Kategorie
RUPES Swirl Find Pen Inspekční světlo na hledání kazů v laku
Kompaktní a lehké pero RUPES LL150 Swirl Finder Pen Light je přenosné pero, které je speciálně navrženo pro optimalizovaný výkon a dobu chodu. Díky tlačítkovému spínači ,,Tal-Cap" pro ovládání jednou rukou je Rupes LL150 nezbytným osvětlovacím nástro..
RUPES LL 200 Swirl Finder Flashlight Výkonné inspekční světlo
NOVÁ RUPES LL200 SWIRL FINDER FLASHLIGHTNová svítilna LL200 Swirl Finder byla navržena tak, aby poskytovala detailerům a karosárnám perfektní přenosný nástroj pro kontrolu povrchů, na kterých pracují. Díky své barevné teplotě 4000 K zajišťuje naše LL..
SCANGRIP Flash Micro R USB Mini nabíjecí inspekční svítilna
FLASH MICRO R je ultrakompaktní a výkonná svítilna, která poskytuje až 75 lumenů a je navržena tak, aby se dala vzít kamkoli sebou do kapsy. Flash Micro R je součástí dobíjecí řady FLASH R. Integrovaný USB nabíjecí kabel je nová chytrá technologie , ..
-10%
SCANGRIP MATCHPEN Inspekční detailingové led světlo s regulovatelným úhlem světla
SCANGRIP MATCHPEN Inspekční detailingové led světlo s regulovatelným úhlem světla pro hledání vad v laku a porovnávání barev v autolakovnách. Regulovatelná hlava světla pro úzký až široký úhel světla od 10 - 70 stupňů. Úzký design podobající se tužce..
-13%
SCANGRIP MATCHPEN R Inspekční LED svítilna pro hledání defektů laku
Velmi lehká LED svítilna SCANGRIP Matchpen R na hledání defektů laku. Svítilna je vybavena 2 teplotami barev světla pro světlé a tmavé laky a nabíjecím vestavěným Li-ion akumulátorem. Výkonná, moderní Ultra High CRI COB LED čočka pro maximální výkon ..
SCANGRIP HEAD LITE A Profesionální čelovka s COB LED čočkou 150 lumenů na AAA baterie
KVALITNÍ ČELOVKA S COB LED ČOČKOU A SENZOREM NA BATERIE AAATéměř v každé pracovní situaci je vhodné mít obě ruce volné, aby byla vaše práce co nejefektivnější. HEAD LITE A je navržena tak, aby vám poskytla takové nepostradatelné a podpůrné jasné prac..
SCANGRIP HEAD LITE Nabíjecí profesionální čelovka s COB LED Led čočkou 150 lumenů
PROFESIONÁLNÍ COB LED ČELOVKA S BEZDOTYKOVÝM ZAPÍNÁNÍM A VYPÍNÁNÍMVe většině pracovních situací je vhodné mít obě ruce volné, abyste mohli svou práci vykonávat co nejefektivněji. Dobíjecí HEAD LITE je vyvinuta tak, aby vám poskytla kvalitní a nepostr..
SCANGRIP I-VIEW NEW 2022 Nové pracovní světlo čelovka
Nová generace pracovního světla SCANGRIP I-VIEW v podobě nabíjecí čelovky pro volné ruce při práci speciálně v autoservisech, autolakovnách apod. Nová technologie velice výkonné čočky COB LED poskytuje perfektn..
SCANGRIP I-MATCH 3 HEADLAMP 250Lumenů Špičková nabíjecí čelovka pro všechny práce v detailingu
ŠPIČKOVÁ NABÍJECÍ ČELOVKA PRO VŠECHNY PRÁCE V DETAILINGUNová nabíjecí čelovka I-Match 3 s nejnovější technologií COB LED čočky, poskytuje extrémně silné osvětlení, které vydává rovnoměrné světlo na maximum a osvětluje celé vaše zorné pole.Ve srovnání..
SCANGRIP I-MATCH 3 + POWERBANK PROMO AKCE
SPOLEČNĚ S VÝROBCEM SCANGRIP JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI PROMO AKCI ČELOVKY SCANGRIP I-MATCH 3 A POWERBANKY NA HLAVOVÝ PÁS PRO PRODLOUŽENÍ SVÍCENÍ AŽ NA 5,5 HODINY NA PLNÝ VÝKONŠPIČKOVÁ NABÍJECÍ ČELOVKA PRO VŠECHNY PRÁCE V DETAILINGUNová nabíjecí čelovka..
