Kategorie
Kbelíky
Work Stuff Wash Bucket kbelík na mytí černý s vložkou
Work Stuff Bucket Black set žlutého kbelíku o obemu 20 litrů s vložkou pro ruční šetrné mytí. Detailingový kbelík je nepostradatelnou pomůckou při šetrném mytí karosérií. Kbelík je opatřen ryskami od 2,5 l do 15 litrů. V setu je vložka, která brán..
Work Stuff Wash Bucket kbelík na mytí žlutý s vložkou
Work Stuff Bucket Yellow set žlutého kbelíku o obemu 20 litrů s vložkou pro ruční šetrné mytí. Detailingový kbelík je nepostradatelnou pomůckou při šetrném mytí karosérií. Kbelík je opatřen riskami od 2,5 l do 15 litrů. V setu je vložka, která brá..
Work Stuff Wash kompletní sada na mytí a sušení
Work Stuff Wash kompletní sada na mytí a sušení. Sada Obsahuje Kbelík žlutý s vložkou, kbelík černý s vložkou, mycí rukavici Wash Mitt a sušící ručník. Parádní set pro kompletní mytí dvoukbelíkovou metodou pro šetrné mytí od výrobce Work Stuff..
Grit Guard Black ochranná vložka do kbelíku
Ochranná vložka kbelíku Grit Guard black je velice důležitá pro kvalitní mytí. Vložka Grit Guard zabraňuje víření nečistot v kbelíku a opětovné nabírání na houbu nebo mycí rukavici. Většina poškození vzniká právě při špatném mytí laku.  Gritt Guard j..
Grit Guard Black originalní víko na kbelík Grit Guard
Grit Guard Original Gamma seal Black černé vodotěsné víko na kbelík Grit Guard. Víko Gamma Seal je specialně navrženo tak, aby bylo schopno vodotěsně utěsnit kbelík plný vody a umožnit jeho přepravu. Víko je složeno ze dvou částí. Obruč, která se nas..
Grit Guard Original Bucket Black detailingový kbelík černý
Grit Guard Original Bucket kbelík černý pro každého detailera o objemu 18,9 litrů vyrobený z odolného a pružného plastu. Ke kbelíku se navíc dokupuje vložka a víko kbelíku. Profesionální detailer musí vlastnit kbelíky rovnou dva a používá dvoukbelíko..
Grit Guard Original Bucket Red detailingový kbelík červený
Grit Guard Original Bucket kbelík červený pro každého detailera o objemu 18,9 litrů vyrobený z odolného a pružného plastu. Ke kbelíku se navíc dokupuje vložka a víko kbelíku. Profesionální detailer musí vlastnit kbelíky rovnou dva a používá dvoukbelí..
Grit Guard Red červené originalní víko na kbelík Grit Guard
Grit Guard Original Gamma seal Red červené vodotěsné víko na kbelík Grit Guard. Víko Gamma Seal je specialně navrženo tak, aby bylo schopno vodotěsně utěsnit kbelík plný vody a umožnit jeho přepravu. Víko je složeno ze dvou částí. Obruč, která se nas..
Grit Guard Red ochranná vložka do kbelíku
Ochranná vložka kbelíku Grit Guard black je velice důležitá pro kvalitní mytí. Vložka Grit Guard zabraňuje víření nečistot v kbelíku a opětovné nabírání na houbu nebo mycí rukavici. Většina poškození vzniká právě při špatném mytí laku.  Gritt Guard j..
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)