Kategorie
Vyvažovačky
TROMMELBERG CB 1910B Poloautomatická vyvažovačka kol osobních automobilů
Počítačem řízená poloautomatická vyvažovačka německé firmy Trommelberg pro přesné vyvažování kol osobních automobilů a motocyklových kol (s nástavcem). Vyvažovačka je vybavena dvojitým LED displejem a dotykovou ovládací deskou. Vyvažovačka indikuje g..
TROMMELBERG CB 1960B Automatická vyvažovačka kol osobních automobilů
Počítačem řízená automatická vyvažovačka německé firmy Trommelberg pro přesné vyvažování kol osobních automobilů a motocyklových kol (s nástavcem) a motocyklů (s adaptérem) určená pro velkou zátěž v každodenním provozu. Vyvažovačka je vybavena dvojit..
TROMMELBERG CB 1990B Vyvažovačka kol (automatická vstupní data)
Počítačem řízená vyvažovačka německé firmy Trommelberg s automatickými vstupními daty rozměru pneumatiky a ráfku, které si vyvažovačka naměří sama. Vyvažovačka je určená k vyvažování osobních automobilů SUV, lechkých nákladních automobilů a motocyklů..
TROMMELBERG CB 1448B Vyvažovačka kol osobních a nákladních automobilů (do 200 kg)
Počítačem řízená automatická vyvažovačka německé firmy Trommelberg pro přesné vyvažování kol osobních a nákladních automobilů. S dokoupením adaptéru můžete vyvažovat kola motocyklů. Předností vyvažovačky je velmi silný motor a možnost vyvážit až 200 ..
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)