SCANGRIP POWERBANK 4000mAh napájecí zdroj s klipem pro I-VIEW a I-MATCH
HLINÍKOVÁ POWERBANKA 4000 mAh S INDIKÁTOREM STAVU BATERIEKompaktní a vysoce kvalitní powerbanka s využitím nejnovější technologie baterií je určena pro čelovku SCANGRIP I-VIEW nebo SCANGRIP I-MATCH, ale lze ji použít pro dobíjení jakéhokoli pracovníh..
-7%
SCANGRIP MAG Nabíjecí ruční lampa
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s LED 7 SMD LED High power diodami se pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení.Operační doba této lampy jsou 3 ho..
-5%
SCANGRIP MAG 3 Pracovní světlo LED nabíjecí
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s nejmodernější technologií COB LED a spotovým světlem High Power LED s pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení...
SCANGRIP NEW MAG PRO Pracovní světlo LED nabíjecí
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s nejmodernější technologií COB LED a spotovým světlem High Power LED s pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení...
SCANGRIP MINIMATCH inspekční světlo s 5 druhy barev světla
Úplně nová dobíjecí LED svítilna s funkcí ALL DAYLIGHT. Úplně nové ruční světlo nabízí 5 druhů barev světla a vysokým rozlišením CRI+, takže vám již neunikne jediný škrábanec. Rozmezí barev světla od 2500-6500 Kelvinů. Světlo je vybaveno spotovým vrc..
-20%
SCANGRIP SUNMATCH 3 inspekční světlo s 5 druhy barev světla POSLEDNÍ KUS
Úplně nová dobíjecí LED svítilna s funkcí ALL DAYLIGHT. Úplně nové ruční světlo nabízí 5 druhů barev světla a vysokým rozlišením CRI+, takže vám již neunikne jediný škrábanec. Rozmezí barev světla od 2500-6500 Kelvinů. Světlo je vybaveno spotovým vrc..
SCANGRIP SUNMATCH 4 Inspekční lampa 500 lumenů s CCT SCAN Funkcí
KOMPAKTNÍ LED SVÍTILNA S NOVOU FUNKCÍ CCT SKENOVÁNÍ PRO DETAIL LAKU A PŘIZPŮSOBENÍ BARVÁMSUNMATCH 4 je dobíjecí a praktické LED pracovní světlo pro hledání defektů laku, které se přizpůsobuje barvě a odstínu.Ve srovnání s předchozím modelem má SUNMAT..
SCANGRIP MULTIMATCH R ALL DAYLIGHT Inspekční světlo s vestavěnou baterií
Nová lampa Multimatch R s funkcí ALL DAYLIGHT. 5 odstínů světla od 2500 - 6500 kelvinů. To je sice malá, ale extrémně výkonná lampa Scangrip. Světlo má regulaci intenzity svícení v 5ti režimech 10/25/50/75/100%. Doba svícení na vestavěnou Li-Ion bate..
FLEX DWL 2500 10.8/18.0 Plněspektrální Aku svítilna 10,8/18.0 V
Výkonná LED plněspektrální svítilna s max 3000 lumeny a extrémně dlouhou svícení až 30 hodin (režim 320 Lmn) na jedno nabití akumulátoru. nespornou výhodou je, že pokud vlastníte jakýkoli nástroj firmy Flex s napětím 18.0V nebo 10.8V použijete bateri..
SCANGRIP BONNET C+R Světená LED tyč s nastavitelným držákem a vestavěným akumulátorem
SCANGRIP BONNET C+R Světená LED tyč s nastavitelným držákem a vestavěným akumulátorem. Velice výkonné světlo poskytuje o 75% více světelného toku než klasické zářivkové světlo. Tuba je osazena 48 vysoce výkonnými LED typu SMD. Světlo je dodáváno s na..
-8%
SCANGRIP MULTIMATCH 3 Bluetooth detailingové světlo 5 typů světla
Úplná novinka výrobce Scangrip Dánsko pro detailingový svět. Nabíjecí pracovní světlo ovládané přes váš telefon a možnosti nastavení 5 typů světla od 2500-6500 Kelvinů. Takový rozsah tu ještě nebyl. MULTIMATCH 3 má extrémně vysoký světelný výkon posk..
-7%
SCANGRIP MULTIMATCH 8 Bluetooth Velké detailingové světlo 5 typů světla
Úplná novinka výrobce Scangrip Dánsko pro detailingový svět. Nabíjecí pracovní světlo ovládané přes váš telefon a možnosti nastavení 5 typů světla od 2500-6500 Kelvinů. Takový rozsah tu ještě nebyl. MULTIMATCH 8 má extrémně vysoký světelný výkon posk..
