Kategorie
Mikrovlákna
WORK STUFF Beast Drying Towel 1100 GSM 50x70 cm sušící ručník
Work Stuff Beast Drying Towel 1100 GSM 50x70 cm sušící ručník: extra savý mikrovláknový sušící ručník s perfektní gramáží 1100 GSM. Mimořádně mekký a hustý sušící ručník zaručuje perfektní savost a šetrnost při sušení jakéhokoliv vozu. Beast D..
WORK STUFF Gentleman 40x40cm 500gsm Extrémně jemná mikrovláknová utěrka s dlouhým chlupem
Prémiová mikrovláknová utěrka Work Stuff gentleman o rozměru 40x40cm s vysokou gramáží 500gsm/m2 s lazerem řezanými hranami eliminuje jakékoli poškrábání při stírání a leštění. Prémiové velmi jemné mikrovlákno oceňované detailery pro savou sch..
WORK STUFF Magneto sušící mini ručníky 2 ks
Work Stuff Magneto 2 kusy praktických sušících mini ručníků, které spolehlivě zachytí vytékající vodu ze zrcátek a jiných složitých míst karosérie. Všité magnety pro snadné připnutí a odepnutí. Znáte z praxe, že po vysušení karosérie hlavně ze..
CARTEC Buffing Microtowel Extra Soft 41 x 41cm 550gsm Bufovací mikrovlákno na leštění vosků a detailerů bez poškrábání laku
CARTEC Buffing Microtowel extra soft 41 x 41 cm Bufovací mikrovlákno pro leštění vosků a sealantů. Velmi jemné vlákno a vysoká gramáž dodává přímo požitek s tímto mikrovláknem pracovat. Laserem řezané nepoškrábou ani tu nejměkčí pastelku.Ideální pro ..
CARTEC Ceramic Guard BLUE sada 5 ks mikrovláken 40x40 cm na stírání keramiky
Cartec Ceramic Guard Blue Scratch Free set 5 ks mikrovláknových oboustraných utěrek v rozměru 40x40cm pro stírání bez poškrábání.  Set utěrek z mikrovlákna speciálně určené pro stírání vosků, keramických povlaků a sealantů. Sada 5 kusů.  ..
CARTEC Microfibre Silk Maxi Glass 55x63 cm Utěrka na leštění skel
CARTEC Microfibre Silk je prémiová utěrka z mikrovlákna pro leštění skel bez šmouh. Díky over-lock stehu se vlákno neštěpí a utěrka si drží stejnou kvalitu i po mnoha vypráních. Velikost 55x63 cm je přesně pro ty, kdo chtějí velký leštící ručník.&nbs..
CARTEC REFINISH ANTHRACITE Buffing Towel 40 x 40cm Ultra Soft sada 5 ks buffovacích mikrovláken na vodní spoty
Nová sada buffovacích mikrovláknových utěrek s dlouhým, velmi jemným chlupem CARTEC REFINISH Buffing Towel Ultra Soft. Kdo vyzkoušel kvalitu mikrovláken REFINISH s krátkým chlupem ví, že mikrovlákna firmy Cartec opravdu fungují, neškrábou a dají se o..
CARTEC REFINISH RED Scratch free sada špičkových 5 ks mikrovláken 40x40 cm na stírání vosků nebo keramických povlaků
Cartec Refinish Scratch Free set 5 ks mikrovláknových oboustranných utěrek v rozměru 40x40cm pro stírání bez poškrábání. Velmi oblíbené utěrky, které opravdu nepoškrábou ani měkký pastelový lak. Laserem řezané okraje a extrémně dlouhá životnost. Set..
CARTEC REFINISH YELLOW Buffing Towel Ultra Soft  sada 5 ks buffovacích mikrovláken 40x40 cm
Nová sada buffovacích mikrovláknových utěrek s dlouhým, velmi jemným chlupem CARTEC REFINISH Buffing Towel Ultra Soft. Kdo vyzkoušel kvalitu mikrovláken REFINISH s krátkým chlupem ví, že mikrovlákna firmy Cartec opravdu fungují, neškrábou a dají se o..
