ZviZZer Aplikační hadřík na keramiku
Jemný aplikační hadřík pro nanášení keramických povlaků. Oboustraně použitelný.Rozměr: 15 x 9,5cm..
ZviZZer Doodle Wool Pad 135 mm Vlněný pad na excentrické leštičky
ZviZZer Doodle wool pad, vlněný pad o velikosti 135 mm pro cutting s DA excentrickou leštičkou. Cutting s excentrem? Volba Doodle ZviZZer pad je ideální! Snadné čištění a dlouhá životnost to je doména firmy ZviZZer Přemýšlíte jak zrychlit pr..
ZviZZer Doodle Wool Pad 155 mm Vlněný pad na excentrické leštičky
ZviZZer Doodle wool pad, vlněný pad o velikosti 155 mm pro cutting s DA excentrickou leštičkou. Cutting s excentrem? Volba Doodle ZviZZer pad je ideální! Snadné čištění a dlouhá životnost to je doména firmy ZviZZer.Přemýšlíte jak zrychlit práci při l..
ZviZZer Doodle Wool Pad 55 mm Vlněný pad
ZviZZer Doodle wool pad, vlněný pad o velikosti 55 mm pro cutting s DA excentrickou leštičkou. Snadné čištění a dlouhá životnost to je doména firmy ZviZZer Přemýšlíte jak zrychlit práci při leštění? Nedisponujete rotační leštičkou a přesto potř..
ZviZZer Doodle Wool Pad 80 mm Vlněný pad na excentrické leštičky
ZviZZer Doodle wool pad, vlněný pad o velikosti 80 mm pro cutting s DA excentrickou leštičkou. Snadné čištění a dlouhá životnost to je doména firmy ZviZZer Přemýšlíte jak zrychlit práci při leštění? Nedisponujete rotační leštičkou a přesto potře..
ZviZZer Fine Cut 250 ml jemná finální pasta
ZviZZer Fine Cut 250 ml jemná finální pasta pro odstranění hologramů. Díky obsahu homogeního oxidu hliníku se lépe roztahuje a urychluje čas při leštění. Pasta neobsahuje žádná rozpouštědla, čímž neničí pady.Jemná pasta Fine Cut s vysokým obsahem oxi..
ZviZZer Fine Cut 750 ml jemná finální pasta
ZviZZer Fine Cut 750 ml jemná finální pasta pro odstranění hologramů. Díky obsahu homogeního oxidu hliníku se lépe roztahuje a urychluje čas při leštění.Jemná pasta Fine Cut s vysokým obsahem oxidu hliníku, který zvyšuje účinnost a snižuje prašnost n..
ZviZZer Glass Coat Set keramická sada na ochranu autoskel
ZviZZer Glass Coat Set keramická sada na ochranu autoskel. Skelná keramická ochrana dost často udávána jako ,,tekuté stěrače,, se používá nejen pro příjemnější jízdu za deště, ale i jako ochrana proti spadu a vodnímu kameni po umytí auta.&nb..
ZviZzer Heavy Cut 250 ml brusná pasta
ZviZZer hrubá abrazivní pasta Heavy Cut 4000 s vysokým obsahem homogenního oxidu hliníku pro hrubý cutting s použitím wool padu nebo hrubého pěnového padu. Pasta vyrobena pouze na bázi vody, čímž je docílena šetrnnost k padům. Brusná p..
ZviZZer Heavy Cut 750 ml brusná pasta
ZviZZer hrubá abrazivní pasta Heavy Cut 4000 s vysokým obsahem homogenního oxidu hliníku pro hrubý cutting s použitím wool padu nebo hrubého pěnového padu. Pasta vyrobena pouze na bázi vody, čímž je docílena šetrnnost k padům.Brusná pasta Heavy Cut s..
ZviZZer Interface Pad Hard 150 mm Tvrdá podložka pro broušení rovných ploch
ZviZZer Interface Pad Hard 150 mm Tvrdá podložka pro broušení rovných ploch. Tvrdá pěna uvnitř podložky drží pevný tvar a je tedy přímo určená na broušení rovných ploch. Odstranění hrubých škrábanců, leštění zvětralého laku nebo odstranění pomerančov..
ZviZZer Interface Pad Medium 150 mm Středně tvrdá podložka pro broušení ploch
ZviZZer Interface Pad Medium 150 mm středně tvrdá podložka pro broušení lehce zahnutých ploch. Středně tvrdá pěna uvnitř podložky se přizpůsobí lehce zahnutým plochám. Odstranění hrubých škrábanců, broušení zvětralého laku nebo odstranění pomerančové..
