Kategorie
Aplikátory
-5%
Tyre & Trim Applicator pěnový aplikátor na pneumatiky
Tyre & Trim Applicator pěnový aplikátor na pneu a čalounění: pěnový aplikátor pro aplikaci různých přípravků na zaoblené tvary čalounění nebo k impregnaci pneumatik. Je vhodný k použití na všechny typy povrchů. Skvěle se hodí pro aplikaci leštěne..
AUTO FINESSE Mikrovláknový aplikátor pro nanášení vosků
AUTO FINESSE Mikrovláknový aplikátor pro nanášení vosků velmi jemné mikrovlákno určitě nepoškrábe ani měkké autolaky. Aplikátor má ze strany úchytu našitý gumový úchyt a tím skvěle padne do dlaně...
TONYIN Pad do vrtačky na leštění disků a výfuků
TONYIN Pad do vrtačky na leštění disků a výfuků je výborný pomocník jak si pomoci. Leštící pad má konický tvar, kterým se perfektně dostanete do všech záhybů. Uchycení padu do sklíčidla vrtačky. My jsme testovali s aku vrtačkou na střední rychlost a ..
TONYIN Yellow Mirofibre Aplicator Mikrovláknový aplikátor žlutý
Velmi jemný mikrovláknový aplikátor TONYIN Yellow Microfibre Aplicator pro nanášení vosků, leštěnek a impregnaci kůže. Jemná struktura mikrovlákna je velmi šetrná k povrchům.PRŮMĚR APLIKÁTORU: 10 CMVÝŠKA APLIKÁTORU: 2 CMNÁŠ TIP: apliká..
WORK STUFF Eclipse Microfiber Applicator Mikrovláknový aplikátor s kapsou na prsty
Nový velmi jemný mikrovláknový aplikáror Eclipse Microfiber Applicator z dílny Work Stuff. Aplikátor je vybaven kapsou na prsty, takže práce při nanášení vosků bude ještě snadnější. Využít ho můžete i při nanášení výrobků na impregnaci kůže v interié..
WORK STUFF Handy Wax Applicator Ruční nanášení vosků
Handy Wax Applicator potěší všechny, kdo chtějí ergonomii od aplikátoru. Pěnový aplikátor skvěle padne do ruky a voskování se stane Vaší zálibou. Můžete použít na karosérii, alu kola, interiér nebo koncovky výfuku. Svými rozměry je také velice vhodný..
WORK STUFF Tire Aplicator Pěnový aplikátor na ošetření pneumatik
Tire Aplicator výrobce Work Stuff pro nanášení impregnace na pneumatiky a pryž automobilů. Pevná plastová rukojeť pro dlouhou životnost a pěnový zaoblený molitan pro snadné nanášení. Kvalita této značky na pomůcky v detailingu se nezapře. velice oblí..
ZviZZer Aplicator Block 9x4 cm Aplikační blok k nanášení keramických povlaků
Nový aplikační blok z dílny ZviZZer k nanášení keramických povlaků. Svým složením je naprosto dokonalý. Jemná pěna nalepená na bloku z pěny a gumy. Skvěle padne svými rozměry do ruky. Rozměry: 90 x 40 mmVýška bloku: 25 mmCena za 1 ksK bloku dopo..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)