Kategorie
Mycí houby
CARTEC Square Mycí houba velká
CARTEC Square Mycí houba velká k mytí karosérií automobilů. Pevná, ale jemná zároveň.NÁŠ TIP!Doporučujeme zakoupit mycí kbelík CARTEC Wash Bucket, nejlépe 2 kusy pro dodržení dvojkbelíkové metody mytí bez poškrábání...
CARTEC Waffle Sponge 19x13 cm mycí houba velmi šetrná
Cartec Waffle Sponge speciálně navržená pěnová houba s vysokými výlisky pro nejšetrnější mytí automobilů. Výlisky posouvají nečistoty co nejdále od místa kontaktu houby a laku.Tato speciální houba vám ušetří mnoho starostí s lakem, kdy při mytí klasi..
SOFT99 Smooth Egg Creamy Soft Sponge Třívrstvá jemná houba na mytí karosérií
SOFT99 Smooth Egg Creamy Soft Sponge Třívrstvá jemná houba na mytí karosérií pro opravdové fajnšmekry. Tato houba je ta nejjemnější  čím se dá karosérie umývat. Tři vrstvy houby pro velmi jemné mytí, uprostřed speciální pěna, která dokonale napě..
FENICE houba na čištění kůže molitanová
Molitanová houba Fenice na čištění pigmentované kůže a koženky v těžce dostupných místech, ale i k čištění celých ploch. Pokyny pro pravidelnou údržbu: Před čištěním koženého sedadla vysajte pomocí nástavce se štětinami. Hlavně pak spáry ..
FENICE houba na čištění kůže DUO s melaminem
Účinná houba na čištění kůže DUO Fenice s melaminem a molitanem. Melamin je speciální abrazivní materiál, který čistí i nejtěžší skvrny. Díky silnému účinku houby není potřeba používat agresivní čističe, které poškozují samotnou kůži. Agresivn..
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)