Kategorie
Brusky Rupes
-9%
RUPES Bruska ER 03TE 3 mm výkmit pro broušení laku
RUPES Bruska ER 153TES 3 mm výkmit pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Nízká hmotnost brusky, 2,1 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných míst. Bruska je osazena unašečem na suchý zip..
-9%
RUPES Bruska ER 153TES 3 mm výkmit pro broušení laku
RUPES Bruska ER 153TES 3 mm výkmit pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Velmi nízká hmotnost brusky, pouhých 1,36 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných míst. Bruska je osazena unašeč..
RUPES LD30 Pneumatická mini bruska pro bodové opravy laku 7500ot. ø 30mm
RUPES LD30 Pneumatická mini bruska pro bodové opravy laku. Malá, lehká LD30 s vysokým výkonem 7500 ot/minutu nevyžaduje extra velký kompresor díky práci na jednom bodu cca 10 vteřin. Regulace otáček pomocí regulátoru tlaku na přívodu vzduchu brusky. ..
-19%
RUPES RA 75A 75mm Pneumatická bruska s výkmitem 3 mm pro broušení laku
Krásná pneumatická bruska RA 75 v karbonovém těle s unašečem o průměru 75 mm a 3 mm výkmitem. Perfektní bruska s velmi nízkou váhou jen 680 gramů padnoucí do jedné ruky. Unašeč padu má 3 díry pro odsávání za použití vysavače nebo středovou díru pro o..
RUPES Skorpio III 353A Pneumatická bruska s výkmitem 3 mm
RUPES pneumatická bruska Skorpio 3.generace s  3 mm výkmitem pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Velmi nízká hmotnost brusky, pouhých 0,8 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných ..
RUPES Skorpio III 356A Pneumatická bruska s výkmitem 6 mm
RUPES pneumatická bruska Skorpio 3.generace s  6 mm výkmitem pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Velmi nízká hmotnost brusky, pouhých 0,8 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných ..
RUPES Skorpio III 359A Pneumatická bruska s výkmitem 9 mm
RUPES pneumatická bruska Skorpio 3.generace s  9 mm výkmitem pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Velmi nízká hmotnost brusky, pouhých 0,8 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných ..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)