Kategorie
Aktivní pěny / šampony
Autosol Bike Cleaner čistič motocyklů ve spreji  500 ml
Autosol® Bike Cleaner je čistící prostředek na bázi vody, bez rozpouštědel, který bezpečně a snadno odstraňuje hmyz, brzdový prach, oleje a zbytky asfaltu z všech částí motocyklu. ..
Aktivní pěna DAERG Ecostatic 25 kg k mytí osobních a nákladních automobilů
Aktivní pěna DAERG Ecostatic 25 kg k mytí osobních a nákladních automobilů je již mnoho let vyzkoušená aktivní pěna používaná autosalony všech značek, přes technické služby až po mycí centra pro autobusy a kaminony. Obsahuje 6 aktivních složek, což j..
Aktivní pěna DAERG PICK-UP Mytí osobních a nákladních automobilů
Aktivní pěna DAERG Pick-Up 25 kg k mytí osobních a nákladních automobilů je již mnoho let vyzkoušená aktivní pěna používaná autosalony všech značek, přes technické služby až po mycí centra pro autobusy a kaminony. Obsahuje 4 aktivní složky, což je ve..
CARTEC Ceramic Guard After Care set na mytí aut šampon + detailer + houba 2 x 0,3 l
Představujeme vám After care sadu na údržbu keramických povlaků CARTEC Ceramic Guard After care v praktickém balení, vše v jednom. Údržba keramických povlaků obecně se velice podceňuje a většinou nedostává to, co ji opravdu zajistí udávanou životnost..
CARTEC Ceramic Wash 300ml Prémiový autošampón na keramické povlaky
Prémiový autošampón s příměsí keramiky a aktivních látek zanechává lak čistý a opatřený další ochranou. Aktivní látky oživí funkci keramického povlaku dokonalým vymytím všech pórů a keramická příměs dodá další vrstvu ochrany.Objem: 300mlDOPORUČENÝ PO..
CARTEC Ceramic Wash 5 L Prémiový autošampón na keramické povlaky
Prémiový autošampón s příměsí keramiky a aktivních látek zanechává lak čistý a opatřený další ochranou. Aktivní látky oživí funkci keramického povlaku dokonalým vymytím všech pórů a keramická příměs dodá další vrstvu ochrany.Objem: 5 lDOPORUČENÝ POST..
CARTEC Cherry Wash 1 l šampón pH neutrální 1:100 s optickými rozjasňovači
CARTEC CHERRY WASH vysoce koncentrovaný a hustý autošampón obsahující optické rozjasňovače a syntetické polymery dodávající každému vozu kvalitní umytí a lesk. Šampon CHERRY WASH má neutrální pH čímž neodstraňuje vosky ani sealanty. Použití je ideáln..
CARTEC ESSENTIALS Exterior Cleaner 500 ml Silný čistič karosérie
Nový výrobek detailingové autokosmetiky ESSENTIALS Exterior Cleaner určený pro čištění velmi znečištěných částí karosérie jako jsou prahy, prostor kolem víčka nádrže a mezidveřní prostory. Velmi rychle a účinně odstraňuje mastnotu bez poškození pryže..
CARTEC ESSENTIALS PreWash 500 ml Předmytí silně znečištěného laku
Nový výrobek PreWash řady Essentials určený k předmytí silně znečištěného laku automobilu. Odstraňuje silné mastnoty z povrchu karosérie způsobené provozem a kyselým deštěm. Objem 500mlPreWash je alkalický výrobek velmi lehce odstraňující š..
CARTEC ESSENTIALS Wash and Wax 500 ml Vysoce koncentrovaný autošampon s voskem
Nový výrobek detailingové kosmetiky ESSENTIALS Wash and Wax k mytí karosérií bohatou pěnou s voskem. Autošampon velmi dobře odmašťuje, čistí a zanechává hluboký lesk s voděodpudivým efektem.Objem 500mlPŘEDNOSTI WASH AND WAXobsahuje složky aktivní pěn..
CARTEC SET Exterier pro mytí automobilů 3 x 1L + Lahev s rozprašovačem
SET 3 výrobků a Lahve s rozprašovačem.1 x GLASS CLEANER1 x CARTEC CHERRY WASH1 x CARTEC WHEEL CLEANER1 x CARTEC BOTTLE MIX 0,5 lZvýhodněný set 3 výrobků pro mytí exteriéru automobilů s originální lahví a rozprašovačem pro ředění detergentů. Vše potře..
CARTEC Splash Shampoo Wax 200ml Šampon na ruční mytí karosérií aut s voskem
Nový unikátní šampon na ruční mytí karosérií aut a motorek Cartec Splash Shampoo New Formula se zářivým voskem. Hustý autošampón obsahující optické rozjasňovače a kvalitní nano-poly vosk pro voděodpudivý efekt.Objem: 200 mlPŘEDNOSTI VÝROBKU:vysoká pě..
