Kategorie
Clay
CARTEC Clay Kit na odstranění polétavé rzi
Praktický kit pro odstraňování polétavé rzi z povrchů karosérie od výrobce Cartec. Clay pad disk s držákem, Lubrikant Fast Glaze 1000ml s rozprašovačem. To je kompletní sada Clay kit Každý detailer dobře ví, že před nanášemím vosků, sealantů a kerami..
CARTEC CLAY PAD 160 mm clayovací pad pro dekontaminaci
Clayování nebylo nikdy rychlejší. Díky velké ploše, ideální do dlaně zvládnete dekontaminovat téměř celou karosérii do hodiny. Důležité je dokoupení držáku na suchý zip PAD Holder a lubrikantu. V našem případě velice účinného a odzkoušeného CARTEC Fa..
CARTEC Clay Pad Holder držák clay padu na suchý zip
Praktický držák Clay Pad Holder od firmy Cartec pro perfektní práci. Univerzální velikost elastického popruhu držáku padne do každé ruky, dokonce i dámské. ..
SOFT99 Smooth-Egg 2x 50 gr. Měkký Clay na odstraňování kontaminace karosérie
SMOOTH EGG japonského výrobce SOFT99 pro odstranění nečistot z laku jako je asfalt, polétavá rez, pryskyřice ze stromů a brzdný prach. Clayování je nutnost před další aplikací vosků, sealantů nebo keramik. Po použití měkkého claye nemusíte leštit kar..
TONYIN Clay Bar Fine Grade 100 gr. měkký clay
Tonyin Claybar Yellow Fine Grade 100gr. měkký clay pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazýváno "hlínou" slouží k odstranění nečistot z povrchu laku z běžného provozu jako je asfalt, pryskyřice ze stromů, trus..
TONYIN Clay Bar Heavy Grade 100 gr. tvrdý clay
Tonyin Claybar Heavy Grade 100gr. tvrdý clay pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazývano ,,hlínou,, slouží k odstranění nečistot z povrchu laku z běžného provozu jako je asfalt, pryskyřice ze stromů, trus a p..
TONYIN Clay Bar Medium Grade 100 gr. středně tvrdý clay
Tonyin Claybar Medium Grade 100gr.středně tvrdý clay pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazýváno "hlínou" slouží k odstranění nečistot z povrchu laku z běžného provozu jako je asfalt, pryskyřice ze stromů, tr..
Tonyin Clay Bars kit 3 x 100 gr. Sada Clayů (1xměkký 1x medium a 1x tvrdý)
Výhodná sada všech tří tvrdostí clayů výrobce Tonyin. Clay je důležitou pomůckou každého detailera. Clay slouží pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazýváno "hlínou" slouží k odstranění nečistot z povrchu laku..
WORK STUFF Clay Block houba pro dekontaminaci všech typů laků
Nový clay blok pro dekontaminaci, hloubkového čištění laku aut. Clay Block nahrazuje tradiční čistící plastelíny. Především na plochách urychlíte svůj čas při odstraňování kontaminantů z karosérie. Práce s ním je rychlejší a efektivnější. Work Stuff ..
WORK STUFF Spot Clay Bar Medium 100 g středně tvrdý clay na dekontaminaci karosérie
Work Stuff Spot Clay Bar Medium 100 g středně tvrdý clay na dekontaminaci karosérie  Clay medium 100 gr. - středně tvrdý clay, který sundavá kontaminanty velice účinně, ale vždy je třeba karosérii leštit. používá se před leštěnímClayování je nep..
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)