Kategorie
Hevery
TROMMELBERG MOTO SCISSOR LIFT TST045M Hydraulický zvedák motocyklů 450 Kg
Nový hydraulický zvedák motocyklů pro inspekci a servis motocyklů do hmotnosti 450 kg. Perfektní vyvážení celé zdvižné plochy pomocí dvou ramen. Hever je vybaven nožní hydraulickou pumpou s ručním zajištěním výšky. Hever je vybaven pojízdnými ko..
-4%
TROMMELBERG SCISSOR LIFT 3T Nůžkový nízkoprofilový zvedák 96cm s mobilní sadou a nosností 3 t.
Profesionální nízkoprofilový hever německé značky Trommelberg Germany s výškou zdvihu 96 cm a výškou v základní poloze jen 11,5 cm. Kvalitní nůžkový systém se dvěma pístnicemi zvedá automobil plynule do maximální výšky za 55 vteřin. Spouštění do zákl..
Trommelberg Trolley Jack Nízkoprofilový hydraulický hever 3,5t
Ruční nízkoprofilový, hydraulický zvedák se zesílenou konstrukcí německého výrobce Trommelberg. Hever se zdvihá i spouští ,,jednou rukou" pomocí tyče. Zdvih je velice rychlý díky obousměrnému pístu, kdy pumpuje při pohybu tyče nahoru i dolu. Spouštěn..
TROMMELBERG TST40M 400V Dvousloupový hydraulický hever s nosností 4 tuny
Elektro-hydraulický dvousloupový zvedák s nosností 4 tuny s napětím 400V. Pevná a stabilní konstrukce německé firmy Trommelberg pro dlouhou životnost a plnou funkčnost po dlouhou dobu. Spodní část heveru vyrobena z 5 mm silné oceli. Perfektní paramet..
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)