CARTEC Twister Comfort Snow Foam 1 L pH Neutral Aktivní pěna na mytí automobilů
Snow Foam Twister Comfort je silně pěnící nová aktivní pěna z dílny CARTEC Holandsko. Aktivní pěna s neutrálním pH určená pro detailerské dílny, kde je kladen důraz na velkou šetrnost vůči voskům, keramickým ochranám a choulostivým materiálům jako js..
CARTEC Twister Comfort Snow Foam 10 L pH Neutral Aktivní pěna na mytí automobilů
Snow Foam Twister Comfort je silně pěnící nová aktivní pěna z dílny CARTEC Holandsko. Aktivní pěna s neutrálním pH určená pro detailerské dílny, kde je kladen důraz na velkou šetrnost vůči voskům, keramickým ochranám a choulostivým materiálům ja..
CARTEC Twister Comfort Snow Foam 5 L pH Neutral Aktivní pěna na mytí automobilů
Snow Foam Twister Comfort je silně pěnící nová aktivní pěna z dílny CARTEC Holandsko. Aktivní pěna s neutrálním pH určená pro detailerské dílny, kde je kladen důraz na velkou šetrnost vůči voskům, keramickým ochranám a choulostivým materiálům ja..
CHIMIGAL SHAMPOOS E 25 Kg pH neutrální autošampón na ruční mytí laku s parfemací zeleného jablka
Velmi kvalitní a hustý autošampón s neutrálním pH italského výrobce Chimigal. Shampoos E s jablečnou parfemací odmašťuje, odstraňuje i velmi silné nečistoty a zanechává karosérii aut čistou a lesklou. Doporučené ředění šampónu 1:50 - 100 s vodou. Kon..
TONYIN BATH & BODY Extreme Snow Foam (1:1800) 473 ml Šampon s hustou pěnou silný koncentrát
Velmi hustý šampón na mytí automobilů v silném koncentrátu. pH neutrální šampon Extreme Snow Foam vytváří velmi hustou pěnu a tudíž silný kluzný efekt čímž zabraňuje poškrábání laku při ručním mytí. Ideální použití s mycí houbou nebo mycí rukavicí a ..
CARTEC Cherry Wash 5 l pH neutrální šampon 1:100 s optickými rozjasňovači
CARTEC CHERRY WASH vysoce koncentrovaný a hustý autošampón obsahující optické rozjasňovače a syntetické polymery dodá každému auto kvalitní umytí a lesk. Použití převážně jako ruční autošampón s neutrálním pH neodstraňuje již nanesené vosky. Cherry W..
CARTEC Cherry Wash 10 l šampón pH neutrální 1:100 s optickými rozjasňovači
CARTEC CHERRY WASH vysoce koncentrovaný a hustý autošampón obsahující optické rozjasňovače a syntetické polymery dodá každému auto kvalitní umytí a lesk. Použití převážně jako ruční autošampón s neutrálním pH neodstraňuje již nanesené vosky. Cherry W..
CARTEC Royal Foam 10 l pH neutrální aktivní pěna
pH neutrální aktivní pěna pro předumývání automobilů a motorek holandského výrobce detailingové autokosmetiky Cartec.Aktivní pěna Cartec Royal Foam odstaňuje velice šetrně nečistoty z povrchu karosérie včetně hmyzu, mastnot a jiných nečistot. Výrobc..
CARTEC Royal Foam 20 l pH neutrální aktivní pěna
pH neutrální aktivní pěna pro předumývání automobilů a motorek holandského výrobce detailingové autokosmetiky Cartec.Aktivní pěna Cartec Royal Foam odstaňuje velice šetrně nečistoty z povrchu karosérie včetně hmyzu, mastnot a jiných nečistot. Výrobc..
CARTEC Royal Forte 10 l aktivní pěna silná
Šetrná aktivní pěna pro bezkontaktní mytí osobních automobilů holandského výrobce detailingové autokosmetiky Cartec. Royal Forte nesmývá vosky a sealanty.Aktivní pěna Cartec Royal Forte odstaňuje velice šetrně nečistoty z povrchu karosérie včetně hmy..
CARTEC Royal Forte 20 l aktivní pěna silná
Šetrná aktivní pěna pro bezkontaktní mytí osobních automobilů holandského výrobce detailingové autokosmetiky Cartec. Royal Forte nesmývá vosky a sealanty.Aktivní pěna Cartec Royal Forte odstraňuje velice šetrně nečistoty z povrchu karosérie včetně hm..
Angelwax Enigma Shampoo 500 ml křemičitý autošampón s SiO2
Angelwax Enigma Shampoo 500 ml křemičitý autošampon s SiO2: Enigma Shampoo je křemičitý autošampon s významným podílem SiO2 s vynikajícími mycími schopnostmi a lubrikací. Podíl křemíku je v tomto autošamponu tak obrovský, že již při první apl..
