Kategorie
Brusky

Nabízíme profesionální brusky pro detailery a lakovny světoznámých značek RUPES Itálie a FLEX Německo

FLEX ORE3-150 EC Excentrická bruska s unašečem 150mm a výkmitem 3mm + 10 ks Sanding Film P2000 Zvizzer zdarma
Velmi lehká bruska FLEX ORE s výkmitem 3 mm a talířem pro brusivo s průměrem 150 mm. Nízké těžiště díky snížené konstrukci usnadňuje práci bez přestávek a držení jednou rukou. Soft Grip madlo a centrální systém odsávání, to je dokonalý stroj německéh..
-15%
RUPES LD30 Pneumatická mini bruska pro bodové opravy laku 7500ot. ø 30mm
RUPES LD30 Pneumatická mini bruska pro bodové opravy laku. Malá, lehká LD30 s vysokým výkonem 7500 ot/minutu nevyžaduje extra velký kompresor díky práci na jednom bodu cca 10 vteřin. Regulace otáček pomocí regulátoru tlaku na přívodu vzduchu brusky. ..
RUPES RA 75A 75mm Pneumatická bruska s výkmitem 3 mm pro broušení laku
Krásná pneumatická bruska RA 75 v karbonovém těle s unašečem o průměru 75 mm a 3 mm výkmitem. Perfektní bruska s velmi nízkou váhou jen 680 gramů padnoucí do jedné ruky. Unašeč padu má 3 díry pro odsávání za použití vysavače nebo středovou díru pro o..
RUPES Bruska ER 03TE 3 mm výkmit pro broušení laku
RUPES Bruska ER 153TES 3 mm výkmit pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Nízká hmotnost brusky, 2,1 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných míst. Bruska je osazena unašečem na suchý zip..
-10%
RUPES Bruska ER 153TES 3 mm výkmit pro broušení laku
RUPES Bruska ER 153TES 3 mm výkmit pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Velmi nízká hmotnost brusky, pouhých 1,36 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných míst. Bruska je osazena unašeč..
-17%
RUPES Skorpio E RX253 Bezuhlíková bruska výkmit 3 mm, unašeč 150 mm
Nová orbitální bezuhlíková bruska SKORPIO E představuje první excentrickou brusku RUPES využívající ,,Brushless" technologii. Vysoce účinný bezuhlíkový motor zaručuje výkon pro jakoukoli aplikaci a udržuje otáčky i při vysokém zatížení. Skorpio ..
RUPES Skorpio III 353A Pneumatická bruska s výkmitem 3 mm
RUPES pneumatická bruska Skorpio 3.generace s  3 mm výkmitem pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Velmi nízká hmotnost brusky, pouhých 0,8 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných ..
RUPES Skorpio III 356A Pneumatická bruska s výkmitem 6 mm
RUPES pneumatická bruska Skorpio 3.generace s  6 mm výkmitem pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Velmi nízká hmotnost brusky, pouhých 0,8 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných ..
RUPES Skorpio III 359A Pneumatická bruska s výkmitem 9 mm
RUPES pneumatická bruska Skorpio 3.generace s  9 mm výkmitem pro broušení laku karosérií s mnoha inovacemi pro nepřetržitou práci. Velmi nízká hmotnost brusky, pouhých 0,8 kg vás jistě neunaví. Ergonomický design pro dostupnost těžce dostupných ..
RUPES HSR73 iBrid Random Orbital Mini Sander Aku excentrická bruska s výkmitem 3 mm a unašečem 125 mm
Aku excentrická bruska se středovým samoodsáváním RUPES HSR73 iBrid technologií. 3 mm výkmit unašeče o velikosti 125 mm na suchý zip pro jemné broušení v autolakovnách nebo nábytkovém průmyslu. S Aku HSR můžete brousit laky, nábytek nebo sádrokarton...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)