Kategorie
FLEX DWL 2500 10.8/18.0 Plněspektrální Aku svítilna 10,8/18.0 V
Výkonná LED plněspektrální svítilna s max 3000 lumeny a extrémně dlouhou svícení až 30 hodin (režim 320 Lmn) na jedno nabití akumulátoru. nespornou výhodou je, že pokud vlastníte jakýkoli nástroj firmy Flex s napětím 18.0V nebo 10.8V použijete bateri..
SCANGRIP I-MATCH 3 + POWERBANK PROMO AKCE
SPOLEČNĚ S VÝROBCEM SCANGRIP JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI PROMO AKCI ČELOVKY SCANGRIP I-MATCH 3 A POWERBANKY NA HLAVOVÝ PÁS PRO PRODLOUŽENÍ SVÍCENÍ AŽ NA 5,5 HODINY NA PLNÝ VÝKONŠPIČKOVÁ NABÍJECÍ ČELOVKA PRO VŠECHNY PRÁCE V DETAILINGUNová nabíjecí čelovka..
SCANGRIP SunMatch 1 a 2 Charger Stolní nabíjecí základna pro ruční svítilnu SunMatch 2 03.5323
Originální stolní nabíječ s USB kabelem pro ruční svítilny SCANGRIP SUNMATCH COLORMATCH a SUNMATCH 2.V BALENÍ1 x Nabíjecí základna1 x USB kabel 1m..
ZVIZZER Lighting System Feeder Připojovací díl
ZVIZZER PROFESSIONAL LIGHTING SYSTEM Feeder - připojovací díl k napětí.Při nákupu produktů ZviZZer za více než 5.000,-Kč bez DPH, ZDARMA školení - Workshop leštění systémem ZviZZer...
ZviZZer Lighting System Fixx Long Line LED 220-240V AC 5.000K
ZVIZZER PROFESSIONAL LIGHTING SYSTEM - Profesionální světlo FIXX LONG LINE o délce 1200 mm pro montáž do pojízdné lišty. Slogan GET THE SUN IN není nadarmo. Světlo má totiž extrémní svítivost a vydává denní světlo 5.000 Kelvinů s ohromnou svítivostí ..
ZviZZer Lighting System Fixx Move LED 220-240V AC 5.000K
ZVIZZER PROFESSIONAL LIGHTING SYSTEM - Profesionální světlo FIXX MOVE o délce 508 mm pro montáž do pojízdné lišty. Slogan GET THE SUN IN není nadarmo. Světlo má totiž extrémní svítivost a vydává denní světlo 5.000 Kelvinů s ohromnou svítivostí 7800 l..
ZVIZZER Lighting System Rail 1 m Pojízdná lišta 100 cm
ZVIZZER PROFESSIONAL LIGHTING SYSTEM Rail k montáži na rovnou zeď, většinou svisle pro pojezd světla v rozmezí 1 m. V případě připojení světla FIXX je možnost nasvícení od podlahy až do výšky 2,5m. TECHNICKÉ PARAMETRY:Délka 100cmNapětí 230 V ACH..
SCANGRIP HEAD LITE A Profesionální čelovka s COB LED čočkou 150 lumenů na AAA baterie
KVALITNÍ ČELOVKA S COB LED ČOČKOU A SENZOREM NA BATERIE AAATéměř v každé pracovní situaci je vhodné mít obě ruce volné, aby byla vaše práce co nejefektivnější. HEAD LITE A je navržena tak, aby vám poskytla takové nepostradatelné a podpůrné jasné prac..
SCANGRIP HEAD LITE Nabíjecí profesionální čelovka s COB LED Led čočkou 150 lumenů
PROFESIONÁLNÍ COB LED ČELOVKA S BEZDOTYKOVÝM ZAPÍNÁNÍM A VYPÍNÁNÍMVe většině pracovních situací je vhodné mít obě ruce volné, abyste mohli svou práci vykonávat co nejefektivněji. Dobíjecí HEAD LITE je vyvinuta tak, aby vám poskytla kvalitní a nepostr..
