Kategorie
Mikrovlákna
Auto Finesse Aqua Drying Towel 50x70cm sušící ručník
Prémiový sušící ručník Auto Finesse Drying Towel k preciznímu a rychlému sušení karosérií. Velikost ručníku 50 x 70cm. Vysoká gramáž 1200 gr/m2. Samotná váha ručníku 600 gramů...
FENICE Microfiber Cloth - rukavice na impregnaci kůže
Mikrovláknová rukavice Fenice Microfiber Glove k nanášení impregnačních krémů na kůži a koženku. Velice jemná rukavice pro impregnování kůže a koženky. Velmi slabá struktura umožňuje impregnování i velmi úzkých míst.  Bílá barva mikrovlák..
WORK STUFF Beast Drying Towel 1100 GSM 50x70 cm sušící ručník
Work Stuff Beast Drying Towel 1100 GSM 50x70 cm sušící ručník: extra savý mikrovláknový sušící ručník s perfektní gramáží 1100 GSM. Mimořádně mekký a hustý sušící ručník zaručuje perfektní savost a šetrnost při sušení jakéhokoliv vozu. Beast D..
WORK STUFF Gentleman 40x40cm 500gsm Extrémně jemná mikrovláknová utěrka s dlouhým chlupem
Prémiová mikrovláknová utěrka Work Stuff gentleman o rozměru 40x40cm s vysokou gramáží 500gsm/m2 s lazerem řezanými hranami eliminuje jakékoli poškrábání při stírání a leštění. Prémiové velmi jemné mikrovlákno oceňované detailery pro savou sch..
WORK STUFF Magneto sušící mini ručníky 2 ks
Work Stuff Magneto 2 kusy praktických sušících mini ručníků, které spolehlivě zachytí vytékající vodu ze zrcátek a jiných složitých míst karosérie. Všité magnety pro snadné připnutí a odepnutí. Znáte z praxe, že po vysušení karosérie hlavně ze..
CARTEC Buffing Microtowel Extra Soft 41 x 41cm 550gsm Bufovací mikrovlákno na leštění vosků a detailerů bez poškrábání laku
CARTEC Buffing Microtowel extra soft 41 x 41 cm Bufovací mikrovlákno pro leštění vosků a sealantů. Velmi jemné vlákno a vysoká gramáž dodává přímo požitek s tímto mikrovláknem pracovat. Laserem řezané nepoškrábou ani tu nejměkčí pastelku.Ideální pro ..
CARTEC Ceramic Guard BLUE sada 5 ks mikrovláken 40x40 cm na stírání keramiky
Cartec Ceramic Guard Blue Scratch Free set 5 ks mikrovláknových oboustraných utěrek v rozměru 40x40cm pro stírání bez poškrábání.  Set utěrek z mikrovlákna speciálně určené pro stírání vosků, keramických povlaků a sealantů. Sada 5 kusů.  ..
CARTEC REFINISH ANTHRACITE Buffing Towel 40 x 40cm Ultra Soft sada 5 ks buffovacích mikrovláken na vodní spoty
Nová sada buffovacích mikrovláknových utěrek s dlouhým, velmi jemným chlupem CARTEC REFINISH Buffing Towel Ultra Soft. Kdo vyzkoušel kvalitu mikrovláken REFINISH s krátkým chlupem ví, že mikrovlákna firmy Cartec opravdu fungují, neškrábou a dají se o..
CARTEC REFINISH RED Scratch free sada 5 ks mikrovláken 40x40 cm
Cartec Refinish Scratch Free set 5 ks mikrovláknových oboustraných utěrek v rozměru 40x40cm pro stírání bez poškrábání.  Set utěrek z mikrovlákna speciálně určené pro stírání vosků, keramických povlaků a sealantů. Sada 5 kusů.   DOPORUČENÁ ÚDRŽBA:..
