Kategorie
Detailingové štětce a kartáčky
VIKAN Kartáč na odstranění chlupů v interiérech automobilů
Vhodný pro čištění čalounění. Pracovní teplota do 100 °C. Typ kartáče: tvrdý. Rozměr: 70 x 290 x 30 mm. Délka vláken: 30 mm. ..
VIKAN Multifunkční malý kartáč na mytí
Multifunkční malý ruční kartáč s gumovým lemem. ..
VIKAN Sada štětců na mytí motorů a podběhů automobilů
Sada štětců ideální pro čištění motorového prostoru. Největší výhodou těchto štětců je jejich životnost. Štětiny jsou zalisovány do plastu a nehrozí vypadávání štětin ani při použití velmi agresivní chemie. Štětinám také nevadí, když se štětec nechá ..
VIKAN Sedmidílná sada štětců
Univerzální sada 7 jemných štětců Vikan s širokým využitím. SADA OBSAHUJE: 1 x štětec 140 x 25 mm 1 x štětec 135 x 18 mm 1 x štětec 130 x 12 mm 1 x štětec 85 x 12 mm 1 x štětec 75 x 3 mm 1 x štětec 60 x 1 mm ..
WORK STUFF Albino Brush 16 mm detailingový štětec
Work Stuff Albino Brush 16 mm nejjemnější štětec: Univerzální detailingový štětec Albino. Extra jemné, husté štětiny jsou vhodnou volbou pří pečlivém mytí míst, které jsou náchylné na poškrábání. Ideální pro mytí chromových kol, nebo částí interiéru..
WORK STUFF Albino Brush 24 mm detailingový štětec
Work Stuff Albino Brush 24 mm nejjemnější štětec: Univerzální detailingový štětec Albino. Extra jemné, husté štětiny jsou vhodnou volbou pří pečlivém mytí míst, které jsou náchylné na poškrábání. Ideální pro mytí chromových kol, nebo částí interiéru..
WORK STUFF Albino Brush 30 mm detailingový štětec
Work Stuff Albino Brush 30 mm nejjemnější štětec: Univerzální detailingový štětec Albino. Extra jemné, husté štětiny jsou vhodnou volbou pří pečlivém mytí míst, které jsou náchylné na poškrábání. Ideální pro mytí chromových kol, nebo částí interiéru..
WORK STUFF Albino Brush 40 mm detailingový štětec
Work Stuff Albino Brush 40 mm nejjemnější štětec: Univerzální detailingový štětec Albino. Extra jemné, husté štětiny jsou vhodnou volbou pří pečlivém mytí míst, které jsou náchylné na poškrábání. Ideální pro mytí chromových kol, nebo částí interiéru..
WORK STUFF Brush 16 mm univerzální štětec s přírodními štětinami
Work Stuff Brush 16 mm štětec na interiér: Univerzální detailingový štětec malý vhodný pro práci nejen v interiéru. Jemné kančí štětiny jemně vymetou prach z větracích otvorů, okolo tlačítek a klik a z dalších oblastí, které se těžko čistí. He..
WORK STUFF Brush 24 mm univerzální štětec s přírodními štětinami
Work Stuff Brush 24 mm štětec na kola: Univerzální detailingový štětec střední vhodný pro práci nejen při mytí kol. Jemné kančí štětiny jsou výbornou volbou pří důkladném mytí leštěných či chromových kol. Minimalizují riziko jakéhokoliv poškrá..
WORK STUFF Brush 30 mm univerzální štětec s přírodními štětinami
Work Stuff Brush 30 mm štětec na exteriér: Univerzální detailingový štětec velký vhodný pro kompletní práci na exteriéru. Jemné kančí štětiny jsou výbornou volbou pří důkladném mytí kol, znaků, mřížek a všech nedostupných míst. Minimalizují ri..
WORK STUFF Brush 40 mm univerzální štětec s přírodními štětinami
Work Stuff Brush 30 mm štětec na exteriér: Univerzální detailingový štětec velký vhodný pro kompletní práci na exteriéru. Jemné kančí štětiny jsou výbornou volbou pří důkladném mytí kol, znaků, mřížek a všech nedostupných míst. Minimalizují ri..
WORK STUFF Orange Brush 16 mm detailingový štětec
Work Stuff Orange Brush 16 mm nejjemnější štětec: Univerzální detailingový štětec Orange. Prémiový šetrný detailingový štětec. Extra jemné a husté štětiny jsou vhodnou volbou pří pečlivém mytí míst, které jsou náchylné na poškrábání. Ideální pro myt..
