Kategorie
Mikrovlákna
Auto Finesse Aqua Drying Towel 50x70cm sušící ručník
Prémiový sušící ručník Auto Finesse Drying Towel k preciznímu a rychlému sušení karosérií. Velikost ručníku 50 x 70cm. Vysoká gramáž 1200 gr/m2. Samotná váha ručníku 600 gramů...
FENICE Microfiber Cloth - rukavice na impregnaci kůže
Mikrovláknová rukavice Fenice Microfiber Glove k nanášení impregnačních krémů na kůži a koženku. Velice jemná rukavice pro impregnování kůže a koženky. Velmi slabá struktura umožňuje impregnování i velmi úzkých míst.  Bílá barva mikrovlákna dobř..
Work Stuff Beast Drying Towel 1100 GSM 50x70 cm sušící ručník
Work Stuff Beast Drying Towel 1100 GSM 50x70 cm sušící ručník: extra savý mikrovláknový sušící ručník s perfektní gramáží 1100 GSM. Mimořádně mekký a hustý sušící ručník zaručuje perfektní savost a šetrnost při sušení jakéhokoliv vozu. Beast Dryin..
Work Stuff Gentleman 40x40cm mikrovláknová utěrka
Prémiová mikrovláknová utěrka Work Stuff gentleman o rozměru 40x40cm s vysokou gramáží 500gsm/m2 s lazerem řezanými hranami eliminuje jakékoli poškrábání při stírání a leštění. Prémiové velmi jemné mikrovlákno oceňované detailery pro savou sch..
Work Stuff Magneto sušící mini ručníky 2 ks
Work Stuff Magneto 2 kusy praktických sušících mini ručníků, které spolehlivě zachytí vytékající vodu ze zrcátek a jiných složitých míst karosérie. Všité magnety pro snadné připnutí a odepnutí. Znáte z praxe, že po vysušení karosérie hlavně ze..
CARTEC Buffing Microtowel extra soft 41 x 41 cm Bufovací mikrovlákno
CARTEC Buffing Microtowel extra soft 41 x 41 cm Bufovací mikrovlákno pro leštění vosků a sealantů. Velmi jemné vlákno a vysoká gramáž dodává přímo požitek s tímto mikrovláknem pracovat. Laserem řezané nepoškrábou ani tu nejměkčí pastelku...
CARTEC REFINISH Blue sada 5 ks mikrovláken 40x40 cm na stírání keramiky
Cartec Refinish Blue Scratch Free set 5 ks mikrovláknových oboustraných utěrek v rozměru 40x40cm pro stírání bez poškrábání.  Set utěrek z mikrovlákna speciálně určené pro stírání vosků, keramických povlaků a sealantů. Sada 5 kusů.   DOP..
CARTEC REFINISH Scratch free sada 5 ks mikrovláken 40x40 cm
Cartec Refinish Scratch Free set 5 ks mikrovláknových oboustraných utěrek v rozměru 40x40cm pro stírání bez poškrábání.  Set utěrek z mikrovlákna speciálně určené pro stírání vosků, keramických povlaků a sealantů. Sada 5 kusů.   DOPORUČENÁ ÚDRŽBA:..
CARTEC Towel Ceramic Guard aplikační hadříky sada 3 ks
Sada velmi jemných aplikačních hadříků k nanášení keramiky balené v boxu. Nespornou výhodou je lepící proužek na každém hadříku. jednoduše stačí strhnout, obalit aplikační blok a přilepit. Rozměr hadříku: 15x10 cm..
POKA Large Drying Towel 90x63 cm 550gsm sušící ručník na karosérie
POKA Large Drying Towel 90x63 cm sušící ručník na karosérie. Extra velký s výbornou absorbční schopností. Velmi jemné bavlněné vlákno a jemná smyčka vlákna pomáhá sušit bez zanechání vody.  Extra velikost vhodná na všechny typy automobilů...
ZviZZer Aplikační hadřík na keramiku
Jemný aplikační hadřík pro nanášení keramických povlaků. Oboustraně použitelný.Rozměr: 15 x 9,5cm..
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm..
ZviZZer Microtowel Blue 40 X 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Blue 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Pre Cut ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. ZviZ..
ZviZZer Microtowel Green 40 X 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Green 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Ultrafine ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. P..
ZviZZer Microtowel Orange 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Orange 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Medium Cut - One Step ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovl..
ZviZZer Microtowel Red 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Red 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Heavy Cut ZviZzer. ZviZZer Microtowel Red 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Heavy Cut ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné..
ZviZzer Microtowel Yellow 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Yellow 40 x 40 cm v sadě 5 kusů pro stírání pasty fine ZviZZer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. Pok..
Zobrazuji 1 až 17 z 17 (celkem stran 1)