Kategorie
AR Blue Clean 4200L jednomotorový tepovač
Profesionální čistič koberců / tepovač autosedaček s jedním čerpadlem a jedním sacím motorem s by-pass chlazením o výkonu 1400Wattů. Stroj je osazen hlídačem čerpadla proti spálení.Obsluha stroje je velice snadná. Stroj disponuje oddělenou nádrží na ..
AR Blue Clean 4300L dvoumotorový tepovač s nerez nádrží
Profesionální čistič koberců / tepovač autosedaček s jedním čerpadlem a dvěma sacími motory s by-pass chlazením o výkonu 2400Wattů. Stroj je osazen hlídačem čerpadla proti spálení.Obsluha stroje je velice snadná. Stroj disponuje oddělenou nádrží na č..
AR Dýza tepovací ruční Annovi Reverberi
Profesionální dýza s jednou nástřikovou tryskou vyrobená z kvalitních materiálů určená k mokrému čištění autosedaček a polstrovaného nábytku...
AR Molitanový filtr tepovače
Molitanový pěnový filtr se používá jako návlek plováku a chrání vniknutí vláken z koberce, vlasů a chlupů do motorového prostoru. Pratelný pod tekoucí vlažnou vodou. V horní části je molitanový filtr opatřen stahovací gumou pro držení filtru na plová..
AR Sací hadice s hadičkou na detergent zakončená rychlospojkami 2,7m
Originální sací hadice s hadičkou na detergent zakončená kovovými rychlospojkami o délce 2,7m. Průměr vstupů do stroje a příslušenství 38 mm. Použitelná pro všechny sloupové čističe koberců.PŘEDNOSTI:Vysoká kvalitaKovové rychlospojky s dlouhou životn..
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)