Kategorie
Kbelíky
WORK STUFF Wash Bucket kbelík na mytí černý s vložkou
Work Stuff Bucket Black set žlutého kbelíku o obemu 20 litrů s vložkou pro ruční šetrné mytí. Detailingový kbelík je nepostradatelnou pomůckou při šetrném mytí karosérií. Kbelík je opatřen ryskami od 2,5 l do 15 litrů. V setu je vložka, která ..
WORK STUFF Wash Bucket kbelík na mytí žlutý s vložkou
Work Stuff Bucket Yellow set žlutého kbelíku o obemu 20 litrů s vložkou pro ruční šetrné mytí. Detailingový kbelík je nepostradatelnou pomůckou při šetrném mytí karosérií. Kbelík je opatřen ryskami od 2,5 l do 15 litrů. V setu je vložka, která..
WORK STUFF Wash kompletní sada na mytí a sušení
Work Stuff Wash kompletní sada na mytí a sušení. Sada Obsahuje Kbelík žlutý s vložkou, kbelík černý s vložkou, mycí rukavici Wash Mitt a sušící ručník. Parádní set pro kompletní mytí dvoukbelíkovou metodou pro šetrné mytí od výrobce Work Stuff..
CARTEC BUCKET DOLLY Podvozek mycího kbelíku na 5 kolečkách
Nový podvozek na mycí kbelík CARTEC BUCKET DOLLY. Stabilní podvozek s 5 kvalitními kolečky je praktickou pomůckou při ručním mytí aut. Na podvozek pasují veškeré dostupné mycí kbelíky do objemu 25 litrů. Díky šroubovacích sklíčidel jednoduše upnete. ..
CARTEC Guadz Dirt Lock vložka do kbelíku s turbínovým efektem stlačujícím nečistoty na dně
Unikátní systém kanadského výrobce Guadz vytvářející turbínový efekt v mycím kbelíku, kdy jsou nečistoty stlačovány na dno. Tím se zabrání nabírání načistot do mycí houby nebo mycí rukavice a následnému poškrábání laku automobilů. Vložka Guadz Dirt L..
CARTEC Wash Bucket Profesionální kbelík s víkem na ruční mytí automobilů
Profesionální kbelík na mytí automobilů nebo motocyklů z dílny Cartec Holandsko. Objemný kbelík o objemu 21 litrů s ryskami do kterého pasují všechny značky vložek pro separaci nečistot od vody se šamponem používané pro šetrné mytí bez poškrábání.Dop..
WORK STUFF Grit Guard Black ochranná vložka černá
Ochranná vložka kbelíku Work Stuff Grit Guard je velice důležitá pro kvalitní mytí. Vložka Grit Guard zabraňuje víření nečistot v kbelíku a opětovné nabírání na houbu nebo mycí rukavici. Většina poškození vzniká právě při špatném mytí laku.  Gr..
WORK STUFF Wheels Grey Bucket 20l Kbelík na mytí disků se separátorem nečistot
Work Stuff Grey Bucket určený svou barvou pro mytí disků automobilů. Detailingový kbelík o objemu 20 litrů se separátorem umístěném na dně kbelíku pro separování nečistot. Kbelík je vyroben z tvrzeného HDPE materiálu odolávající i kyselinám a ag..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)