Kategorie
Filtrace vody
Velký filtr přívodní vody 140 Mesch
Filtr přívodní vody s filtrovatelností 120 mikronů zabraňuje vniknutí nečistot z vodního řádu jako je písek, kousky vápence, železa apod. Velice důležité chránit čerpadla proti vniknutí částic, které uvnitř čerpadla slouží jako brusivo.Doporučujeme m..
IDROBASE Single Nástěnný Filtr 10´pro kvalitní filtraci vody
Nástěnné pouzdro filtru pro kvalitní filtraci vody z vodovodu, studní apod.pro odstranění nečistot, vápence nebo písku. Tyto nečistoty ničí čerpadla, kde fungují jako brusivo a extrémně snižují životnost čerpadel.Pouzdro filtru SINGLE se montuje na z..
AR Vstupní filtr vody na zahradní hadicovou rychlospojku 41663
AR Vstupní filtr vody na zahradní hadicovou rychlospojku 41663 pro všechny typy vysokotlakých čističů...
IDROBASE Duplex Filter Dvojitý nástěnný Filtr 10´pro kvalitní filtraci vody
Nástěnné dvojité pouzdro filtrů pro kvalitní filtraci vody z vodovodu, studní apod.pro odstranění nečistot, vápence nebo písku. Tyto nečistoty ničí čerpadla, kde fungují jako brusivo a extrémně snižují životnost čerpadel.Pouzdro filtru DUPLEX se mont..
IDROBASE Single Holder Držák pouzdra filtru na zeď
IDROBASE Single Holder Držák pouzdra filtru pro montáž na zeď...
IDROBASE Duplex Holder Držák pouzdra filtru na zeď
IDROBASE Single Holder Držák pouzdra filtru pro montáž na zeď...
IDROBASE Catridge Polyester filter 10´Omyvatelný předřadný filtr na hrubé nečistoty
IDROBASE Catridge Polyester filter 10´Omyvatelný předřadný filtr na hrubé nečistoty používaný v pouzdrech DUPLEX pro filtrování hrubých nečistot. Nespornou předností je neomezené použití díky omývání filtru. ..
IDROBASE Catridge filter 10´ 5 micr. jednorázový filtr na jemné nečistoty
IDROBASE jemný přízový filtr vel.10 inch jednorázový, používaný jako 2.filtr pro odstranění nečistot z přívodní vody z řádu nebo studniční vody. Kvalita filtrace 5 micronů...
IDROBASE Tank Kubo 30 l blue Dopouštěcí nádoba vysokotlakých strojů při nedostatku vody v řádu
Nádrž TANK KUBO výrobce Idrobase řeší nedostatek vstupní vody pro vysokotlaké čističe. Složí jako rezervoár vody a vyrovnává množství dodávané vody. Celá nádrž není pouhou plastovou krabicí, ale důmyslně vymyšlené pro tyto účely. Nádrž disponuje vstu..
IDROBASE Brass Float Valve G3/4M Dopouštěcí měděný ventil nádrže
Profesionální dopouštěcí ventil přívodní vody k nádržím nebo nádržím vysokotlakých čističů. Na závitu G 3/4 jsou namontovány 2 těsnění a kontramatka pro utažení.Max. tlak 10 barZávit G 3/4 MMax. teplota 60°C..
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)