-14%
SCANGRIP VEGA LITE 2600 - profesionální pracovní světlo, 2600 lumenů
VEGA LITE je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozptýlené svvětlo s velkým rozptylem. Díky sk..
-16%
SCANGRIP VEGA LITE 1500 C+R LED Světlomet s vestavěným akumulátorem
VEGA LITE 1500 s vestavěným akumulátorem je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozptýlené svět..
SCANGRIP VEGA LITE 4000 - profesionální pracovní světlo, 4000 lumenů
VEGA LITE 4000 nejvýkonnější světlomet z řady LITE je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozpt..
SCANGRIP TRIPOD teleskopický stojan 1,35-3 m
SCANGRIP TRIPOD stabilní teleskopický stojan je koncipován pro ideální nasvícení světel v pracovním prostoru. 3 teleskopické do sebe zajížděcí tyče umožňují ideální nastavení výšky světel od 140 cm do 300 centimetrů. Maximální povolené zatížení stoj..
SCANGRIP NEW WHEELSTAND Nový teleskopický pojízdný stojan s 5 kolečky
SCANGRIP WHEELSTAND stojan s kolečky je koncipován pro jednoduché převážení světel v pracovním prostoru. 3 teleskopické do sebe zajížděcí tyče umožňují ideální nastavení výšky světel od 90 cm do 190 centimetrů. Kvalitní kolečka na ložiskách umožňují..
-11%
SCANGRIP DUAL BRACKET držák pro 2 světla
SCANGRIP DUAL BRACKET držák pro 2 světla, praktický držák montovatelný na stojany Scangrip Wheelstand a Tripod. Díky držáku můžete umístit na jeden stojan 2 lampy a dosáhnout vyššího světelného výkonu...
SCANGRIP DETAILING KIT-ESSENTIAL Sada 3 světel v detailingové tašce
SCANGRIP DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v kvalitní tašce obsahuje vše, co potřebuje profesionál pro svou práci v detailingu.SADA OBSAHUJE:MINIMATCH- nové světlo s akumulátorem a 5 teplotami světlaMULTIMATCH R - ruční svítilna s akumulátorem a 5..
SCANGRIP NOVÝ DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v detailingové tašce
SCANGRIP DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v kvalitní tašce obsahuje vše, co potřebuje profesionál pro svou práci v detailingu.SADA OBSAHUJE:MULTIMATCH 3 - nové světlo s akumulátorem a 5 teplotami světlaSUNMATCH 4 - ruční svítilna s akumulátorem a..
SCANGRIP DIFFUSER rozptylovač světla pro světla Multimatch 3 a Nova 3
Nový rozptylovač světla Scangrip Diffuser je navržen tak, aby rozptyloval a změkčil světlo, což vám umožní osvětlit celý pracovní prostor a vyhnout se tvrdým stínům. Poskytuje vám vyšší funkčnost a nové možnosti přizpůsobit své pracovní světlo ještě ..
SCANGRIP DIFFUSER LARGE rozptylovač světla pro světla Multimatch 8 a Nova 5
Nový rozptylovač světla Scangrip Diffuser je navržen tak, aby rozptyloval a změkčil světlo, což vám umožní osvětlit celý pracovní prostor a vyhnout se tvrdým stínům. Poskytuje vám vyšší funkčnost a nové možnosti přizpůsobit své pracovní světlo ještě ..
SCANGRIP CABLE USB to MINI 1m Napájecí kabel USB - MINI
SCANGRIP Napájecí kabel USB - MINI v délce 1m. KABEL VHODNÝ K TĚMTO MODELŮM:I-VIEWI-MATCHI-MATCH2MAGMAG 3MINIMATCHSUNMATCH 3SUNMATCH 2..
ZviZZer Lighting System Fixx Move LED 220-240V AC 5.000K
ZVIZZER PROFESSIONAL LIGHTING SYSTEM - Profesionální světlo FIXX MOVE o délce 508 mm pro montáž do pojízdné lišty. Slogan GET THE SUN IN není nadarmo. Světlo má totiž extrémní svítivost a vydává denní světlo 5.000 Kelvinů s ohromnou svítivostí 7800 l..
-20%
SCANGRIP LIGHTNING CHARGER Nabíječka s koncovkami USB/Mini DC s 1,8 m kabelem
Scangrip Lightning Charger je stylová nabíječka s koncovkami USB/Mini DC a dlouhým 1,8 m kabelem. Scangrip pouzdro kam jednoduše kabel navinete.Nabíječka je učená pro všechna světla Scangrip se vstupem Mini DC.PRO MODELY:MATCHPEN RI-MATCH 2SUNMATCH 2..
