Kategorie
Dílenské vysavače
FLEX VC 21 L MC Profesionální vysavač s manuálním čištěním filtru, objem 21 l
Profesionální vysavač na vysávání prachu a kapalin FLEX VC 21 L MC. Vysoce výkonná turbína vysavače s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání. Vysavač vyhovuje vyššímu zatížení dle normy EN 60335-2-69 pro profesionál..
FLEX VC 26 L MC Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, objem 26 l
Bezpečnostní vysavač na vysávání prachu a kapalin FLEX VCE 26 L MC. Vysoce výkonná turbína vysavače s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání. Vysavač vyhovuje vyššímu zatížení dle normy EN 60335-2-69 pro profes..
FLEX VC 6 L MC Kompaktní vysavač s manuálním čištěním filtru, filtr v třídě L
NOVINKA! Vysoce výkonný kompaktní vysavač FLEX s širokým použitím. Nádoba vysavače posazená na odnímatelný podvozek pro použití s popruhem, například ve výškách. Vysoce výkonná sací turbína poskytuje vysoký výkon sání. Prach je filtrován pomocí filtr..
-10%
TMB QUICK 30 1400Watt  Profesionální vysavač s auto čištěním filtru
Plně profesionální vysavač od firmy TMB z Itálie osazen těmi nejkvalitnějšími komponenty. Kvalitní by-passová turbína Ametek vyrobena v České republice, určená pro nepřetržitou práci. Kvalitní PE polyethylenová nádrž odolná chemikáliím se zapouzdřený..
VYSAVAČ TMB DRYVER 10R
Malý a kompaktní vysavač TMB DRYVER na suché vysávání malé dílny, skladu nebo koberců v kanceláři. Vysavač je opatřen vícestupňovou filtrací a již v základní ceně s bohatým příslušenstvím a objemem nádrže 10 litrů.Malý a kompaktní víceúčelový vysavač..
VYSAVAČ TMB DRYVER 15R
Malý a kompaktní vysavač TMB DRYVER na suché vysávání malé dílny, skladu nebo koberců v kanceláři. Vysavač je opatřen vícestupňovou filtrací a již v základní ceně s bohatým příslušenstvím a objemem nádrže 15 litrů.Malý a kompaktní víceúčelový vysavač..
AR Blue Clean 3670 Vysavač na vodu a prach 1600W 30l nádoba
Nový vysavač na mokré a suché vysávání 3v1 AR Blue Clean 3670 s vysokým výkonem 1600 Wattů. Nerezová nádrž o objemu 30 litrů pojme hodně prachu nebo vody. Kapaliny se vypouští snadno díky zátce ve spodní části nádrže. V případě sání vody např. tající..
AR Blue Clean 4300P Dvoumotorový vysavač na vodu a prach 2400Watt, plastová nádrž 77 l
Dvoumotorový vysavač AR 4300P na vysávání prachu a kapalin s objemnou plastovou nádrží o objemu 77 litrů posazené na vozíku s překlopem pro vylévání vody.Průmyslový vysavač výrobce ANNOVI REVERBERI je ideální volbou všude tam, kde se klade důraz na b..
-8%
AR Blue Clean 4300 Dvoumotorový vysavač na vodu a prach 2400Watt, nerezová nádrž 77 l
Dvoumotorový vysavač AR 4300P na vysávání prachu a kapalin s objemnou nerezovou nádrží o objemu 77 litrů posazené na vozíku s překlopem pro vylévání vody.Průmyslový vysavač výrobce ANNOVI REVERBERI je ideální volbou všude tam, kde se klade důraz na b..
Průmyslový vysavač Rupes S 130 EL
Profesionální malý vysavač nečistot v kapalném i suchém stavu RUPES 130 EL s nádrží o objemu 30 l, elektronickou kontrolou hladiny nasávané vody, manuálním nebo automatickým režimem vysávání, automatickým oklepem a kontrolkami s LED podsvětlením.Před..
Průmyslový vysavač Rupes S 145 EL
Profesionální malý vysavač nečistot v kapalném i suchém stavu RUPES 145 EL s nádrží o objemu 45 l, elektronickou kontrolou hladiny, manuálním nebo automatickým režimem vysávání, automatickým oklepem a kontrolkami s LED podsvětlením.Představujeme..
Průmyslový vysavač Rupes S 145 EPL
Profesionální malý vysavač nečistot v kapalném i suchém stavu RUPES 145 EPL s nádrží o objemu 45 l, elektronickou kontrolou hladiny, manuálním nebo automatickým režimem vysávání, automatickým oklepem a kontrolkami s LED podsvětlením.Představujeme Vám..
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)