Autosol autošampón univerzální 500 ml
Silný, ale jemný šampón s čerstvou vůní vhodný pro všechny barvy, lakované / nelakované plasty, skleněné tabule, gumové těsnění a kovové komponenty (např. dekorativní chromované pásy). Je také vhodný pro plastové světlomety vyrobené z polykarbonátu..
CHIMIGAL SHAMPOOS E 12kg pH neutrální autošampón ředění 1:100
Velmi kvalitní a hustý autošampón s netrálním pH italského výrobce Chimigal. Shampoos E s jablečnou parfemací odmašťuje, odstraňuje i velmi silné nečistoty a zanechává karosérii aut čistou a lesklou. Doporučené ředění šampónu 1:50 - 100 s vodou. Konc..
Autosol Insect Remover odstaňovač hmyzu 500 ml
EXTRA účinný pH neutrální odstraňovač hmyzu. Efekt fosforeskující barvy pro vizuální efekt. Pro detailing. Made in Germany. ..
Autosol šampón s voskem Wash and Wax 500 ml
Dokonalý způsob, jak vyčistit a chránit vaše auto v jednom jednoduchém kroku. Přípravek AUTOSOL® Wash & Wax účinně odstraňuje prach a tvrdé nečistoty z povrchu a při stejné činnosti poskytuje ochranu a lesk. ..
Odstaňovač hmyzu Chimigal Mosk Super 12kg
Extra účinný odstraňovač hmyzu z předních částí karoserie. ..
Chimigal Foamy Strawberry 12kg pH neutrální aktivní pěna
Šampón k přemytí karosérií aut s velmi hustou pěnou pro odstranění nečistot z laku před ručním šamponováním. pH neutrální a tudíž velmi šetrná ke všem povrchům včetně nanesených vosků, sealantů a keramických ochran laku. Foamy Strawberry voní po ja..
Chimigal Foamy Strawberry 25kg pH neutrální aktivní pěna
Šampón k přemytí karosérií aut s velmi hustou pěnou pro odstranění nečistot z laku před ručním šamponováním. pH neutrální a tudíž velmi šetrná ke všem povrchům včetně nanesených vosků, sealantů a keramických ochran laku. Foamy Strawberry voní po jaho..
SOFT99 Creamy Shampoo 1 l pH neutrální krémový autošampon
PH NEUTRÁLNY AUTOŠAMPÓN SOFT99 CREAMY je pH neutrální šampón určený pro každodenní mytí karosérie automobilů a motocyklů. Je šetrný k naneseným voskům a sealantům. PH NEUTRÁLNÍ AUTOŠAMPÓN SOFT99 CREAMY vytváří opravdu hustou pěnu, která zabraňuje poš..
SOFT99 Kiwami Extreme Gloss Shampoo Dark 750 ml jemný autošampón v koncentrátu
SOFT99 KIWAMI EXTREME GLOSS SHAMPOO DARK 750 ml jemný autošampón..
CHIMIGAL Instant Wash 25kg Aktivní pěna s velkým ředěním a antistatickými složkami
Velmi kvalitní aktivní pěna CHIMIGAL INSTANT WASH k mytí karosérií osobních a nákladních aut. Silná aktivní složka rozpouští velmi snadno nečistoty z provozu, mastnotu, hmyz a částečně asfalt. Velmi husté složení snižuje spotřebu v pěnovacích zaříz..
CHIMIGAL Self Gal 12 kg Aktivní pěna s leskem, černěnkou nelakovaných platů a antistatickým efektem
Aktivní pěna s extra pěnivou silou. Bezpečná a roky odzkoušená aktivní pěna obsahující černěnku nelakovaných plastů a antistatickým účinkem. Self Gal patří mezi nejvíce oblíbené aktivní pěny používanou v autosalonech všech značek, mycích centre..
CHIMIGAL Self Gal 25 kg Aktivní pěna s leskem, černěnkou nelakovaných platů a antistatickým efektem
Aktivní pěna s extra pěnivou silou. Bezpečná a roky odzkoušená aktivní pěna obsahující černěnku nelakovaných plastů a antistatickým účinkem. Self Gal patří mezi nejvíce oblíbené aktivní pěny používanou v autosalonech všech značek, mycích centre..
Chimigal Geos Extra 12 kg silný odmašťovací čistič
Silně odmašťující aktivní pěna pro mytí karosérií osobních a nákladních automobilů a autobusů. Aktivní látky výrobku Geos Extra odstraňují prach, mastnotu, hmyz z povrchu karosérií. Geos Extra je také velice vhodný na plachty nákladních ..
Chimigal Geos Extra 25 kg Silný odmašťovací čistič
Silně odmašťující aktivní pěna pro mytí karosérií osobních a nákladních automobilů a autobusů. Aktivní látky výrobku Geos Extra odstraňují prach, mastnotu, hmyz z povrchu karosérií. Geos Extra je také velice vhodný na plachty nákladních automob..
Zobrazuji 1 až 38 z 38 (celkem stran 1)