Kategorie
Skla a zrcátka
Autosol Acrylic Polish 75 ml Čistič plexiskla karavanů, štítků motocyklů a zadních skel kabrioletů
Speciální produkt, který odstraňuje škrábance z akrylových povrchů a plexi povrchů. Tento typ materiálu se používá u karavanů a obytných automobilů. Výrobkem Autosol Acrylic Polish vyčistíte i plexi štítky motocyklů, které jsou vystavené extrémnímu..
Autosol čistič skel extra silný 500 ml
Čistič skla AUTOSOL ® zajišťuje bezproblémové čištění a brilantní lesk na všech skleněných a zrcadlových plochách. Znečištěné, jako jsou stopy nikotinu, mastnoty a oleje, jsou rychle a efektivně eliminovány. ..
-23%
Autosol sada na renovaci světel
V prvním kroku pečlivě vyčistí světlomet hlavy a zadní světla. Odstraňuje lehké škrábance a znečištění a ponechává čistou povrchovou úpravu. V druhém kroku se aplikuje dlouhodobě odolná vrstva proti vodě a nečistotám sprejem na ošetření. Dává brila..
AUTOSOL Windscreen 250 ml koncentrat 1:100 letní směs do ostřikovačů Made in Germany
Vysoce koncentrovaný čisticí prostředek pro použití na oken a světel. Praktický dávkovací systém: pro křišťálově čistý výhled s použitím minimálního množství produktu. Rozptýlí do vozidla příjemnou vůni. Bezpečné použití na moderních plastových (po..
CHIMIGAL Puly Glass 12 l Čpavkový čistič skel vysoce odmašťující
Italský výrobce Chimigal vyrábějící tento osvědčený čistič skel s perfektní odmašťující schopností a výsledku bez šmouh. Stačí okno pouze postříkat a setřít mikrovláknovou utěrkou. Velmi silný koncentrát výrobku Puly Glass se nedoporučuje ředit, jeli..
CHIMIGAL Puly Glass 750ml se sprejem silný čistič skel na bázi čpavku
Italský výrobce Chimigal vyrábějící tento osvědčený čistič skel s perfektní odmašťující schopností a výsledku bez šmouh. Stačí okno pouze postříkat a setřít mikrovláknovou utěrkou. Velmi silný koncentrát výrobku Puly Glass se nedoporučuje ředit, jeli..
Pěnový čistič oken Chimigal Vetrox 400 ml
Pěna v spreji. Čistič skel na bázi amoniaku ve spreji. Odstraňuje hmyz a nečistoty silného charakteru. Pri aplikaci vytváří hustou pěnu, která neztéká! ..
SOFT99 Glaco Glass Compound Roll On 100ml leštěnka na okna
SOFT99 Glaco Glass Compound perfektní japonská leštěnka na okna v balení 100ml s aplikátorem. Glaco Compound lehce abrazivní leštěnka odstraňuje spoty z tvrdé vody a nánosy z běžného provozu. Ideální příprava pro aplikaci povlaku Ultra Glaco, ..
SOFT99 Glaco Roll On Large 120 ml Tekuté stěrače na skla automobilů s aplikátorem
Soft99 Glaco Roll On Large 120 ml tekuté stěrače: Neviditelné tekuté stěrače pro skla automobilu.Glaco Roll On je ideální variantou, jak opatřit okna ochranou vrstvou coatingu. Glaco vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu na oknech a zrcátkách s vynik..
SOFT99 Glass Compound Z 100 ml leštěnka na okna s aplikátorem
SOFT99 Glass Compound Z 100ml excelentní leštěnka na skla s aplikátorem pro odstranění nečistot po mytí jako jsou bílé spoty a jiné nečistoty z běžného provozu. Je také vhodný pro čištění skel před nanášením povlaků na skla. Glaco Compound Z l..
SOFT99 Ultra Glaco 70 ml povlak na skla
Soft99 Ultra Glaco v lahvičce s aplikátorem o objemu 70ml, japonský povlak na okna s životností až 12 měsíců. Po aplikaci na čelní okno plní funkci tekutých stěračů. Ultra Glaco chrání povrch skel speciálním povlakem na bázi křemíku až na 1 ro..
SOFT99 Wash Mist 300 ml. čistič a oživovač interiéru
Soft99 Wash Mist 300 ml. čistič a oživovač interiéru: vysoce efektivní univerzální čistič interierových částí automobilu s oživovacím efektem.Wash Mist vám pomůže vyčistit a oživit téměř všechny části interiéru, jako je palubní deska, středová konzol..
AUTOSOL De-Icer Windscreen 1 l -60°C Zimní směs do ostřikovačů
Extra kvalitní nemrznoucí směs do ostřikovačů z Německa. ,,na západě,, již dávno pochopili, že nemrznoucí směs není jen líh, ale musí obsahovat ty nejlepší suroviny. Ti, co znají letní směs do ostřikovačů Autosol vědí, že je to špička v oboru. Tenhle..
AUTOSOL Display Cleaner Gel 250ml Gelový čistič obrazovek a displejů
Displey Cleaner Gel na čištění monitorů a displejů bez poškození a do dokonalého lesku. V sadě najdete gelový čistič a speciální hadřík na displeje o velikosti 20 x 20cm. Display Cleaner je vyroben bez škodlivého alkoholu. ..
AUTOSOL Windscreen 32 ml koncentrat 1:100 letní směs do ostřikovačů
AUTOSOL Windscreen 32 ml koncentrat 1:100 letní směs do ostřikovačů ,,Made in Germany,, pro osobní i nákladní automobily. Vysoký účinek proti hmyzu. Z jedné lahvičky uděláte 3,2 litrů směsi. Opravdu bezpečné na všechny světlomety, které levné a nezna..