ZviZZer Lighting System Fixx Long Line LED 220-240V AC 5.000K
ZVIZZER PROFESSIONAL LIGHTING SYSTEM - Profesionální světlo FIXX LONG LINE o délce 1200 mm pro montáž do pojízdné lišty. Slogan GET THE SUN IN není nadarmo. Světlo má totiž extrémní svítivost a vydává denní světlo 5.000 Kelvinů s ohromnou svítivostí ..
SCANGRIP CHARGER 03.5335 12,6V - 2,4Ah Napájecí zdroj pro světla MULTIMATCH 2, NOVA 3K
CHARGER výrobce Scangrip 12,6V - 2,4 Ah pro světla:MULTIMATCH 2NOVA 3K C+RVEGA LITE 1500 C+R Máte jakýkoli problém s funkčností vašeho SCANGRIP světla? Obraťte se na nás a naše autorizované servisní střediskoECOSERVIS spol.s r.o.Mladoboleslavská..
ZVIZZER Lighting System Rail 1 m Pojízdná lišta 100 cm
ZVIZZER PROFESSIONAL LIGHTING SYSTEM Rail k montáži na rovnou zeď, většinou svisle pro pojezd světla v rozmezí 1 m. V případě připojení světla FIXX je možnost nasvícení od podlahy až do výšky 2,5m. TECHNICKÉ PARAMETRY:Délka 100cmNapětí 230 V ACH..
ZVIZZER Lighting System Feeder Připojovací díl
ZVIZZER PROFESSIONAL LIGHTING SYSTEM Feeder - připojovací díl k napětí.Při nákupu produktů ZviZZer za více než 5.000,-Kč bez DPH, ZDARMA školení - Workshop leštění systémem ZviZZer...
SCANGRIP CHARGER 03.5265 4,2V - 3,5Ah Napájecí zdroj pro světla BONNET C+R, LINE LIGHT
CHARGER výrobce Scangrip 4,2V - 3,5 Ah pro světla:BONNET C+RLINE LIGHT Máte jakýkoli problém s funkčností vašeho SCANGRIP světla? Obraťte se na nás a naše autorizované servisní střediskoECOSERVIS spol.s r.o.Mladoboleslavská 1108, Praha 9 Kbely..
SCANGRIP UV-LIGHT Ruční UV svítilna pro vytvrzování barev
UV-LIGHT je flexibilní a dobíjecí LED UV světlo určené pro rychlé vytvrzení malých až středních ploch. ideální volba pro vytvrzení retušování barvy např. po kamínkách.UV-LIGHT je velmi praktická lampa, kterou lze snadno přenášet v kapse nebo na praco..
-3%
SCANGRIP NOVA UV S Světlo pro vytvrzování barev
Dobíjecí LED UV světlo pro větší vytvrzovací plochyNOVA-UV S je extrémně výkonná a úzká LED UV vytvrzovací lampa s dlouhou dobou provozu pro rychlé vytvrzení větších lakovaných ploch.NOVA-UV S se dodává se skleněnou čočkou odolnou vůči rozpouštědlům ..
SCANGRIP UV-GUN Vysoce výkonná UV lampa
NABÍJECÍ A VYSOCE ÚČINNÉ LED PRACOVNÍ SVĚTLO PRO UV VYTVRZOVÁNÍ VĚTŠÍCH PLOCHUV-GUN je extrémně výkonná LED UV vytvrzovací lampa pro vysoce účinné a velmi rychlé vytvrzování velkých oprav laků. Poskytuje dlouhou dobu provozu a je dobíjecí pomocí výmě..
SCANGRIP UV-GUN MOUNTING KIT Stojan
UV GUN MOUNTING KIT - FLEXIBILNÍ STOJAN PRO UV LAMPUStojan je určen pro flexibilní umístění SCANGRIP UV lampy.I když vytvrzování pomocí UV-GUN probíhá velmi rychle, je ergonomicky nepohodlné a těžké držet přístroj v ruce po celý pracovní den. Po přip..
SCANGRIP UV GLASSES Ochranné UV brýle
SCANGRIP UV GLASSES jsou nutnosti pro ochranu vašich očí při použití UV lamp.Chraňte svůj zrak.UNI velikost..
SCANGRIP Náhradní baterie 3,7V 1600mAh Minimatch, UV-Form, Gyeon Prism  03.5316
Náhradní originální baterie Scangrip pro modely:MINIMATCHUV-FORMGYEON PRISMTECHNICKÉ PARAMETRYNapětí: 3,7VKapacita: 1600mAh..
Zobrazuji 1 až 48 z 50 (celkem stran 2)