SCANGRIP I-VIEW NEW 2022 Nové pracovní světlo čelovka
Nová generace pracovního světla SCANGRIP I-VIEW v podobě nabíjecí čelovky pro volné ruce při práci speciálně v autoservisech, autolakovnách apod. Nová technologie velice výkonné čočky COB LED poskytuje perfektn..
SCANGRIP I-MATCH 3 HEADLAMP 250Lumenů Špičková nabíjecí čelovka pro všechny práce v detailingu
ŠPIČKOVÁ NABÍJECÍ ČELOVKA PRO VŠECHNY PRÁCE V DETAILINGUNová nabíjecí čelovka I-Match 3 s nejnovější technologií COB LED čočky, poskytuje extrémně silné osvětlení, které vydává rovnoměrné světlo na maximum a osvětluje celé vaše zorné pole.Ve srovnání..
SCANGRIP POWERBANK 4000mAh napájecí zdroj s klipem pro I-VIEW a I-MATCH
HLINÍKOVÁ POWERBANKA 4000 mAh S INDIKÁTOREM STAVU BATERIEKompaktní a vysoce kvalitní powerbanka s využitím nejnovější technologie baterií je určena pro čelovku SCANGRIP I-VIEW nebo SCANGRIP I-MATCH, ale lze ji použít pro dobíjení jakéhokoli pracovníh..
SCANGRIP Flash Micro R USB Mini nabíjecí inspekční svítilna
FLASH MICRO R je ultrakompaktní a výkonná svítilna, která poskytuje až 75 lumenů a je navržena tak, aby se dala vzít kamkoli sebou do kapsy. Flash Micro R je součástí dobíjecí řady FLASH R. Integrovaný USB nabíjecí kabel je nová chytrá technologie , ..
-10%
SCANGRIP MATCHPEN Inspekční detailingové led světlo s regulovatelným úhlem světla
SCANGRIP MATCHPEN Inspekční detailingové led světlo s regulovatelným úhlem světla pro hledání vad v laku a porovnávání barev v autolakovnách. Regulovatelná hlava světla pro úzký až široký úhel světla od 10 - 70 stupňů. Úzký design podobající se tužce..
-13%
SCANGRIP MATCHPEN R Inspekční LED svítilna pro hledání defektů laku
Velmi lehká LED svítilna SCANGRIP Matchpen R na hledání defektů laku. Svítilna je vybavena 2 teplotami barev světla pro světlé a tmavé laky a nabíjecím vestavěným Li-ion akumulátorem. Výkonná, moderní Ultra High CRI COB LED čočka pro maximální výkon ..
-7%
SCANGRIP MAG Nabíjecí ruční lampa
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s LED 7 SMD LED High power diodami se pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení.Operační doba této lampy jsou 3 ho..
-5%
SCANGRIP MAG 3 Pracovní světlo LED nabíjecí
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s nejmodernější technologií COB LED a spotovým světlem High Power LED s pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení...
SCANGRIP NEW MAG PRO Pracovní světlo LED nabíjecí
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s nejmodernější technologií COB LED a spotovým světlem High Power LED s pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení...
SCANGRIP MINIMATCH inspekční světlo s 5 druhy barev světla
Úplně nová dobíjecí LED svítilna s funkcí ALL DAYLIGHT. Úplně nové ruční světlo nabízí 5 druhů barev světla a vysokým rozlišením CRI+, takže vám již neunikne jediný škrábanec. Rozmezí barev světla od 2500-6500 Kelvinů. Světlo je vybaveno spotovým vrc..
