Pad Ggeen Ultrafine Cut 70 mm Extra finiš
ZviZZer Pad Ultrafine o průměru 55-70 mm pro extra finiš na každém laku. Speciálně doporučujeme s pastou ZviZZer Ultrafine s obsahem sealantů pro finální úpravu hlavně pastelových laků. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad ZviZZer Ultrafine Cut  ..
ZviZZer Ceramic Coating Aplicator Aplikační hadřík na keramiku 15 x 10cm
Jemný aplikační hadřík pro nanášení keramických povlaků. Oboustraně použitelný.Rozměr: 15 x 9,5cm..
ZviZZer Doodle Wool Pad 135 mm Vlněný pad na excentrické leštičky
ZviZZer Doodle wool pad, vlněný pad o velikosti 135 mm pro cutting s DA excentrickou leštičkou. Cutting s excentrem? Volba Doodle ZviZZer pad je ideální! Snadné čištění a dlouhá životnost to je doména firmy ZviZZer Přemýšlíte jak zrychlit pr..
ZviZZer Doodle Wool Pad 155 mm Vlněný pad na excentrické leštičky
ZviZZer Doodle wool pad, vlněný pad o velikosti 155 mm pro cutting s DA excentrickou leštičkou. Cutting s excentrem? Volba Doodle ZviZZer pad je ideální! Snadné čištění a dlouhá životnost to je doména firmy ZviZZer.Přemýšlíte jak zrychlit práci při l..
ZviZZer Doodle Wool Pad 55 mm Vlněný pad na excentrické leštičky
ZviZZer Doodle wool pad, vlněný pad o velikosti 55 mm pro cutting s DA excentrickou leštičkou. Snadné čištění a dlouhá životnost to je doména firmy ZviZZer Přemýšlíte jak zrychlit práci při leštění? Nedisponujete rotační leštičkou a přesto potř..
ZviZZer Doodle Wool Pad 80 mm Vlněný pad na excentrické leštičky
ZviZZer Doodle wool pad, vlněný pad o velikosti 80 mm pro cutting s DA excentrickou leštičkou. Snadné čištění a dlouhá životnost to je doména firmy ZviZZer Přemýšlíte jak zrychlit práci při leštění? Nedisponujete rotační leštičkou a přesto p..
ZviZZer Fine Cut 250 ml jemná finální leštící pasta
ZviZZer Fine Cut 250 ml jemná finální pasta pro odstranění hologramů. Díky obsahu homogeního oxidu hliníku se lépe roztahuje a urychluje čas při leštění. Pasta neobsahuje žádná rozpouštědla, čímž neničí pady.Jemná pasta Fine Cut s vysokým obsahem oxi..
ZviZZer Fine Cut 750 ml jemná finální leštící pasta
ZviZZer Fine Cut 750 ml jemná finální pasta pro odstranění hologramů. Díky obsahu homogeního oxidu hliníku se lépe roztahuje a urychluje čas při leštění.Jemná pasta Fine Cut s vysokým obsahem oxidu hliníku, který zvyšuje účinnost a snižuje prašnost n..
ZviZZer Glass Coat Set keramická sada na ochranu autoskel s životností 18 měsíců
ZviZZer Glass Coat Set keramická sada na ochranu autoskel. Skelná keramická ochrana dost často udávána jako ,,tekuté stěrače,, se používá nejen pro příjemnější jízdu za deště, ale i jako ochrana proti spadu a vodnímu kameni po umytí auta. ..
ZviZzer Heavy Cut 250 ml brusná cuttovací pasta
ZviZZer hrubá abrazivní pasta Heavy Cut 4000 s vysokým obsahem homogenního oxidu hliníku pro hrubý cutting s použitím wool padu nebo hrubého pěnového padu. Pasta vyrobena pouze na bázi vody, čímž je docílena šetrnnost k padům. Brusná p..
ZviZZer Heavy Cut 750 ml brusná cuttovací pasta
ZviZZer hrubá abrazivní pasta Heavy Cut 4000 s vysokým obsahem homogenního oxidu hliníku pro hrubý cutting s použitím wool padu nebo hrubého pěnového padu. Pasta vyrobena pouze na bázi vody, čímž je docílena šetrnnost k padům.Brusná pasta Heavy Cut s..
ZviZZer Interface Pad Hard 150 mm Tvrdá podložka pro broušení rovných ploch
ZviZZer Interface Pad Hard 150 mm Tvrdá podložka pro broušení rovných ploch. Tvrdá pěna uvnitř podložky drží pevný tvar a je tedy přímo určená na broušení rovných ploch. Odstranění hrubých škrábanců, leštění zvětralého laku nebo odstranění pomerančov..
