Kategorie
Kartáčky
VIKAN Interiérový detailingový štětec 20 cm s krytkou
Interiérový detailingový štětec, dokonale čistí všechny nedostupná místa...
VIKAN Kartáč na odstranění chlupů v interiérech automobilů
Vhodný pro čištění čalounění. Pracovní teplota do 100 °C. Typ kartáče: tvrdý. Rozměr: 70 x 290 x 30 mm. Délka vláken: 30 mm. ..
VIKAN Multifunkční malý kartáč na mytí
Multifunkční malý ruční kartáč s gumovým lemem. ..
VIKAN Sada štětců na mytí motorů a podběhů automobilů
Sada štětců ideální pro čištění motorového prostoru. Největší výhodou těchto štětců je jejich životnost. Štětiny jsou zalisovány do plastu a nehrozí vypadávání štětin ani při použití velmi agresivní chemie. Štětinám také nevadí, když se štětec nechá ..
VIKAN Sedmidílná sada štětců
Univerzální sada 7 jemných štětců Vikan s širokým využitím. SADA OBSAHUJE: 1 x štětec 140 x 25 mm 1 x štětec 135 x 18 mm 1 x štětec 130 x 12 mm 1 x štětec 85 x 12 mm 1 x štětec 75 x 3 mm 1 x štětec 60 x 1 mm ..
WORK STUFF Brush 16 mm univerzální štětec s přírodními štětinami
Work Stuff Brush 16 mm štětec na interiér: Univerzální detailingový štětec malý vhodný pro práci nejen v interiéru. Jemné kančí štětiny jemně vymetou prach z větracích otvorů, okolo tlačítek a klik a z dalších oblastí, které se těžko čistí. He..
WORK STUFF Brush 24 mm univerzální štětec s přírodními štětinami
Work Stuff Brush 24 mm štětec na kola: Univerzální detailingový štětec střední vhodný pro práci nejen při mytí kol. Jemné kančí štětiny jsou výbornou volbou pří důkladném mytí leštěných či chromových kol. Minimalizují riziko jakéhokoliv poškrá..
WORK STUFF Brush 30 mm univerzální štětec s přírodními štětinami
Work Stuff Brush 30 mm štětec na exteriér: Univerzální detailingový štětec velký vhodný pro kompletní práci na exteriéru. Jemné kančí štětiny jsou výbornou volbou pří důkladném mytí kol, znaků, mřížek a všech nedostupných míst. Minimalizují ri..
4CARS KARTÁČEK NA VENTILAČNÍ MŘÍŽKY A DETAILY
4CARS KARTÁČEK NA VENTILAČNÍ MŘÍŽKY A DETAILY. Odolné měkké syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo jiné čističe vhodné do interiéru . Použití kartáčku 4CARS na čištění zejména ventilačních mřížek ale i jiných málo dostupných míst..
CARTEC Carduster kartáč na psí chlupy z pravého kaučuku
CARTEC Carduster kartáč na psí chlupy z pravého kaučuku je tou pravou pomůckou pro čištění interiérů aut od zvířecích chlupů. Gumové štětiny z pravého kaučuku velmi dobře vyčesávají chlupy z textílií. ..
MANUFAKTURA WOSKU LEATHER BRUSH MEDIUM Středně hrubý kartáček na kůži
Oblíbený středně hrubý kartáček na čištění kůže od Manufaktura Wosku vás bude bavit. Středně hrubé štětiny jsou určené na téměř všechny typy kůží. a perforovanou kůží. Skvěle padne do ruky díky tvarování krásně lakovanému dřevěnému bloku...
MANUFAKTURA WOSKU LEATHER BRUSH SOFT jemný kartáček na kůži
Jemný kartáček na čištění kůže od Manufaktura Wosku vás bude bavit. Jemné štětiny jsou určené na velmi jemnou a perforovanou kůži. Skvěle padne do ruky díky tvarování dřevěného bloku...
