Kategorie
Pady na rotačku
CARTEC Wool Rotary Pad 125-200 mm Fast Cutting vlněný pad hrubý
CARTEC Wool Rotary Pad 125-200 mm Fast Cutting vlněný pad hrubý pro řezání laku pomocí rotační leštičky. Přírodní vlněné vlákno a zahnutý tvar padu umožňuje náklon leštičky téměř ve všech úhlech. Specialitou je broušení hranou padu. Doporučenou pasto..
CARTEC Wool Rotary Pad 125-200 mm Medium Cutting vlněný pad středně hrubý
CARTEC Wool Rotary Pad 125-200 mm Medium Cutting vlněný pad středně hrubý pad pro řezání měkčích laků  pomocí rotační leštičky. Přírodní vlněné vlákno a zahnutý tvar padu umožňuje náklon leštičky téměř ve všech úhlech. Specialitou je broušení hranou ..
ZviZZer Pad Fine Cut Rotary 150 mm na rotačku jemný
ZviZZer Yellow Rotary jemný pad na rotačku o průměru 150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Už jste si někdy řek..
ZviZZer Pad Fine Cut Rotary 76-90 mm na rotačku jemný
ZviZZer Fine Cut Rotary jemný pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na úplný finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Už jste si někdy řekli, proč..
ZviZZer Pad Heavy Cut 76-90 mm na rotačku hrubý pěnový pad
ZviZZer Red Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posunout dál a už moc nevěří..
ZviZZer Pad Heavy Cut Rotary 150 mm na rotačku středně hrubý
ZviZZer Red Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posunout ..
ZviZZer Pad Rotary Medium Cut 150 mm na rotačku středně hrubý
ZviZZer Rotary Pad medium cut středně hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete..
ZviZZer Pad Rotary Medium Cut 76-90 mm na rotačku středně hrubý
ZviZZer Rotary Pad medium cut středně hrubý pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se p..
ZviZZer Pad Rotary Pre Cut 150 mm Velmi hrubý pad na rotační leštičky
ZviZZer Blue Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posunout..
ZviZZer Pad Rotary Pre Cut 76-90 mm Extra hrubý pad na rotační leštičky
ZviZZer Blue Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce.Chcete se posunout dál a už moc něvěřít..
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)