Kategorie
AR Blue Clean 4200L Jednomotorový tepovač 1400 Wattů, objem nádrže 38 l
Profesionální čistič koberců / tepovač autosedaček s jedním čerpadlem a jedním sacím motorem s by-pass chlazením o výkonu 1400Wattů. Stroj je osazen hlídačem čerpadla proti spálení.Obsluha stroje je velice snadná. Stroj disponuje oddělenou nádrží na ..
AR Blue Clean 4300L 2600 Wattů Dvoumotorový tepovač s nerez nádrží objem 64 l
Profesionální čistič koberců / tepovač autosedaček s jedním čerpadlem a dvěma sacími motory s by-pass chlazením o výkonu 2400Wattů. Stroj je osazen hlídačem čerpadla proti spálení.Obsluha stroje je velice snadná. Stroj disponuje oddělenou nádrží na č..
AR Náhradní plast tepovací dýzy bez mechanismu
Náhradní plast tepovací dýzy k čištění čalounění bez mechanismu. Plast je vyroben z pružnějšího plastu než doposud. Pasuje na vetšinu extraktorů jako je ANNOVI REVERBERI, SOTECO, GHIBLI, WIRBEL apod. ..
AR Dýza tepovací ruční Annovi Reverberi
Profesionální dýza s jednou nástřikovou tryskou vyrobená z kvalitních materiálů určená k mokrému čištění autosedaček a polstrovaného nábytku...
AR Molitanový filtr tepovače
Molitanový pěnový filtr se používá jako návlek plováku a chrání vniknutí vláken z koberce, vlasů a chlupů do motorového prostoru. Pratelný pod tekoucí vlažnou vodou. V horní části je molitanový filtr opatřen stahovací gumou pro držení filtru na plová..
AR Sací hadice s hadičkou na detergent zakončená rychlospojkami 2,7m kód 51215
Originální sací hadice s hadičkou na detergent zakončená kovovými rychlospojkami o délce 2,7m. Průměr vstupů do stroje a příslušenství 38 mm. Použitelná pro všechny sloupové čističe koberců.PŘEDNOSTI:Vysoká kvalitaKovové rychlospojky s dlouhou životn..
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)