Kategorie
Abrazivní pasta na ruce s lanolínem Chimigal Gelly-Bianco 5kg
Tekutý gel na čištění rukou, parfémovaný, ideální proti silné nečistotě. Formula na bázi glycerinu umožňuje časté umývání, ochranu a zamezení trhlin a zčervenání. Speciálně navržené pro mechaniky a údržbáře . Gelly Bianco je po dlouhou dobu vyzkouš..
KATRIN BLACK Line Wall Dispenser 54930 Nástěnný držák na průmyslové role do šířky 40 cm
Nový černý designový držák na papírové a textilní role do šířky 40 cm výrobce Katrin. Stojan je vyroben z kvalitních materiálů určených do průmyslu. Rám je lakován komaxitem v černé barvě s nerezovou trhací lišta s logem Katrin.Praktický a pěkný dopl..
KATRIN Blue Line Dispenser Stojan podlahový na papírové a textilní role
Pojízdný stojan na papírové nebo textilní role do šíře 40cm. Kvalitní trubkový rám stříkaný komaxitovou barvou v modré barvě. Stojan je opatřen pojíznými kolečky pro převážení mezi pracovišti. O odtrhnutí se stará těžká nerezová lišta opatřená logem ..
KATRIN CLASSIC L2 blue Papírová 2vrstvá role 500útržků  2 ks v balení
Průmyslová papírová 2vrstvá role s vysokou savostí tekutin, olejů a mastnoty díky technologii laminování. 2 vrstvy s vysokou gramáží pro práci bez rozpadání papíru a roztržení.Role jsou hojně používány v autosalonech, autoservisech, automobilovém prů..
KATRIN CLASSIC XXL2 Blue Papírová role 2vrstvá 1000útržků 2ks v balení
Průmyslová papírová 2vrstvá role s extra velkými útržky (38 x 38cm) a vysokou savostí tekutin, olejů a mastnoty díky technologii laminování. 2 vrstvy s vysokou gramáží pro práci bez rozpadání papíru a roztržení.Role jsou hojně používány v autosalonec..
KATRIN CLASSIC XXL3 blue Papírová Role 3vrstvá 500útržků 2ks v balení
Průmyslová papírová 3vrstvá role s vysokou savostí tekutin, olejů a mastnoty díky technologii laminování. 3 vrstvy s vysokou gramáží pro práci bez rozpadání papíru a roztržení.Role jsou hojně používány v autosalonech, autoservisech, automobilovém prů..
KATRIN Papírové ručníky v roli 51342 S 2vr. bílé
Papírové ručníky v roli, bílé, 2vrstvé. V balení 6ks..
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)