Kategorie
Příslušenství leštiček
Přechodka RUPES pro brusné kotouče 125mm
SOFT INTERFACE PAD Přechodový díl mezi hlavou leštičky a molitanovým brusným kotoučem. Rozměr 125 mm vhodný pro RUPES DUETTO nebo RUPES 15. Pouze nasadíte jako suchý zip a stejně tak na přechodku pasují brusné papíry podlepené molitanem o hru..
FLEX EXS M14 Set Sada prodloužení pro rotační leštičky
Parádní sada prodloužení pro rotační leštičky ve 3 délkách německého výrobce Flex. Prodloužení se zývity M14. Kvalitní eloxovaný hliník v originálním pouzdře, kde má své místo i svítilna LED Swirl Find Pen (není součástí balení). Sada obsahuje adapté..
RUPES BIGFOOT Tool Holder Držák na leštičku
Konečně jsme se dočkali! Originální držák na leštičky Rupes. Krásný, praktický pomocník, který nesmí chybět v žádném studiu. Materiál tvrzený plast s dvěma logy RUPES a BigFoot.Montáž pomocí 2 šroubů, které jsou v balení...
RUPES Cable Clamp Držák kabelu
RUPES Cable Clamp praktický držák kabelu, který se už s tímto držákem nebude nikde válet, ale bude vypadat pěkně uklizený...
RUPES Claw Pad Tool Kartáček na čištění padů
RUPES Claw Pad Tool Kartáček na čištění padů, praktická a potřebná vychytávka pro každého detailera. Čištění padů pomocí Claw Pad Tool je bezpečné díky 2 silikonovým membránám mezi štětinami. Opačná strana slouží jako nůž pro odlepení padu od unašeče..
RUPES Lubrikační olej 50 ml na unašeče leštiček
Lubrikační olej RUPES na mazání vrchní části unašeče leštiček. Místá mezi unašečem a ochrannou gumou se téměř dotýkají a v tomto místě dochází k otěru. Výrobce doporučuje vrchní část unašeče velice malým množstvím oleje pravidelně mazat pro dlouhou ž..
-5%
RUPES Nástavec leštičky BigFoot iBrid Nano 70 mm
iBrid Nano EXTENSION je nástavec 70mm nástavec který byl speciálně navržen pro použití s krátkou i dlouhou verzí leštiček iBrid Nano (rotační pohyb) s 30mm (1.25") strojní podložkou (995.001).Nástavec iBrid Nano EXTENSION rozšiřuj..
RUPES Redukce hadice na brusku 36-29mm
Redukce k sací hadici O36/37mm na brusky a pneumatické leštičky. Redukuje z průměru 36/37-29mm. 29 mm je univerzální průměr náhubku většiny brusek jako je Rupes, Flex nebo Makita.Cena za 1 ks..
TONYIN Extension Shaft Set Sada prodlužovacích nástavců rotační leštičky M14
Sada prodlužovacích nástavců rotačních leštiček Tonyin Extension Shaft ve 3 délkách 75 , 100, 125 mm vyrobené z eloxovaného hliníku a závitem M14. Pasuje na leštičky Rupes, Flex, Cartec, Tonyin a mnoho jiných. Každý nástavec má výžez na utažení klíče..
Unašeč padu RUPES Nano Ibrid 30mm
Originální unašeč RUPES BIGFOOT pro leštičky Nano iBird 30 mm ..
Unašeč padu RUPES Nano Ibrid 50mm
Originální unašeč RUPES BIGFOOT pro leštičky Nano iBird 50 mm ..
Unašeč padu RUPES 125 mm
Originální unašeč RUPES BIGFOOT pro leštičky DUETTO, LHR 15 Závit M8 Určené pro pady 130 - 150 mm ..
Unašeč padu RUPES 150 mm
Originální unašeč RUPES BIGFOOT pro leštičky řady LHR 21 Závit M8 Určené pro pady 150 - 180 mm ..
RUPES Slim unašeč padu 125 mm pro rotační leštičky
Originální Slim unašeč RUPES BIGFOOT pro rotační leštičky LH 19E a 18E  Závit M8 ..
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)