjasňovače a syntetické polymery dodá každému auto kvalitní umytí a lesk. Použití převážně jako ruční autošampón s neutrálním pH neodstraňuje již nanesené vosky. Cherry W..
CARTEC Royal Foam 10 l pH neutrální aktivní pěna
pH neutrální aktivní pěna pro předumývání automobilů a motorek holandského výrobce detailingové autokosmetiky Cartec.Aktivní pěna Cartec Royal Foam odstaňuje velice šetrně nečistoty z povrchu karosérie včetně hmyzu, mastnot a jiných nečistot. Výrobc..
CARTEC Royal Foam 20 l pH neutrální aktivní pěna
pH neutrální aktivní pěna pro předumývání automobilů a motorek holandského výrobce detailingové autokosmetiky Cartec.Aktivní pěna Cartec Royal Foam odstaňuje velice šetrně nečistoty z povrchu karosérie včetně hmyzu, mastnot a jiných nečistot. Výrobc..
CARTEC Royal Forte 10 l aktivní pěna silná
Šetrná aktivní pěna pro bezkontaktní mytí osobních automobilů holandského výrobce detailingové autokosmetiky Cartec. Royal Forte nesmývá vosky a sealanty.Aktivní pěna Cartec Royal Forte odstaňuje velice šetrně nečistoty z povrchu karosérie včetně hmy..
CARTEC Royal Forte 20 l aktivní pěna silná
Šetrná aktivní pěna pro bezkontaktní mytí osobních automobilů holandského výrobce detailingové autokosmetiky Cartec. Royal Forte nesmývá vosky a sealanty.Aktivní pěna Cartec Royal Forte odstraňuje velice šetrně nečistoty z povrchu karosérie včetně hm..
Autosol autošampón univerzální 500 ml
Silný, ale jemný šampón s čerstvou vůní vhodný pro všechny barvy, lakované / nelakované plasty, skleněné tabule, gumové těsnění a kovové komponenty (např. dekorativní chromované pásy). Je také vhodný pro plastové světlomety vyrobené z polykarbonátu..
CHIMIGAL SHAMPOOS E 12kg pH neutrální autošampón ředění 1:100
Velmi kvalitní a hustý autošampón s netrálním pH italského výrobce Chimigal. Shampoos E s jablečnou parfemací odmašťuje, odstraňuje i velmi silné nečistoty a zanechává karosérii aut čistou a lesklou. Doporučené ředění šampónu 1:50 - 100 s vodou. Konc..
Autosol Insect Remover odstaňovač hmyzu 500 ml
EXTRA účinný pH neutrální odstraňovač hmyzu. Efekt fosforeskující barvy pro vizuální efekt. Pro detailing. Made in Germany. ..
Autosol šampón s voskem Wash and Wax 500 ml
Dokonalý způsob, jak vyčistit a chránit vaše auto v jednom jednoduchém kroku. Přípravek AUTOSOL® Wash & Wax účinně odstraňuje prach a tvrdé nečistoty z povrchu a při stejné činnosti poskytuje ochranu a lesk. ..
Odstaňovač hmyzu Chimigal Mosk Super 12kg
Extra účinný odstraňovač hmyzu z předních částí karoserie. ..
Odstraňovač hmyzu Autosol Insekt Remover 500 ml
Extra účinný pH neutrální odstraňovač hmyzu. Efekt fosforeskující barvy pro vizuální efekt. Pro detailing. Made in Germany. ..
Chimigal Foamy Strawberry 12kg pH neutrální aktivní pěna
Šampón k přemytí karosérií aut s velmi hustou pěnou pro odstranění nečistot z laku před ručním šamponováním. pH neutrální a tudíž velmi šetrná ke všem povrchům včetně nanesených vosků, sealantů a keramických ochran laku. Foamy Strawbery voní po jah..
Chimigal Foamy Strawberry 25kg pH neutrální aktivní pěna
Šampón k přemytí karosérií aut s velmi hustou pěnou pro odstranění nečistot z laku před ručním šamponováním. pH neutrální a tudíž velmi šetrná ke všem povrchům včetně nanesených vosků, sealantů a keramických ochran laku. Foamy Strawbery voní po jahod..
SOFT99 Creamy Shampoo 1 l pH neutrální krémový autošampon
PH NEUTRÁLNY AUTOŠAMPÓN SOFT99 CREAMY je pH neutrální šampón určený pro každodenní mytí karosérie automobilů a motocyklů. Je šetrný k naneseným voskům a sealantům. PH NEUTRÁLNÍ AUTOŠAMPÓN SOFT99 CREAMY vytváří opravdu hustou pěnu, která zabraňuje poš..
SOFT99 Kiwami Extreme Gloss Shampoo Dark 750 ml jemný autošampón v koncentrátu
SOFT99 KIWAMI EXTREME GLOSS SHAMPOO DARK 750 ml jemný autošampón..
Aktivní pěna Chimigal Instant Wash 25kg
Aktivní pěna pro ruční a automatické nanášení. Antistatický účinek, černěnka plastů ..
Autosol čistič matných laků Stain Remover for matte paints 250 ml
AUTOSOL® Stain Remover je výkonný čistič pro intenzivní ruční odstraňování skvrn na matných a lesklých fóliích. Kombinace špičkových čisticích prostředků snadno odstraňuje vodourozpustné, mastné a nemastné nečistoty. Vhodné k použití na stopách po ..
Aktivní pěna Chimigal Divor Wash 25kg
Aktivní pěna s voskem. Vysoce kvalitní a šetrná k autolaku s vysokým podílem vosku. Aktivní pěna vhodná pro všechny typy pěnovačů používaná v autosalonech, mycích centrech, autobazarech a všude tam, kde je potřeba čisté auto za krátký čas s výb..
Aktivní pěna Chimigal Self Gal 12kg
Aktivní pěna s extra pěnivou silou. Bezpečná a roky odzkoušená aktivní pěna obsahující černěnku nelakovaných plastů a antistatickým účinkem. Self Gal patří mezi nejvíce oblíbené aktivní pěny používanou v autosalonech všech značek, mycích centre..
Aktivní pěna Chimigal Self Gal 25 kg
Aktivní pěna s extra pěnivou silou. Bezpečná a roky odzkoušená aktivní pěna obsahující černěnku nelakovaných plastů a antistatickým účinkem. Self Gal patří mezi nejvíce oblíbené aktivní pěny používanou v autosalonech všech značek, mycích centre..
Chimigal Geos Extra 12 kg silný odmašťovací čistič
Sílně odmašťující aktivní pěna pro mytí karosérií osobních a nákladních automobilů a autobusů. Aktivní látky výrobku Geos Extra odstraňují prach, mastnotu, hmyz z povrchu karosérií. Geos Extra je také velice vhodný na plachty nákladních ..
Chimigal Geos Extra 25 kg Silný odmašťovací čistič
Sílně odmašťující aktivní pěna pro mytí karosérií osobních a nákladních automobilů a autobusů. Aktivní látky výrobku Geos Extra odstraňují prach, mastnotu, hmyz z povrchu karosérií. Geos Extra je také velice vhodný na plachty nákladních automob..
Zobrazuji 1 až 31 z 31 (celkem stran 1)