Kategorie
Aplikátory
AUTO FINESSE Mikrovláknový aplikátor pro nanášení vosků
AUTO FINESSE Mikrovláknový aplikátor pro nanášení vosků velmi jemné mikrovlákno určitě nepoškrábe ani měkké autolaky. Aplikátor má ze strany úchytu našitý gumový úchyt a tím skvěle padne do dlaně...
AUTOTRIZ Puff Aplicator Aplikátor vosků a keramických povlaků
Extrémně jemný aplikátor vosků, sealantů a keramických povlaků na disky, interiér nebo těžko dostupná místa karosérie automobilů. Aplikátor je vyroben s přírodní bavlny, velmi šetrný ke všem povrchům. Zadní prostor aplikátoru pro dva prsty pomáhá vyu..
CARTEC Pěnový aplikátor Soft 12 cm
Profesionální pěnový aplikátor pro nanášení vosků a sealantů o průměru 12cm.DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Sealant nebo vosk naneste přímo na aplikační pad CARTEC SUPER SOFT a krouživými pohyby nanášejte. Po aplikaci pad umyjte za pomocí vlažné vody s mýdlem. P..
TONYIN Pad do vrtačky na leštění disků a výfuků
TONYIN Pad do vrtačky na leštění disků a výfuků je výborný pomocník jak si pomoci. Leštící pad má konický tvar, kterým se perfektně dostanete do všech záhybů. Uchycení padu do sklíčidla vrtačky. My jsme testovali s aku vrtačkou na střední rychlost a ..
WORK STUFF Eclipse Microfiber Applicator Mikrovláknový aplikátor s kapsou na prsty
Nový velmi jemný mikrovláknový aplikáror Eclipse Microfiber Applicator z dílny Work Stuff. Aplikátor je vybaven kapsou na prsty, takže práce při nanášení vosků bude ještě snadnější. Využít ho můžete i při nanášení výrobků na impregnaci kůže v interié..
WORK STUFF Handy Wax Applicator Ruční nanášení vosků
Handy Wax Applicator potěší všechny, kdo chtějí ergonomii od aplikátoru. Pěnový aplikátor skvěle padne do ruky a voskování se stane Vaší zálibou. Můžete použít na karosérii, alu kola, interiér nebo koncovky výfuku. Svými rozměry je také velice vhodný..
WORK STUFF Tire Aplicator Pěnový aplikátor na ošetření pneumatik
Tire Aplicator výrobce Work Stuff pro nanášení impregnace na pneumatiky a pryž automobilů. Pevná plastová rukojeť pro dlouhou životnost a pěnový zaoblený molitan pro snadné nanášení. Kvalita této značky na pomůcky v detailingu se nezapře. velice oblí..
ZviZZer Aplicator Block 9x4 cm Aplikační blok k nanášení keramických povlaků
Nový aplikační blok z dílny ZviZZer k nanášení keramických povlaků. Svým složením je naprosto dokonalý. Jemná pěna nalepená na bloku z pěny a gumy. Skvěle padne svými rozměry do ruky. Rozměry: 90 x 40 mmVýška bloku: 25 mmCena za 1 ksK bloku dopo..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)