Kategorie
Náhradní díly rozprašovačů
EPOCA Opravná sada rozprašovače Delta Tec
Opravná sada s rozprašovače Epoca Delta Tec. Vitonová těsnění. Díky této opravné sadě snadno zrepasujete Váš stávající rozprašovač.SADA OBSAHUJE:4 x Těsnění O kroužek1 x Zátka pumpy vnitřní1 x Tryska 1 x Sítko..
EPOCA Náhradní pumpa velkých postřikovačů 7 a 10 l
EPOCA Náhradní pumpa velkých postřikovačů 7 a 10 l. pumpa je kompletní s táhlem a těsněním. Rychlá výměna kus za kus...
EPOCA Odvzdušňovací a přetlakový ventil rozprašovačů TEC
Náhradní díl EPOCA pro řady rozprašovačů TEC. Konkrétně námi dovážené TEC 7 l a TEC 10 l. Vše má svou životnost a pokud bezpečnostní ventil na rozprašovači již neudrží tlak v nádobě, je třeba ho vyměnit. My Vám nabízíme tento náhradní díl, který..
EPOCA Opravná sada pěnovače TEC ONE Foamer
Opravná sada pěnovače Epoca Tec One Foamer verze 1000 a 2000 ml. Vitonová těsnění. Díky této opravné sadě snadno zrepasujete Váš stávající pěnovač.SADA OBSAHUJE:5 x Těsnění O kroužek1 x Zátka pumpy vnitřní1 x Tryska 1 x Sítko4 x filtr ..
EPOCA Opravná sada rozprašovačů TEC 7 a 10 l FPM Viton
Opravná sada ramenních velkých rozprašovačů Epoca Tec. Vitonová těsnění. Díky této opravné sadě snadno zrepasujete Váš stávající rozprašovač.SADA OBSAHUJE:4 x Těsnění O kroužek1 x Zátka pumpy vnitřní1 x Tryska 1 x Sítko..
EPOCA Táhlo pumpy bílé rozprašovače Delta Tec
EPOCA Táhlo pumpy bílé rozprašovače Delta Tec. Ulomilo se Vám táhlo rozprašovače? Snadno ho vyměníte za 10 minut bez nutnosti rozprašovač vyhazovat...
KWAZAR Náhradní hadice postřikovače Orion 1,5 m
Náhradní díl Kwazar k postřikovačům Orion 6 a 9 litrů. Hadice o délce 1,5 m na jednom konci s plastovým šroubením k nádobě a na druhém do postřikovací pistole...
KWAZAR Náhradní hlavice rozprašovače Mercury 360 červená
KWAZAR Náhradní hlavice rozprašovače Mercury 360 červená pro výměnu za starou nebo nefunkční. ..
KWAZAR Náhradní hlavice rozprašovače Mercury 360 modrá
KWAZAR Náhradní hlavice rozprašovače Mercury 360 modrá pro výměnu za starou nebo nefunkční. ..
KWAZAR Náhradní hlavice rozprašovače Mercury 360 zelená
KWAZAR Náhradní hlavice rozprašovače Mercury 360 zelená pro výměnu za starou nebo nefunkční. ..
KWAZAR Náhradní hlavice rozprašovače Mercury modrá
KWAZAR Náhradní hlavice rozprašovače Mercury modrá pro výměnu za starou nebo nefunkční. ..
KWAZAR Náhradní hlavice Venus 360 pro 1,5 a 2 l
KWAZAR Náhradní hlavice Venus 360 pro 1,5 a 2 l s těsněním Viton. Nasávací hadička má závaží pro aplikování v jakémkoli náklonu...
KWAZAR Náhradní pumpa HD Solvent rozprašovače na technické kapaliny
Náhradní pumpa rozprašovače Kwazar HD Solvent pro technické kapaliny jako jsou odmašťovače brzd, Isopropylalkohol a jiné agresivní látky vysušující běžné těsnění...
KWAZAR Nástavec s tryskou rozprašovače ORION
KWAZAR Nástavec s tryskou rozprašovače ORION pro výměnu. Kompletní nástavec o délce 50 cm zakončený nastavitelným kloubem a postřikovací tryskou...
KWAZAR Odvzdušňovací a pojistný ventil postřikovače Orion
KWAZAR Odvzdušňovací a pojistný ventil postřikovače Orion. Náhradní díl pro výměnu, pokud je poškozený nebo neudrží tlak v nádobě. Balení v blistru. jednoduchá výměna vytočením ze závitu...
KWAZAR Opravná sada rozprašovače HD ACID
KWAZAR Opravná sada rozprašovače HD Acid, červeného rozprašovače na kyseliny. Kit obsahuje vše potřebné pro repasi těsnění. 9 DÍLNÁ SADA OBSAHUJE:5 x O kroužek2 x Těsnící zátka2 x Mazací olej..
KWAZAR Opravná sada rozprašovače HD Solvent
KWAZAR Opravná sada rozprašovače HD Solvent obsahuje vše potřebné pro repasi těsnění. 8 DÍLNÁ SADA OBSAHUJE:4 x O kroužek2 x Těsnící zátka2 x Mazací olej..
KWAZAR ORION Náhradní pumpa velkých postřikovačů 6 a 9 l
KWAZAR Náhradní pumpa velkých postřikovačů 6 a 9 l..
KWAZAR Service Kit Opravná sada rozprašovače Venus Super Pro+
KWAZAR VENUS Super Pro+ Opravná sadaOpravná sada obsahuje kompletní těsnění tlakového rozprašovače Venus a silikonový olej. Sada ,,zelených" těsnění značí FPM (Vitotoné těsnění) odolné chemikáliímSADA OBSAHUJE:O-kroužek ventilku 22x2,5 FPMO-kroužek p..
KWAZAR Service Kit ORION Super Opravná sada těsnění
KWAZAR ORION Super Opravná sadaOpravná sada obsahuje kompletní těsnění tlakového rozprašovače Kwazar Orion a silikonový olej. Sada ,,zelených" těsnění značí FPM (Vitotoné těsnění) odolné chemikáliímSADA OBSAHUJE:O-kroužek ventilku 31x3 FPMO-kroužek p..
KWAZAR VENUS Super Pro Náhradní naklápěcí tryska
Náhradní naklápěcí, regulovatelná tryska pro rozprašovač Kwazar Venus Super pro. Regulace trysky umožňuje nastavit z vodní mlhy až do proudu.SADA OBSAHUJE:naklápěcí trysku s regulací0-kroužek těsnění trysky FPMgumová podložka trysky..
Zobrazuji 1 až 23 z 23 (celkem stran 1)