CARTEC Towel Ceramic Guard Samolepící aplikační hadříky 15x10cm sada 3 ks
Sada velmi jemných aplikačních hadříků k nanášení keramiky balené v boxu. Nespornou výhodou je lepící proužek na každém hadříku. jednoduše stačí strhnout, obalit aplikační blok a přilepit. Rozměr hadříku: 15x10 cm..
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků je extra koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní mikroutěrek a sušících ručníků. Je použitelný jak na ruční praní mikrovlákna, tak praní v pračkách až do 60°C.Při ruční..
DeWitte Waffled Cloth Violet 60 x 90cm Extra velká vaflová utěrka na skla
Špičková extra velká vaflová utěrka na leštění skel DeWitte Belgie usnadní práci při složitém leštění skel. Speciální smyčka do čtverce zvyšuje čistící schopnost a leštění je tak snadnější. Extra velikost absorbuje velké množství vody a utěrku není t..
POKA PREMIUM Large Drying Towel 90x60 cm 550gsm sušící ručník na karosérie
POKA Large Drying Towel 90x60 cm sušící ručník na karosérie. Extra velký s výbornou absorbční schopností. Velmi jemné bavlněné vlákno a jemná smyčka vlákna pomáhá sušit bez zanechání vody.  Extra velikost vhodná na všechny typy automobilů...
SPASHAN Micro Veloyr 40 x 40cm Sada 3 ks  Velurová ultra jemná utěrka
Micro Veloyr je úplně nová velurová ultra jemná utěrka od japonského výrobce Spashan. Je tak jemná, že se jí chcete stále dotýkat. Micro Veloyr využijete při leštění dekorů interiéru aut nebo s detailerem k povrchové úpravě karosérie. Ve zvýhodn..
TONYIN 5-PACK TONYIN Duo Twisted Drying Towel 50x80 cm 1200GSM Extra velkých dvojitých sušících ručníků
5 PACK Extra velkých sušících ručníků v rozměru 80 x 50 cm dvojitě sešitý bez jakýchkoli hran pro sušení velkého automobilu nebo více za sebou. Díky velkému objemu, gramáži a zdvojené smyčky vlákna DUO TWISTED pojme přes 3 litry vody. Samotná váha to..
-35%
TONYIN Duo Twisted Drying Towel 50x80 cm 1200GSM Extra velký dvojitý sušící ručník
Extra velký sušící ruční v rozměru 80 x 50 cm dvojitě sešitý bez jakýchkoli hran pro sušení velkého automobilu nebo více za sebou. Díky velkému objemu, gramáži a zdvojené smyčky vlákna DUO TWISTED pojme přes 3 litry vody. Samotná váha tohoto obra mez..
NOVINKA
TROYACH Microtowel Roll Blue Modré utěrky v roli 75 ks
Nové praktické mikrovláknové utěrky v roli Troyach Roll Blue. Kvalitní mikrovlákno pro všestranné použití. Po použití utěrku snadno vyperte v pračce. Díky předřezání jdou snadno z role odtrhnout.Hmotnost 200 gsmPočet utěrek 75 ksRozměr 1 utěrky 30 x ..
NOVINKA
TROYACH Microtowel Roll Green Zelené utěrky v roli 75 ks
Nové praktické mikrovláknové utěrky v roli Troyach Roll Green. Kvalitní mikrovlákno pro všestranné použití. Po použití utěrku snadno vyperte v pračce. Díky předřezání jdou snadno z role odtrhnout.Hmotnost 200 gsmPočet utěrek 75 ksRozměr 1 utěrky 30 x..
TROYACH Microtowel Roll Red Červené utěrky v roli 75 ks
Nové praktické mikrovláknové utěrky v roli Troyach Roll Red. Kvalitní mikrovlákno pro všestranné použití. Po použití utěrku snadno vyperte v pračce. Díky předřezání jdou snadno z role odtrhnout.Hmotnost 200 gsmPočet utěrek 75 ksRozměr 1 utěrky 30 x 3..
