Kategorie
Přezouvačky
-9%
TROMMELBERG 1860 230V Zouvačka pneu do vel. alu 24´
Přezouvačka pneu německé společnosti Trommelberg s napětím 230 Voltů pro montáž a demontáž pneu osobních a lehkých užitkových automobilů. Kvalitní materiál použitý při výrobě podtrhuje kvalitu firmy. Zesílená konstrukce, motor Koni, výkyvné rameno a ..
-10%
TROMMELBERG 1860 400V Zouvačka pneu do vel.alu 24´
Dvourychlostní přezouvačka pneu německé společnosti Trommelberg s napětím 400 Voltů pro montáž a demontáž pneu osobních a lehkých užitkových automobilů. Kvalitní materiál použitý při výrobě podtrhuje kvalitu firmy. Zesílená konstrukce, motor Koni, vý..
TROMMELBERG 1885 230V Zouvačka pneu s naklápěcím ramenem
Vyšší model profesionální přezouvačky pneumatik německé společnosti Trommelberg s napětím 230 Voltů pro montáž a demontáž pneu osobních a lehkých užitkových automobilů. Kvalitní materiál použitý při výrobě podtrhuje kvalitu firmy. Zesílená konstrukce..
TROMMELBERG TRUCK 1580 Zouvačka pneu nákladních automobilů a zemědělských strojů
Plně automatická zouvačka pneumatik nákladních automobilů, stavebních strojů a zemědělské techniky německé firmy Trommelberg. Veškeré úkony jsou řízeny pomocí mobilní ovládací plošiny. Široký rozsah montáže i demontáže pneumatik velikostí 14´až 26´s ..
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)