WORK STUFF Orange Brush 24 mm detailingový štětec
Work Stuff Orange Brush 24 mm nejjemnější štětec: Univerzální detailingový štětec Orange. Prémiový šetrný detailingový štětec. Extra jemné a husté štětiny jsou vhodnou volbou pří pečlivém mytí míst, které jsou náchylné na poškrábání. Ideální pro myt..
WORK STUFF Orange Brush 30 mm detailingový štětec
Work Stuff Orange Brush 30 mm nejjemnější štětec: Univerzální detailingový štětec Orange. Prémiový šetrný detailingový štětec. Extra jemné a husté štětiny jsou vhodnou volbou pří pečlivém mytí míst, které jsou náchylné na poškrábání. Ideální pro myt..
WORK STUFF Orange Brush 40 mm detailingový štětec
Work Stuff Orange Brush 40 mm nejjemnější štětec: Univerzální detailingový štětec Orange. Prémiový šetrný detailingový štětec. Extra jemné a husté štětiny jsou vhodnou volbou pří pečlivém mytí míst, které jsou náchylné na poškrábání. Ideální pro myt..
4CARS KARTÁČEK NA VENTILAČNÍ MŘÍŽKY A DETAILY
4CARS KARTÁČEK NA VENTILAČNÍ MŘÍŽKY A DETAILY. Odolné měkké syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo jiné čističe vhodné do interiéru . Použití kartáčku 4CARS na čištění zejména ventilačních mřížek ale i jiných málo dostupných míst..
AUTOSOL Wheel Brush Kartáč na čištění disků
Kartáč na disky od německého výrobce Autosol s plastovým odolným madlem. Štětiny odolné alkalickým i kyselým chemikáliím. Praktický háček pro zavěšeníTECHNICKÉ PARAMETRYdélka 23 cmodolnost vůči chemii pH 2-13..
-32%
CARTEC  Car Duster prachovka s jemnými vlákny a dlouhou rukojetí
CAR DUSTER firmy Cartec na setření prachu z povrchu karosérie do každého autosalonu nebo detailingového studia. Car Duster má antistatická vlákna a prach sbírá do sebe, takže netahá prach před sebou. Velká plocha kartáče 44 cm urychlí stírání karosér..
CARTEC Carduster kartáč na psí chlupy z pravého kaučuku
CARTEC Carduster kartáč na psí chlupy z pravého kaučuku je tou pravou pomůckou pro čištění interiérů aut od zvířecích chlupů. Gumové štětiny z pravého kaučuku velmi dobře vyčesávají chlupy z textílií. ..
CARTEC Profesional Brush Set Sada detailingových štětců 3 ks
CARTEC Profesionální sada detailingových štětců, která vám umožní vyčistit méně přístupná místa interiéru a exteriéru vozidla. Sada se skládá ze 3 různých velikostí, které usnadňují čištění interiérů, exteriérů a motorového prostoru.Kartáče jsou vyro..
DeWitte Wheel Brush EZ Red Efektivní dlouhý kartáč na čištění alu kol
Nový kartáč na disky belgického výrobce DeWitte na čištění alu disků všech typů. Efektivní délka s gumovou krytkou madla zabraňující kontaktu ruky s chemikáliemi. ..
MANUFAKTURA WOSKU LEATHER BRUSH MEDIUM Středně hrubý kartáček na kůži
Oblíbený středně hrubý kartáček na čištění kůže od Manufaktura Wosku vás bude bavit. Středně hrubé štětiny jsou určené na téměř všechny typy kůží. a perforovanou kůží. Skvěle padne do ruky díky tvarování krásně lakovanému dřevěnému bloku...
MANUFAKTURA WOSKU LEATHER BRUSH SOFT jemný kartáček na kůži
Jemný kartáček na čištění kůže od Manufaktura Wosku vás bude bavit. Jemné štětiny jsou určené na velmi jemnou a perforovanou kůži. Skvěle padne do ruky díky tvarování dřevěného bloku...
TONYIN Carpet Brush Kartáč na čištění autopotahů
Velmi praktický kartáč na ruční čištění čalounění. Tvrdší stabilní ,,chlup" kartáče odolný chemii. Kartáč má gumové okraje proti nechtěnému odření okolních plastů a velmi příjemnou pogumovanou rukojeť.DOPORUČENÉ ČIŠTĚNÍ AUTOPOTAHŮAplikujte chemii nap..