SCANGRIP SUNMATCH 4 Inspekční lampa 500 lumenů s CCT SCAN Funkcí
KOMPAKTNÍ LED SVÍTILNA S NOVOU FUNKCÍ CCT SKENOVÁNÍ PRO DETAIL LAKU A PŘIZPŮSOBENÍ BARVÁMSUNMATCH 4 je dobíjecí a praktické LED pracovní světlo pro hledání defektů laku, které se přizpůsobuje barvě a odstínu.Ve srovnání s předchozím modelem má SUNMAT..
SCANGRIP BONNET C+R Světená LED tyč s nastavitelným držákem a vestavěným akumulátorem
SCANGRIP BONNET C+R Světená LED tyč s nastavitelným držákem a vestavěným akumulátorem. Velice výkonné světlo poskytuje o 75% více světelného toku než klasické zářivkové světlo. Tuba je osazena 48 vysoce výkonnými LED typu SMD. Světlo je dodáváno s na..
SCANGRIP MULTIMATCH R ALL DAYLIGHT Inspekční světlo s vestavěnou baterií
Nová lampa Multimatch R s funkcí ALL DAYLIGHT. 5 odstínů světla od 2500 - 6500 kelvinů. To je sice malá, ale extrémně výkonná lampa Scangrip. Světlo má regulaci intenzity svícení v 5ti režimech 10/25/50/75/100%. Doba svícení na vestavěnou Li-Ion bate..
-8%
SCANGRIP MULTIMATCH 3 Bluetooth detailingové světlo 5 typů světla
Úplná novinka výrobce Scangrip Dánsko pro detailingový svět. Nabíjecí pracovní světlo ovládané přes váš telefon a možnosti nastavení 5 typů světla od 2500-6500 Kelvinů. Takový rozsah tu ještě nebyl. MULTIMATCH 3 má extrémně vysoký světelný výkon posk..
-7%
SCANGRIP MULTIMATCH 8 Bluetooth Velké detailingové světlo 5 typů světla
Úplná novinka výrobce Scangrip Dánsko pro detailingový svět. Nabíjecí pracovní světlo ovládané přes váš telefon a možnosti nastavení 5 typů světla od 2500-6500 Kelvinů. Takový rozsah tu ještě nebyl. MULTIMATCH 8 má extrémně vysoký světelný výkon posk..
-14%
SCANGRIP VEGA LITE 2600 - profesionální pracovní světlo, 2600 lumenů
VEGA LITE je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozptýlené svvětlo s velkým rozptylem. Díky sk..
-16%
SCANGRIP VEGA LITE 1500 C+R LED Světlomet s vestavěným akumulátorem
VEGA LITE 1500 s vestavěným akumulátorem je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozptýlené svět..
SCANGRIP VEGA LITE 4000 - profesionální pracovní světlo, 4000 lumenů
VEGA LITE 4000 nejvýkonnější světlomet z řady LITE je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozpt..
SCANGRIP TRIPOD teleskopický stojan 1,35-3 m
SCANGRIP TRIPOD stabilní teleskopický stojan je koncipován pro ideální nasvícení světel v pracovním prostoru. 3 teleskopické do sebe zajížděcí tyče umožňují ideální nastavení výšky světel od 140 cm do 300 centimetrů. Maximální povolené zatížení stoj..
SCANGRIP NEW WHEELSTAND Nový teleskopický pojízdný stojan s 5 kolečky
SCANGRIP WHEELSTAND stojan s kolečky je koncipován pro jednoduché převážení světel v pracovním prostoru. 3 teleskopické do sebe zajížděcí tyče umožňují ideální nastavení výšky světel od 90 cm do 190 centimetrů. Kvalitní kolečka na ložiskách umožňují..
-11%
SCANGRIP DUAL BRACKET držák pro 2 světla
SCANGRIP DUAL BRACKET držák pro 2 světla, praktický držák montovatelný na stojany Scangrip Wheelstand a Tripod. Díky držáku můžete umístit na jeden stojan 2 lampy a dosáhnout vyššího světelného výkonu...
