Kategorie
Příslušenství tepovačů
SANTOEMMA Ruční tepovací hubice plastová
Ruční tepovací dýza Santoemma v plastovém provedení. Kompletní dýza s mechanizmem, tryskou a rychlospojkou pro připojení hadice. Dýza je vyrobena z pružného polypropylénu.Záběr dýzy 10 cm..
SANTOEMMA Ruční tepovací hubice celohliníková
Celohliníková odolná tepovací dýza k čističům koberců a polstrování Santoemma. Kompletní dýza s madlem a připojením pomocí rychlospojky určená do náročných provozů.Záběr hubice 10 cmDýza je určená ke strojům značky Santoemma:Sabrina SW15Sabrina MaxiS..
SANTOEMMA Hubice kombi na koberce a podlahoviny s jednou tryskou
Podlahová dýza Santoemma kombinovaná na čištění koberců a podlahovin. Dýza je vybavena jednou nástřikovou tryskou a záběrem hubice 27 cm. Ergonomické madlo a nerezové tyče se snadným rozpojením. Spodní čistící část je vybavena přepínací pákou pro tep..
AR Náhradní plast tepovací dýzy bez mechanismu
Náhradní plast tepovací dýzy k čištění čalounění bez mechanismu. Plast je vyroben z pružnějšího plastu než doposud. Pasuje na vetšinu extraktorů jako je ANNOVI REVERBERI, SOTECO, GHIBLI, WIRBEL apod. ..
AR Dýza tepovací ruční Annovi Reverberi
Profesionální dýza s jednou nástřikovou tryskou vyrobená z kvalitních materiálů určená k mokrému čištění autosedaček a polstrovaného nábytku...
AR Molitanový filtr tepovače
Molitanový pěnový filtr se používá jako návlek plováku a chrání vniknutí vláken z koberce, vlasů a chlupů do motorového prostoru. Pratelný pod tekoucí vlažnou vodou. V horní části je molitanový filtr opatřen stahovací gumou pro držení filtru na plová..
AR Sací hadice s hadičkou na detergent zakončená rychlospojkami 2,7m kód 51215
Originální sací hadice s hadičkou na detergent zakončená kovovými rychlospojkami o délce 2,7m. Průměr vstupů do stroje a příslušenství 38 mm. Použitelná pro všechny sloupové čističe koberců.PŘEDNOSTI:Vysoká kvalitaKovové rychlospojky s dlouhou životn..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)