ZviZZer Interface Pad Hard 76 mm Tvrdá podložka pro broušení rovných ploch
ZviZZer Interface Pad Hard 76 mm Tvrdá podložka pro broušení rovných ploch. Tvrdá pěna uvnitř podložky drží pevný tvar a je tedy přímo určená na broušení rovných ploch. Odstranění hrubých škrábanců, leštění zvětralého laku nebo odstranění pomerančové..
ZviZZer Interface Pad Medium 150 mm Středně tvrdá podložka pro broušení ploch
ZviZZer Interface Pad Medium 150 mm středně tvrdá podložka pro broušení lehce zahnutých ploch. Středně tvrdá pěna uvnitř podložky se přizpůsobí lehce zahnutým plochám. Odstranění hrubých škrábanců, broušení zvětralého laku nebo odstranění pomerančové..
ZviZZer Interface Pad Medium 76 mm Středně tvrdá podložka pro broušení ploch
ZviZZer Interface Pad Medium 76 mm středně tvrdá podložka pro broušení lehce zahnutých ploch. Středně tvrdá pěna uvnitř podložky se přizpůsobí lehce zahnutým plochám. Odstranění hrubých škrábanců, broušení zvětralého laku nebo odstranění pomerančovéh..
ZviZZer Interface Pad Soft 150 mm Měkká podložka pro broušení zahnutých ploch
ZviZZer Interface Pad Soft 150 mm měkká podložka pro broušení zahnutých ploch. Měkká pěna uvnitř podložky se přizpůsobí zahnutým plochám. Odstranění hrubých škrábanců, broušení zvětralého laku nebo odstranění pomerančového laku nebylo nikdy jednodušš..
ZviZZer Interface Pad UltraSoft 150 mm Měkká podložka pro broušení zahnutých ploch
ZviZZer Interface Pad UltraSoft 150 mm měkká podložka pro broušení zahnutých ploch. Měkká pěna uvnitř podložky se přizpůsobí zahnutým plochám. Odstranění hrubých škrábanců, broušení zvětralého laku nebo odstranění pomerančového laku nebylo nikdy jedn..
ZviZZer Merino Wool Pad 135 mm vlněný pad pro hrubý cutting
ZviZZer Merino vlněný pad o průměru 135 mm pro silné cutování rotační nebo excentrickou leštičkou. Doteď jste neměli podobnou zbraň v ruce. Dlouhý vlas z přírodní vlny Merino naprosto bezpečně kopíruje povrch. Naprosto dokonalý s pastami Zvizzer P..
ZviZZer Merino Wool Pad 155 mm vlněný pad pro hrubý cutting
ZviZZer Merino vlněný pad o průměru 155 mm pro silné cutování rotační i excentrickou leštičkou. Doteď jste neměli podobnou zbraň v ruce. Dlouhý vlas z materiálu merino naprosto bezpečně kopíruje povrch. Naprosto dokonalý s pastami Zvizzer Pre Cut a H..
ZviZZer Merino Wool Pad 80 mm vlněný pad pro hrubý cutting
ZviZZer Merino vlněný pad o průměru 80 mm pro silné cutování rotační leštičkou. Doteď jste neměli podobnou zbraň v ruce. Dlouhý vlas z přírodní vlny Merino naprosto bezpečně kopíruje povrch. Naprosto dokonalý s pastami Zvizzer Pre Cut a Heavy Cut. ..
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm..
ZviZZer Microtowel Blue 40 X 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Blue 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Pre Cut ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. ..
ZviZZer Microtowel Green 40 X 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Green 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Ultrafine ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. ..
ZviZZer Microtowel Orange 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Orange 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Medium Cut - One Step ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrov..
ZviZZer Microtowel Red 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Red 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Heavy Cut ZviZzer. ZviZZer Microtowel Red 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Heavy Cut ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné..
ZviZzer Microtowel Yellow 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Yellow 40 x 40 cm v sadě 5 kusů pro stírání pasty fine ZviZZer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. ..
ZviZZer Mini Pad Blue Pre Cut 15 mm hrubý pěnový pad sada 5ks
ZviZZer MINI Pad Pre Cut 15 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Mini pady jsou ideální pro MINI nástavce leštiček nebo Nano leštičky AUTOTRIZ.Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný svou..
ZviZZer Mini Pad Blue Pre Cut 25 mm hrubý pěnový pad sada 5ks
ZviZZer MINI Pad Pre Cut 25 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Mini pady jsou ideální pro MINI nástavce leštiček nebo Nano leštičky AUTOTRIZ.Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný..