POKA Kartáč na disky s padem
POKA Kartáč s padem na čištění všech druhů disků. Kartáč o délce 26 cm má syntetické štětiny, které disky nepoškrábou. Umocněný čistící efekt díky padu, který brání poškrábání vnitřním drátem, který se při výrobě kartáčů na disky používá. Doporučujem..
WORK STUFF Albino 16 mm Extra jemný štětec na interiéry aut
Štětec Albino o průměru 16 mm má plno využití. Díky velmi jemným štětinám je ideální pro čištění interiérů automobilů. PŘEDNOSTI VÝROBKU:KVALITNÍ JEMNÉ ŠTĚTINYLAKOVANÉ DŘEVO PRO VYŠŠÍ ODOLNOSTPRŮMĚR ŠTĚTIN 16 MMDOPORUČENÍ:Nenechávejte delší dobu štět..
WORK STUFF Albino 30 mm Extra jemný štětec na interiéry aut
Štětec Albino o průměru 30 mm má plno využití. Díky velmi jemným štětinám je ideální pro čištění interiérů automobilů. PŘEDNOSTI VÝROBKU:KVALITNÍ JEMNÉ ŠTĚTINYLAKOVANÉ DŘEVO PRO VYŠŠÍ ODOLNOSTPRŮMĚR ŠTĚTIN 30 MMDOPORUČENÍ:Nenechávejte delší dobu štět..
WORK STUFF Albino 40 mm Extra jemný štětec na interiéry aut
Štětec Albino o průměru 40 mm má plno využití. Díky velmi jemným štětinám je ideální pro čištění interiérů automobilů. Pořádný štětec o průměru 40 mm využijete v interiéru i exteriéru.PŘEDNOSTI VÝROBKU:KVALITNÍ JEMNÉ ŠTĚTINYLAKOVANÉ DŘEVO PRO VYŠŠÍ O..
WORK STUFF Brush Black 16 mm štětec na čištění disků a motorového prostoru
Work Stuff Black o průměru štětin 16 mm. Odolné tvrdší syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo čističe disků. Použití kartáčku Black od Work Stuff na mezidveří, podběhy a disky.Tvrdé a husté štětiny vám zaručí dlouhou životnost štětce...
WORK STUFF Brush Black 24 mm štětec na čištění disků a motorového prostoru
Work Stuff Black o průměru štětin 24 mm. Odolné tvrdší syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo čističe disků. Použití kartáčku Black od Work Stuff na mezidveří, podběhy a disky.Tvrdé a husté štětiny vám zaručí dlouhou životnost štětce...
WORK STUFF Brush Black 30 mm štětec na čištění disků a motorového prostoru
Work Stuff Black o průměru štětin 30 mm. Odolné tvrdší syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo čističe disků. Použití kartáčku Black od Work Stuff na mezidveří, podběhy a disky.Tvrdé a husté štětiny vám zaručí dlouhou životnost štětce...
WORK STUFF Detailing Brush Rubber 16 mm Univerzální štětec s kančími chlupy
Parádně a kvalitně zpracovaný štětec Work Stuff detailing Brush Rubber o průměru štětin 16 mm pro velmi detailní práci v interiéru automobilů. Štětec svým průměrem použijete také při čištění složité přední masky auta nebo při čištění motocyklu, jizdn..
WORK STUFF Detailing Brush Rubber 24 mm Univerzální štětec s kančími chlupy
Parádně a kvalitně zpracovaný štětec Work Stuff detailing Brush Rubber o průměru štětin 24 mm pro velmi detailní práci v interiéru automobilů, mezidveřních prostor nebo motorovém prostoru. Štětec svým průměrem použijete také při čištění složité předn..
WORK STUFF Detailing Brush Rubber 30 mm Univerzální štětec s kančími chlupy
Parádně a kvalitně zpracovaný štětec Work Stuff detailing Brush Rubber o průměru štětin 30 mm pro velmi detailní práci v interiéru automobilů, mezidveřních prostor, motorovém prostoru nebo při čištění alu disků. Štětec svým průměrem použijete také př..
Zobrazuji 1 až 22 z 22 (celkem stran 1)