CARTEC REFINISH YELLOW Buffing Towel Ultra Soft  sada 5 ks buffovacích mikrovláken 40x40 cm
Nová sada buffovacích mikrovláknových utěrek s dlouhým, velmi jemným chlupem CARTEC REFINISH Buffing Towel Ultra Soft. Kdo vyzkoušel kvalitu mikrovláken REFINISH s krátkým chlupem ví, že mikrovlákna firmy Cartec opravdu fungují, neškrábou a dají se o..
CARTEC Towel Ceramic Guard aplikační hadříky sada 3 ks
Sada velmi jemných aplikačních hadříků k nanášení keramiky balené v boxu. Nespornou výhodou je lepící proužek na každém hadříku. jednoduše stačí strhnout, obalit aplikační blok a přilepit. Rozměr hadříku: 15x10 cm..
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků
CHIMIGAL BLAST 5 L Prací gel na praní mikroutěrek a sušících ručníků je extra koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní mikroutěrek a sušících ručníků. Je použitelný jak na ruční praní mikrovlákna, tak praní v pračkách až do 60°C.Při ruční..
POKA Large Drying Towel 90x63 cm 550gsm sušící ručník na karosérie
POKA Large Drying Towel 90x63 cm sušící ručník na karosérie. Extra velký s výbornou absorbční schopností. Velmi jemné bavlněné vlákno a jemná smyčka vlákna pomáhá sušit bez zanechání vody.  Extra velikost vhodná na všechny typy automobilů...
WORK STUFF King Drying Towel 90 x 73 cm 1100 gsm velký sušící ručník
Extra velký sušící ručník s výstižným názvem ,,King", který Vás přesvědčí svým zpracováním, kvalitou a především velmi jemným vláknem. King pojme opravdu hodně vody při stírání karosérie díky technologii ,,Twisted pile", speciální smyčce vlákna. Výro..
WORK STUFF Monster XS Drying Towel 515gsm 55x50cm Střední ručník na sušení karosérií
Moderní typ sušícího ručníku Monster XS s ultra velkou savostí předhání své konkurenty mezi sušícími ručníky. Díky speciální smyčce vlákna ,,Twisted Pile" pojme více vody a vlákno následně rychleji schne. Kompaktní rozměry sušícího ručníku 55 x 50cm ..
WORK STUFF Prince Drying Towel 1100gsm 55x50 cm Jemný sušící ručník
Jemný sušící ručník Work Stuff Prince Drying Towel s gramáží 1100gsm o rozměrech 55x50 cm je zmenšeninou sušícího ručníku KING Drying Towel. Pojme velice hodně vody díky speciální smyčce vlákna ,,Twisted Pile". Kompaktní rozměry preferuje část detail..
WORK STUFF Zephyr Waffle Towel 400gsm 35 x 35cm Vaflová mikrovláknová utěrka na leštění skel a zrcátek 400gsm
Vysoce kvalitní vaflová mikrovláknová utěrka na čištění a leštění skel a zrcátek o rozměrech 35 x 35 cm padne do ruky. Speciální vaflové šití utěrky zvyšuje čistící schopnost a pomáhá odstanit silné nečistoty ze skleněných ploch.Rozměr: 35 x 35 cmGra..
ZviZZer Ceramic Coating Aplicator Aplikační hadřík na keramiku 15 x 10cm
Jemný aplikační hadřík pro nanášení keramických povlaků. Oboustraně použitelný.Rozměr: 15 x 9,5cm..
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm..
ZviZZer Microtowel Blue 40 X 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Blue 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Pre Cut ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. ..
ZviZZer Microtowel Green 40 X 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Green 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Ultrafine ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. ..
ZviZZer Microtowel Orange 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Orange 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Medium Cut - One Step ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrov..
ZviZZer Microtowel Red 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Red 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Heavy Cut ZviZzer. ZviZZer Microtowel Red 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Heavy Cut ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné..
ZviZzer Microtowel Yellow 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Yellow 40 x 40 cm v sadě 5 kusů pro stírání pasty fine ZviZZer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. ..
Zobrazuji 1 až 24 z 24 (celkem stran 1)