Kategorie
Světla pracovní
SCANGRIP HEAD LITE A Profesionální čelovka s COB LED čočkou 150 lumenů na AAA baterie
KVALITNÍ ČELOVKA S COB LED ČOČKOU A SENZOREM NA BATERIE AAATéměř v každé pracovní situaci je vhodné mít obě ruce volné, aby byla vaše práce co nejefektivnější. HEAD LITE A je navržena tak, aby vám poskytla takové nepostradatelné a podpůrné jasné prac..
SCANGRIP HEAD LITE Nabíjecí profesionální čelovka s COB LED Led čočkou 150 lumenů
PROFESIONÁLNÍ COB LED ČELOVKA S BEZDOTYKOVÝM ZAPÍNÁNÍM A VYPÍNÁNÍMVe většině pracovních situací je vhodné mít obě ruce volné, abyste mohli svou práci vykonávat co nejefektivněji. Dobíjecí HEAD LITE je vyvinuta tak, aby vám poskytla kvalitní a nepostr..
SCANGRIP POWERBANK 4000mAh napájecí zdroj s klipem pro I-VIEW a I-MATCH
HLINÍKOVÁ POWERBANKA 4000 mAh S INDIKÁTOREM STAVU BATERIEKompaktní a vysoce kvalitní powerbanka s využitím nejnovější technologie baterií je určena pro čelovku SCANGRIP I-VIEW nebo SCANGRIP I-MATCH, ale lze ji použít pro dobíjení jakéhokoli pracovníh..
-7%
SCANGRIP MAG Nabíjecí ruční lampa
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s LED 7 SMD LED High power diodami se pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení.Operační doba této lampy jsou 3 ho..
-5%
SCANGRIP MAG 3 Pracovní světlo LED nabíjecí
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s nejmodernější technologií COB LED a spotovým světlem High Power LED s pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení...
SCANGRIP NEW MAG PRO Pracovní světlo LED nabíjecí
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s nejmodernější technologií COB LED a spotovým světlem High Power LED s pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení...
SCANGRIP BONNET C+R Světená LED tyč s nastavitelným držákem a vestavěným akumulátorem
SCANGRIP BONNET C+R Světená LED tyč s nastavitelným držákem a vestavěným akumulátorem. Velice výkonné světlo poskytuje o 75% více světelného toku než klasické zářivkové světlo. Tuba je osazena 48 vysoce výkonnými LED typu SMD. Světlo je dodáváno s na..
-14%
SCANGRIP VEGA LITE 2600 - profesionální pracovní světlo, 2600 lumenů
VEGA LITE je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozptýlené svvětlo s velkým rozptylem. Díky sk..
-16%
SCANGRIP VEGA LITE 1500 C+R LED Světlomet s vestavěným akumulátorem
VEGA LITE 1500 s vestavěným akumulátorem je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozptýlené svět..
SCANGRIP VEGA LITE 4000 - profesionální pracovní světlo, 4000 lumenů
VEGA LITE 4000 nejvýkonnější světlomet z řady LITE je součástí řady tří inovativních, lehkých LED světlometů pro profesionální sektor, které poskytují vysoce kvalitní osvětlení různých vnitřních i venkovních prostor. Výkonné LED diody poskytují rozpt..
SCANGRIP CHARGER 03.5265 4,2V - 3,5Ah Napájecí zdroj pro světla BONNET C+R, LINE LIGHT
CHARGER výrobce Scangrip 4,2V - 3,5 Ah pro světla:BONNET C+RLINE LIGHT Máte jakýkoli problém s funkčností vašeho SCANGRIP světla? Obraťte se na nás a naše autorizované servisní střediskoECOSERVIS spol.s r.o.Mladoboleslavská 1108, Praha 9 Kbely..
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)