ZviZZer Mini Pad Fine Cut 15 mm jemný leštící pěnový pad sada 5ks
ZviZZer Pad Mini Fine Cut 15 mm, finální leštící pad odstraňující vlásečnice v těžce dostupných místech karosérie nebo dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Mini ZviZZer Fine Cut je jedinečný svou stabilitou ..
ZviZZer Mini Pad Fine Cut 25 mm soft jemný leštící pěnový pad sada 5ks
ZviZZer Pad Mini Fine Cut 25 mm, finální leštící pad odstraňující vlásečnice v těžce dostupných místech karosérie nebo dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahř..
ZviZZer Mini Pad Heavy Cut 25 mm hrubý pěnový mini pad v sadě 5ks
ZviZZer Pad Mini Heavy Cut 25 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel sadě 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Heavy Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,open cells,..
ZviZZer Mini Pad Orange Medium Cut 15 mm středně hrubý sada 5ks
ZviZZer Pad Mini Medium Cut 15 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Medium Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,..
ZviZZer Mini Pad Orange Medium Cut 25 mm středně hrubý pad sada 5ks
ZviZZer Pad MINI Medium Cut 25 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Medium Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,..
ZviZZer Mini Pad Red Heavy Cut 15 mm hrubý pěnový mini pad sada 5ks
ZviZZer Pad Mini Heavy Cut 15 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Heavy Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,op..
ZviZZer Mini Pad Ultrafine Cut 15 mm Velmi jemný leštící pěnový pad v sadě 5ks
ZviZZer Mini Pad Ultrafine Cut 15 mm, velmi jemný, finální pad pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hust..
ZviZZer MINI Pad Ultrafine Cut 25 mm Velmi jemný leštící pěnový pad v sadě 5ks
ZviZZer Mini Pad Ultrafine Cut 25 mm pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad MINI ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,ope..
ZviZzer One 3v1 250 ml Brusná a leštící pasta s křemičitou ochranou na 12 měsíců
Absolutní převrat v leštění a ochraně laků v jednom kroku. 3v1, to je nová pasta ZviZzer Polish ONE. V jednom kroku s excentrickou leštičkou odstraníte škrábance, hologramy a vytvoříte ochranu laku na 12 měsíců. Již žádné odmašťování povrchu, jen pas..
ZviZzer One 3v1 750 ml Brusná a leštící pasta s křemičitou ochranou na 12 měsíců
Absolutní převrat v leštění a ochraně laků v jednom kroku. 3v1, to je nová pasta ZviZzer Polish ONE. V jednom kroku s excentrickou leštičkou odstraníte škrábance, hologramy a vytvoříte ochranu laku na 12 měsíců. Již žádné odmašťování povrchu, jen pas..
Zvizzer One Step 250 ml jednokroková pasta
ZviZZer One Step nová pasta pro jednokrokové leštění s vysokým obsahem homogeního oxidu hliníku. Nástup pasty je silně abrazivní a záhřevem se rozpadající částice přechází do leštění. Pasta na vodní bázi, jak je u ZviZzeru zvykem pro snadné stí..
ZviZZer One Step 750 ml jednokroková pasta
ZviZZer One Step nová pasta pro jednokrokové leštění s vysokým obsahem homogeního oxidu hliníku. Nástup pasty je silně abrazivní a záhřevem se rozpadající částice přechází do leštění. Pasta na vodní bázi, jak je u ZviZzeru zvykem pro snadné stírání a..
ZviZZer Pad Blue Extra Cut 125-145 mm hrubý cuttovací pad
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 145mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost v..
ZviZZer Pad Blue Extra Cut 150 mm Velmi hrubý pad na rotační leštičky
ZviZZer Blue Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posunout..
ZviZZer Pad Blue Extra Cut 150-165 mm
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 165mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost v..
ZviZZer Pad Blue Extra Cut 35-55 mm
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 55 mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost v..
ZviZZer Pad Blue Extra Cut 55-70 mm
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 55-70 mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnos..
ZviZZer Pad Blue Extra Cut 76-90 mm Extra hrubý pad na rotační leštičky
ZviZZer Blue Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce.Chcete se posunout dál a už moc něvěřít..
ZviZZer Pad Blue Extra Cut 80-95 mm
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 95 mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost v..
ZviZZer Pad Fine Cut 125-145 mm sada 6 kusů
ZVÝHODNĚNÁ SADA S 10% SLEVOUZviZZer Fine Cut Yellow 125-145 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 25mm. ÚPLNĚ NOV..
Zobrazuji 1 až 48 z 104 (celkem stran 3)