Kategorie
Vybavení mycích center
-31%
CHIMIGAL Veil New Polish 25 L 1:100 Konzervační vosk karosérií se sušícím účinkem pro podzimní a zimní období
CHIMIGAL Veil New Polish 25 L Konzervační vosk karosérií se sušícím účinkem pro podzimní a zimní období pro ruční nanášení (ředění v rozprašovači) nebo jako sušící vosk do portálové automatické myčky automobilů.Speciální polymery ve vosku obsažené vy..
IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky
IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky je unikátní profesionální sada. Hliníkové tělo se čtyřmi tryskami perfektně čistí podvozky a podběhy automobilů. Velmi opomíjená činnost, která by se na každém autě měla dělat stejně tak prav..
POKA PREMIUM Bottle Holder WOD Držák na zeď nebo vozík na 4 láhve do 1,5 l
Nový držák na 4 láhve do 1,5 l Poka Premium Bottle Holder určený k přimontování na zeď nebo na vozík Poka Premium. Na detailingovém vozíku Poka jsou již předvrtané díry. Do otvorů o průměru 10,9 cm pasují například rozprašovače Kwazar o objemu 0,5 a ..
POKA PREMIUM Hanger for car keys drzak klíčů na zeď
Věšák na autoklíče do každého detailingového centra nebo automyčky. Pěkný vzhled nepřehlédnutelného kovového věšáku na 4 autoklíče v černé, matné práškové barvě. Věšák je vyrobený 1,5 mm galvanizovaného plechu.ROZMĚRY:40 x 19 cm (délka x výška)Držák ..
Velký filtr přívodní vody 140 Mesch
Filtr přívodní vody s filtrovatelností 120 mikronů zabraňuje vniknutí nečistot z vodního řádu jako je písek, kousky vápence, železa apod. Velice důležité chránit čerpadla proti vniknutí částic, které uvnitř čerpadla slouží jako brusivo.Doporučujeme m..
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)