Kategorie
Aplikátory
-5%
Tyre & Trim Applicator pěnový aplikátor na pneumatiky
Tyre & Trim Applicator pěnový aplikátor na pneu a čalounění: pěnový aplikátor pro aplikaci různých přípravků na zaoblené tvary čalounění nebo k impregnaci pneumatik. Je vhodný k použití na všechny typy povrchů. Skvěle se hodí pro aplikaci leštěne..
AUTO FINESSE Mikrovláknový aplikátor pro nanášení vosků
AUTO FINESSE Mikrovláknový aplikátor pro nanášení vosků velmi jemné mikrovlákno určitě nepoškrábe ani měkké autolaky. Aplikátor má ze strany úchytu našitý gumový úchyt a tím skvěle padne do dlaně...
AUTOTRIZ Puff Aplicator Aplikátor vosků a keramických povlaků
Extrémně jemný aplikátor vosků, sealantů a keramických povlaků na disky, interiér nebo těžko dostupná místa karosérie automobilů. Aplikátor je vyroben s přírodní bavlny, velmi šetrný ke všem povrchům. Zadní prostor aplikátoru pro dva prsty pomáhá vyu..
CARTEC Pěnový aplikátor Soft 12 cm
Profesionální pěnový aplikátor pro nanášení vosků a sealantů o průměru 12cm.DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Sealant nebo vosk naneste přímo na aplikační pad CARTEC SUPER SOFT a krouživými pohyby nanášejte. Po aplikaci pad umyjte za pomocí vlažné vody s mýdlem. P..
TONYIN Pad do vrtačky na leštění disků a výfuků
TONYIN Pad do vrtačky na leštění disků a výfuků je výborný pomocník jak si pomoci. Leštící pad má konický tvar, kterým se perfektně dostanete do všech záhybů. Uchycení padu do sklíčidla vrtačky. My jsme testovali s aku vrtačkou na střední rychlost a ..
WORK STUFF Handy Wax Applicator Ruční nanášení vosků
Handy Wax Applicator potěší všechny, kdo chtějí ergonomii od aplikátoru. Pěnový aplikátor skvěle padne do ruky a voskování se stane Vaší zálibou. Můžete použít na karosérii, alu kola, interiér nebo koncovky výfuku. Svými rozměry je také velice vhodný..
WORK STUFF Tire Aplicator Pěnový aplikátor na ošetření pneumatik
Tire Aplicator výrobce Work Stuff pro nanášení impregnace na pneumatiky a pryž automobilů. Pevná plastová rukojeť pro dlouhou životnost a pěnový zaoblený molitan pro snadné nanášení. Kvalita této značky na pomůcky v detailingu se nezapře. velice oblí..
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)