Kategorie
Clay
CARTEC Clay Kit na odstranění polétavé rzi
Praktický kit pro odstraňování polétavé rzi z povrchů karosérie od výrobce Cartec. Clay pad disk s držákem, Lubrikant Fast Glaze 1000ml s rozprašovačem. To je kompletní sada Clay kit Každý detailer dobře ví, že před nanášemím vosků, sealantů a kerami..
CARTEC Clay Pad Holder držák clay padu na suchý zip
Praktický držák Clay Pad Holder od firmy Cartec pro perfektní práci. Univerzální velikost elastického popruhu držáku padne do každé ruky, dokonce i dámské. ..
SOFT99 Smooth-Egg 2x 50 gr. Měkký Clay na odstraňování kontaminace karosérie
SMOOTH EGG japonského výrobce SOFT99 pro odstranění nečistot z laku jako je asfalt, polétavá rez, pryskyřice ze stromů a brzdný prach. Clayování je nutnost před další aplikací vosků, sealantů nebo keramik. Po použití měkkého claye nemusíte leštit kar..
TONYIN Clay Bar Fine Grade 100 gr. měkký clay
Tonyin Claybar Yellow Fine Grade 100gr. měkký clay pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazýváno "hlínou" slouží k odstranění nečistot z povrchu laku z běžného provozu jako je asfalt, pryskyřice ze stromů, trus..
TONYIN Clay Bar Heavy Grade 100 gr. tvrdý clay
Tonyin Claybar Heavy Grade 100gr. tvrdý clay pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazývano ,,hlínou,, slouží k odstranění nečistot z povrchu laku z běžného provozu jako je asfalt, pryskyřice ze stromů, trus a p..
Tonyin Clay Bars kit 3 x 100 gr. Sada Clayů (dočasně 1xměkký a 2x tvrdý)
Výhodná sada všech tří tvrdostí clayů výrobce Tonyin. Clay je důležitou pomůckou každého detailera. Clay slouží pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazýváno "hlínou" slouží k odstranění nečistot z povrchu laku..
WORK STUFF Trio Clay Bar Set 3 x 100 gr. Soft/Medium/Hard Sada clayů na dekontaminaci karosérie
Kompletní sada Clayů na dekontaminaci karosérie automobilů a motocyklů výrobce Work Stuff. Trio Clay Bar Set obsahuje:Clay Soft 100gr - měkký clay používaný před voskováním, který nepoškrábe karosériiClay medium 100 gr. - středně tvrdý clay, který su..
ZviZZer EXCLAY PAD 160 mm clayovací pad pro dekontaminaci
Clayování nebylo nikdy rychlejší. Díky velké ploše, ideální do dlaně zvládnete dekontaminovat téměř celou karosérii do hodiny. Důležité je dokoupení držáku na suchý zip PAD Holder a lubrikantu. V našem případě velice účinného a odzkoušeného CARTEC Fa..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)