TROYACH Microtowel Roll Yellow Žluté utěrky v roli 75 ks
Nové praktické mikrovláknové utěrky v roli Troyach Roll Yellow. Kvalitní mikrovlákno pro všestranné použití. Po použití utěrku snadno vyperte v pračce. Díky předřezání jdou snadno z role odtrhnout.Hmotnost 200 gsmPočet utěrek 75 ksRozměr 1 utěrky 30 ..
WORK STUFF Gentleman Plus 40x40 cm mikrovláknová utěrka 600gsm
Gentleman Plus je ultra jemná leštící utěrka s vysokou gramáží 600 gsm. Laserem řezané okraje zaručeně nic nepoškrábou. Využití najde ve stírání vosků a sealantů nebo jako poslední stírání keramických ochran. Naprosto dokonalá je v leštění dekorů v i..
WORK STUFF King Drying Towel 90 x 73 cm 1100 gsm velký sušící ručník
Extra velký sušící ručník s výstižným názvem ,,King", který Vás přesvědčí svým zpracováním, kvalitou a především velmi jemným vláknem. King pojme opravdu hodně vody při stírání karosérie díky technologii ,,Twisted pile", speciální smyčce vlákna. Výro..
WORK STUFF Monster XS Drying Towel 515gsm 55x50cm Střední ručník na sušení karosérií
Moderní typ sušícího ručníku Monster XS s ultra velkou savostí předhání své konkurenty mezi sušícími ručníky. Díky speciální smyčce vlákna ,,Twisted Pile" pojme více vody a vlákno následně rychleji schne. Kompaktní rozměry sušícího ručníku 55 x 50cm ..
WORK STUFF Prince Drying Towel 1100gsm 55x50 cm Jemný sušící ručník
Jemný sušící ručník Work Stuff Prince Drying Towel s gramáží 1100gsm o rozměrech 55x50 cm je zmenšeninou sušícího ručníku KING Drying Towel. Pojme velice hodně vody díky speciální smyčce vlákna ,,Twisted Pile". Kompaktní rozměry preferuje část detail..
WORK STUFF Squally Wheel Brush kartáč na alu kola
Kartáč na disky Work Stuff Squally Wheel Brush je velmi kvalitní mikrovláknový kartáč na mytí alu kol. Kartáč je vyrobený ze stejného druhu materiálu jako mycí rukavice Work Stuff Huricane nebo mycí rukavice na karosérie Work Stuff Storm. Mikrovlákno..
WORK STUFF Zephyr Waffle Towel 400gsm 35 x 35cm Vaflová mikrovláknová utěrka na leštění skel a zrcátek 400gsm
Vysoce kvalitní vaflová mikrovláknová utěrka na čištění a leštění skel a zrcátek o rozměrech 35 x 35 cm padne do ruky. Speciální vaflové šití utěrky zvyšuje čistící schopnost a pomáhá odstanit silné nečistoty ze skleněných ploch.Rozměr: 35 x 35 cmGra..
ZviZZer Ceramic Coating Aplicator Aplikační hadřík na keramiku 15 x 10cm
Jemný aplikační hadřík pro nanášení keramických povlaků. Oboustraně použitelný.Rozměr: 15 x 9,5cmPři nákupu produktů ZviZZer za více než 5.000,-Kč bez DPH, ZDARMA školení - Workshop leštění systémem ZviZZer...
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsmPři nákupu produktů ZviZZer za více než 5.000,-Kč bez DPH, ZDARMA školení - Workshop leštění systémem ZviZZer...
FENICE Microfiber Cloth - rukavice na impregnaci kůže
Mikrovláknová rukavice Fenice Microfiber Glove k nanášení impregnačních krémů na kůži a koženku. Velice jemná rukavice pro impregnování kůže a koženky. Velmi slabá struktura umožňuje impregnování i velmi úzkých míst.  Bílá barva mikrovlák..
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)