Kategorie
Detailerské tašky
CARTEC Refinish Storage Bag Detailingová taška
Tato luxusní, pevná a praktická taška výrobce Cartec nabízí dost místa pro skladování nebo přepravu vašeho vybavení. Taška obsahuje 12 úložných míst pro láhve do objemu 1 litru a další prostor pro příslušenství. Taška má další 2 kapsy se zipem na pře..
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení
MANUFAKTURA WOSKU Military Box pro ukládání vosků dárkové balení. velice vtipné a originální nápad, jak ukládat nebo darovat sadu vosků a jiného detailingového příslušenství. Dřevěná krabice s klipem simuluje vojenskou bednu na patrony. Víko se ..
WORK STUFF Work Bag Kvalitní detailingová taška
Work Stuff Work Bag Kvalitní detailingová taška s pevného materiálu a s dělenými přepážkami uvnitř tašky. Vhodné pro rozprašovače nebo kompletní vybavení štětečků a mikrovláken. Vnitřní stěny jsou přichycené na suchý zip a lze je posouvat dle potřeby..
SCANGRIP DETAILING KIT-ESSENTIAL Sada 3 světel v detailingové tašce
SCANGRIP DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v kvalitní tašce obsahuje vše, co potřebuje profesionál pro svou práci v detailingu.SADA OBSAHUJE:MINIMATCH- nové světlo s akumulátorem a 5 teplotami světlaMULTIMATCH R - ruční svítilna s akumulátorem a 5..
SCANGRIP NOVÝ DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v detailingové tašce
SCANGRIP DETAILING KIT ULTIMATE Sada 4 světel v kvalitní tašce obsahuje vše, co potřebuje profesionál pro svou práci v detailingu.SADA OBSAHUJE:MULTIMATCH 3 - nové světlo s akumulátorem a 5 teplotami světlaSUNMATCH 4 - ruční svítilna s akumulátorem a..
RUPES BOTTLE CARIER Praktický nosič leštících past nebo flašek s detergenty
Nový nosič lahví Rupes je perfektním řešením pro přenášení lahví nebo leštících past a dalšího vybavení, které potřebujete pro jakoukoli detailingovou práci. Tato taška obsahuje 8 hlavních vnitřních přihrádek a 6 bočních kapes na příslušenství.Nosič ..
RUPES Soft Bigfoot Bag Detailingová taška na leštičky s příslušenstvím 40 x 25 x 30cm
RUPES Soft Bigfoot Bag Detailingová taška na dvě leštičky, pasty, pady a mnoho dalšího příslušentsví.  Taška je vyrobena z vodě odolného nylonového vlákna, které vydrží i zacházení nejaktivnějšího detailera. Mějte své leštičky Rupes připravené p..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)