SCANGRIP DETAILING KIT-ESSENTIAL Sada 3 světel v detailingové tašce
SCANGRIP DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v kvalitní tašce obsahuje vše, co potřebuje profesionál pro svou práci v detailingu.SADA OBSAHUJE:MINIMATCH- nové světlo s akumulátorem a 5 teplotami světlaMULTIMATCH R - ruční svítilna s akumulátorem a 5..
SCANGRIP NOVÝ DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v detailingové tašce
SCANGRIP DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v kvalitní tašce obsahuje vše, co potřebuje profesionál pro svou práci v detailingu.SADA OBSAHUJE:MULTIMATCH 3 - nové světlo s akumulátorem a 5 teplotami světlaSUNMATCH 4 - ruční svítilna s akumulátorem a..
RUPES Swirl Find Pen Inspekční světlo na hledání kazů v laku
Kompaktní a lehké pero RUPES LL150 Swirl Finder Pen Light je přenosné pero, které je speciálně navrženo pro optimalizovaný výkon a dobu chodu. Díky tlačítkovému spínači ,,Tal-Cap" pro ovládání jednou rukou je Rupes LL150 nezbytným osvětlovacím nástro..
SCANGRIP DIFFUSER rozptylovač světla pro světla Multimatch 3 a Nova 3
Nový rozptylovač světla Scangrip Diffuser je navržen tak, aby rozptyloval a změkčil světlo, což vám umožní osvětlit celý pracovní prostor a vyhnout se tvrdým stínům. Poskytuje vám vyšší funkčnost a nové možnosti přizpůsobit své pracovní světlo ještě ..
SCANGRIP DIFFUSER LARGE rozptylovač světla pro světla Multimatch 8 a Nova 5
Nový rozptylovač světla Scangrip Diffuser je navržen tak, aby rozptyloval a změkčil světlo, což vám umožní osvětlit celý pracovní prostor a vyhnout se tvrdým stínům. Poskytuje vám vyšší funkčnost a nové možnosti přizpůsobit své pracovní světlo ještě ..
SCANGRIP CABLE USB to MINI 1m Napájecí kabel USB - MINI
SCANGRIP Napájecí kabel USB - MINI v délce 1m. KABEL VHODNÝ K TĚMTO MODELŮM:I-VIEWI-MATCHI-MATCH2MAGMAG 3MINIMATCHSUNMATCH 3SUNMATCH 2..
-20%
SCANGRIP LIGHTNING CHARGER Nabíječka s koncovkami USB/Mini DC s 1,8 m kabelem
Scangrip Lightning Charger je stylová nabíječka s koncovkami USB/Mini DC a dlouhým 1,8 m kabelem. Scangrip pouzdro kam jednoduše kabel navinete.Nabíječka je učená pro všechna světla Scangrip se vstupem Mini DC.PRO MODELY:MATCHPEN RI-MATCH 2SUNMATCH 2..
SCANGRIP CHARGER 03.5335 12,6V - 2,4Ah Napájecí zdroj pro světla MULTIMATCH 2, NOVA 3K
CHARGER výrobce Scangrip 12,6V - 2,4 Ah pro světla:MULTIMATCH 2NOVA 3K C+RVEGA LITE 1500 C+R Máte jakýkoli problém s funkčností vašeho SCANGRIP světla? Obraťte se na nás a naše autorizované servisní střediskoECOSERVIS spol.s r.o.Mladoboleslavská..
SCANGRIP CHARGER 03.5265 4,2V - 3,5Ah Napájecí zdroj pro světla BONNET C+R, LINE LIGHT
CHARGER výrobce Scangrip 4,2V - 3,5 Ah pro světla:BONNET C+RLINE LIGHT Máte jakýkoli problém s funkčností vašeho SCANGRIP světla? Obraťte se na nás a naše autorizované servisní střediskoECOSERVIS spol.s r.o.Mladoboleslavská 1108, Praha 9 Kbely..
Zobrazuji 1 až 41 z 41 (celkem stran 1)