TONYIN Detailing Brush Set Sada 5 štětců různých velikostí
5ti dílná sada štětců Tonyin Brush Set pro čištění interiérů nebo exteriérů aut. Sada obsahuje 5 štětců se syntetickým odolným chlupem vůči chemikáliím a opotřebování. Ergonomická plastová rukojeť pro snadnou práci a odolnost.Sada štětců od nejmenšíh..
TONYIN Drill Brush Set Sada 3 kusů kartáčů do vrtačky na čištění autosedaček a koberečků
TONYIN DRILL BRUSH SET Sada 3 kusů praktických kartáčů s šestihranem pro uchycení do vrtačky určené k tepování autosedaček a koberečků mokrou cestou. Nastříkejte detergent na tepování sedaček nebo koberců, zvolte ideální tvar a velikost kartáčku, upn..
TONYIN ESS DETAILING BRUSH SET Sada detailingových štětců prémiové kvality
Prémiové extra jemné detailingové štětce Tonyin ESS Detailing Set na čištění interiéru a částí karosérie.Ergonomické madlo a velmi jemné roztřepení na konci vláken můžete použít na jakýkoli materiál bez poškození. Díky odolnm syntetickým vláknům může..
TONYIN Seatbelt brush Kartáč na čištění bezpečnostních pásů
Velká vychytávka z dílny Tonyin. Oboustranný kartáč na čištění popruhů bezpečnostního pásu. Ergonomické držení a tvrdé štětiny, které bez jakéhokoli porušení vyčistí každý bezpečnostní pás.DOPORUČENÝ POSTUPAplikujte čistící chemii přímo na pásy a nas..
WORK STUFF Brush Black 16 mm štětec na čištění disků a motorového prostoru
Work Stuff Black o průměru štětin 16 mm. Odolné tvrdší syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo čističe disků. Použití kartáčku Black od Work Stuff na mezidveří, podběhy a disky.Tvrdé a husté štětiny vám zaručí dlouhou životnost štětce...
WORK STUFF Brush Black 24 mm štětec na čištění disků a motorového prostoru
Work Stuff Black o průměru štětin 24 mm. Odolné tvrdší syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo čističe disků. Použití kartáčku Black od Work Stuff na mezidveří, podběhy a disky.Tvrdé a husté štětiny vám zaručí dlouhou životnost štětce...
WORK STUFF Brush Black 30 mm štětec na čištění disků a motorového prostoru
Work Stuff Black o průměru štětin 30 mm. Odolné tvrdší syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo čističe disků. Použití kartáčku Black od Work Stuff na mezidveří, podběhy a disky.Tvrdé a husté štětiny vám zaručí dlouhou životnost štětce...
WORK STUFF Brush Black 40 mm štětec na čištění disků a motorového prostoru
Work Stuff Black o průměru štětin 40 mm. Odolné tvrdší syntetické štětiny odolávají chemii jako jsou APC nebo čističe disků. Použití kartáčku Black od Work Stuff na mezidveří, podběhy a disky.Tvrdé a husté štětiny vám zaručí dlouhou životnost štětce...
WORK STUFF Detailing Brush Rubber 16 mm Univerzální štětec s kančími chlupy
Parádně a kvalitně zpracovaný štětec Work Stuff detailing Brush Rubber o průměru štětin 16 mm pro velmi detailní práci v interiéru automobilů. Štětec svým průměrem použijete také při čištění složité přední masky auta nebo při čištění motocyklu, jizdn..
WORK STUFF Detailing Brush Rubber 24 mm Univerzální štětec s kančími chlupy
Parádně a kvalitně zpracovaný štětec Work Stuff detailing Brush Rubber o průměru štětin 24 mm pro velmi detailní práci v interiéru automobilů, mezidveřních prostor nebo motorovém prostoru. Štětec svým průměrem použijete také při čištění složité předn..
WORK STUFF Detailing Brush Rubber 30 mm Univerzální štětec s kančími chlupy
Parádně a kvalitně zpracovaný štětec Work Stuff detailing Brush Rubber o průměru štětin 30 mm pro velmi detailní práci v interiéru automobilů, mezidveřních prostor, motorovém prostoru nebo při čištění alu disků. Štětec svým průměrem použijete také př..
WORK STUFF Squally Wheel Brush kartáč na alu kola
Kartáč na disky Work Stuff Squally Wheel Brush je velmi kvalitní mikrovláknový kartáč na mytí alu kol. Kartáč je vyrobený ze stejného druhu materiálu jako mycí rukavice Work Stuff Huricane nebo mycí rukavice na karosérie Work Stuff Storm. Mikrovlákno..
Zobrazuji 1 až 37 z 37 (celkem stran 1)