AUTOTRIZ Glass Coating V5 light 50ml ochrana skel a světlometů na 6 měsíců
Glass Coating V5 je skelná keramická ochrana autoskel a světlometů s výdrží 6 měsíců. Snadná aplikace této keramické ochrany je plus při aplikaci. Ochrání skla automobilu, kde vytváří efekt tekutých stěračů a zabraňuje zanášení autoskel a ochranu pla..
CARTEC ESSENTIALS Glass Clean & Shine 500 ml Čistič a leštěnka skel
Nový výrobek Glass Clean & Shine řady Essentials určený čištění a leštění autoskel a zrcátek. Glass Clean & Shine je rychlý, efektivní a čistící prostředek na čištění skel bez kompromisů. Snadno odstraňuje nahromaděné nečistoty a špínu.O..
CARTEC Glass Cleaner  1 l čistič skel
Cartec Glass Cleaner velmi rychlý čistič skel bez šmouh a a extrémním leskem. Koncentrovaný výrobek v balení 1000 ml. Dlouho hledáte kvalitní čistič autoskel a zrcátek? CARTEC Glass Cleaner je to pravé právě pro vás. Účinné aktivní látky čistí každou..
CARTEC Glass Cleaner 10 L čistič skel
Cartec Glass Cleaner velmi rychlý čistič skel bez šmouh a a extrémním leskem. Koncentrovaný výrobek ve výhodném 10 litrovém balení.Doporučená aplikace pomocí rozprašovače nebo pěnovacího rozprašovače pro aplikaci bez stékání.  Velmi silný přípravek,..
CARTEC Glass Polish 1 l leštěnka na skla
Leštěnka na skla výrobce Cartec o objemu 1000ml spolehlivě odstraní všechny zbytky ze skel jako jsou vodní spoty, mastnota a ostatní nečistoty, které na autosklech velmi dobře drží. Glass Polish je výborný všude tam, kde klasický čistič nestačí nebo ..
CARTEC Sticker Remover 1 l odstraňovač lepidla a samolepek
Sticker Remover holandského výrobce Cartec funguje velmi dobře. Složky v něm obsažené fungují rychle a přitom bezpečně vůči pokožce. Výrobce si zakládá na ekologii a výrobek není hořlavý, žíravý apod. Sticker Remover je bez zápachu a nedráždí kůži.Po..
CARTEC Sticker Remover 10 l odstraňovač lepidla a samolepek
Sticker Remover holandského výrobce Cartec funguje velmi dobře. Složky v něm obsažené fungují rychle a přitom bezpečně vůči pokožce. Výrobce si zakládá na ekologii a výrobek není hořlavý, žíravý apod. Sticker Remover je bez zápachu a nedráždí kůži.Po..
CARTEC Sticker Remover 5 l odstraňovač lepidla a samolepek
Sticker Remover holandského výrobce Cartec funguje velmi dobře. Složky v něm obsažené fungují rychle a přitom bezpečně vůči pokožce. Výrobce si zakládá na ekologii a výrobek není hořlavý, žíravý apod. Sticker Remover je bez zápachu a nedráždí kůži.Po..
DeIcer 500ml Rychlý rozmrazovač skel AUTOSOL
AUTOSOL De-Icer velmi rychle odmrazuje skla a zabraňuje opětovnému zamrzání. Odmrazovač lze také použít k odmrazování moderních plastových světlometů vyrobených z polykarbonátu.APLIKACE:Nastříkejte přímo na zmrzlý povrch a během pár vteřin se začne l..
Soft99 Anti-Fog Spray 180 ml přípravek proti zamlžení autoskel
Soft99 Anti Fog Spray efektivní produkt ve spreji proti zamlžování autoskel. Jednoduchou aplikací na skla postříkáním se rychle zbavíte zamlžených skel ve svém automobilu. při aplikaci na vyčištěná okna vytvoříte ochranou vrstvu pro prevenci následné..
SOFT99 Glaco De Cleaner 400 ml. Čistič skel odpuzující vodu
Nový čistič autoskel a tekuté stěrače v jednom. Japonský výrobce SOFT99 ulehčil práci běžným spotřebitelům vývojem tohoto výrobku DE-Cleaner. velmi účinně odstraňuje nečistoty jako je uschlý hmyz, trus a mastný film ze skel automobilů. Po vyčištění a..
-25%
SOFT99 Protection Time Set Dark Sada 3 zvýhodněných produktů s Fusso Dark a Ultra Glaco na skla
Zvýhodněná sada japonského výrobce SOFT99 k ochraně karosérie a skel automobilu.SADA OBSAHUJE:1 x NEW FUSSO DARK 200gr1 x ULTRA GLACO 70ml1 x GLACO GLASS COMPOUND ROLL ON 100mlNEW FUSSONový vosk FUSSO je plně syntetický vosk, který modernizovanou rec..
TONYIN Glass Ceri Compound 300 ml Brusná pasta na odstranění škrábanců ze skla
Nová brusná pasta na sklo s obsahem ceričitého oxidu velmi dobře čistí skleněné plochy od všech nánosů jako ke vodní kámen, film po zaschlou směs ostřikovačů až po škrábance ve skle. Po použití pasty na excentrické leštičce a klasického pěnového padu..
-30%
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů tzv. Aladinova lampa si poradí se zažloutnutím nebo slepnutím světel. Až neskutečně renovuje světlomety, které jsou po nanesení speciální tekutiny ochráněny až na 36 měsíců kerami..
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)