Kategorie
Pady na rotačku
CARTEC Wool Rotary Pad 125-200 mm Fast Cutting vlněný pad hrubý
CARTEC Wool Rotary Pad 125-200 mm Fast Cutting vlněný pad hrubý pro řezání laku pomocí rotační leštičky. Přírodní vlněné vlákno a zahnutý tvar padu umožňuje náklon leštičky téměř ve všech úhlech. Specialitou je broušení hranou padu. Doporučenou pasto..
CARTEC Wool Rotary Pad 125-200 mm Medium Cutting vlněný pad středně hrubý
CARTEC Wool Rotary Pad 125-200 mm Medium Cutting vlněný pad středně hrubý pad pro řezání měkčích laků  pomocí rotační leštičky. Přírodní vlněné vlákno a zahnutý tvar padu umožňuje náklon leštičky téměř ve všech úhlech. Specialitou je broušení hranou ..
-15%
RUPES Pad Coarse Rotary 130-135 mm hrubý cuttovací pad na rotačku
RUPES Pad Coarse Rotary 130-135 mm hrubý cuttovací pad na rotačku pro hrubé leštění. Stabilní tvrdý pad ideální v kombinaci s pastou RUPES Rotary Coarse udělá plno dobré práce...
ZviZZer Pad Blue 140 mm na rotačku hrubý
ZviZZer Blue Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posunout dál..
ZviZZer Pad Blue 76-90 mm na rotačku hrubý
ZviZZer Blue Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce.Chcete se posunout dál a už moc něvěřít..
ZviZZer Pad Fine Cut Rotary 140 mm na rotačku jemný
ZviZZer Yellow Rotary jemný pad na rotačku o průměru 150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Už jste si někdy řekli, ..
ZviZZer Pad Fine Cut Rotary 76-90 mm na rotačku jemný
ZviZZer Fine Cut Rotary jemný pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na úplný finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Už jste si někdy řekli, proč..
ZviZZer Pad Heavy Cut 140 mm na rotačku středně hrubý
ZviZZer Red Rotary středně hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posun..
ZviZZer Pad Heavy Cut 76-90 mm na rotačku středně hrubý
ZviZZer Red Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posunout dál a už moc nevěřít..
ZviZZer Pad Medium Cut 140 mm na rotačku středně hrubý
ZviZZer Rotary Pad medium cut středně hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se..
ZviZZer Pad Medium Cut 76-90 mm na rotačku středně hrubý
ZviZZer Rotary Pad medium cut středně hrubý pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posu..
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)