ZviZZer Interface Pad Soft 150 mm Měkká podložka pro broušení zahnutých ploch
ZviZZer Interface Pad Soft 150 mm měkká podložka pro broušení zahnutých ploch. Měkká pěna uvnitř podložky se přizpůsobí zahnutým plochám. Odstranění hrubých škrábanců, broušení zvětralého laku nebo odstranění pomerančového laku nebylo nikdy jednodušš..
ZviZZer Interface Pad UltraSoft 150 mm Měkká podložka pro broušení zahnutých ploch
ZviZZer Interface Pad UltraSoft 150 mm měkká podložka pro broušení zahnutých ploch. Měkká pěna uvnitř podložky se přizpůsobí zahnutým plochám. Odstranění hrubých škrábanců, broušení zvětralého laku nebo odstranění pomerančového laku nebylo nikdy jedn..
ZviZZer Merino Wool Pad 135 mm vlněný pad pro hrubý cutting
ZviZZer Merino vlněný pad o průměru 135 mm pro silné cutování rotační nebo excentrickou leštičkou. Doteď jste neměli podobnou zbraň v ruce. Dlouhý vlas z přírodní vlny Merino naprosto bezpečně kopíruje povrch. Naprosto dokonalý s pastami Zvizzer P..
ZviZZer Merino Wool Pad 155 mm vlněný pad pro hrubý cutting
ZviZZer Merino vlněný pad o průměru 155 mm pro silné cutování rotační i excentrickou leštičkou. Doteď jste neměli podobnou zbraň v ruce. Dlouhý vlas z materiálu merino naprosto bezpečně kopíruje povrch. Naprosto dokonalý s pastami Zvizzer Pre Cut a H..
ZviZZer Merino Wool Pad 80 mm vlněný pad pro hrubý cutting
ZviZZer Merino vlněný pad o průměru 80 mm pro silné cutování rotační leštičkou. Doteď jste neměli podobnou zbraň v ruce. Dlouhý vlas z přírodní vlny Merino naprosto bezpečně kopíruje povrch. Naprosto dokonalý s pastami Zvizzer Pre Cut a Heavy Cut. ..
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm
ZVIZZER Microtowel Black 40x40 cm leštící jemné mikrovlákno na skla 500gsm..
ZviZZer Microtowel Blue 40 X 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Blue 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Pre Cut ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. ZviZ..
ZviZZer Microtowel Green 40 X 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Green 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Ultrafine ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. P..
ZviZZer Microtowel Orange 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Orange 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Medium Cut - One Step ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovl..
ZviZZer Microtowel Red 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Red 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Heavy Cut ZviZzer. ZviZZer Microtowel Red 40 x 40cm v sadě 5 kusů pro stírání past Heavy Cut ZviZzer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné..
ZviZzer Microtowel Yellow 40 x 40 cm sada 5 ks mikrovláknových utěrek
ZviZZer Microtowel Yellow 40 x 40 cm v sadě 5 kusů pro stírání pasty fine ZviZZer. Není nic lepšího než používat na stírání různých abraziv pokaždé jiné mikrovlákno a výrobce ZviZZer vám k tomu napomáhá 5ti různými barvami mikrovláken. Pok..
ZviZZer MINI Pad Heavy Cut 15 mm hrubý sada 5ks
ZviZZer Pad Heavy Cut 15 mm hrubý mini pad pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Heavy Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených ..
ZviZZer MINI Pad Medium Cut 15 mm středně hrubý sada 5ks
ZviZZer Pad Medium Cut 15 mm středně hrubý mini pad pro leštění těžce dostupných míst a dekorů v interiéru vozidel. Cena za 5 kusů.ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Medium Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě o..
Zvizzer One Step 250 ml jednokroková pasta
ZviZZer One Step nová pasta pro jednokrokové leštění s vysokým obsahem homogeního oxidu hliníku. Nástup pasty je silně abrazivní a záhřevem se rozpadající částice přechází do leštění. Pasta na vodní bázi, jak je u ZviZzeru zvykem pro snadné stír..
ZviZZer One Step 750 ml jednokroková pasta
ZviZZer One Step nová pasta pro jednokrokové leštění s vysokým obsahem homogeního oxidu hliníku. Nástup pasty je silně abrazivní a záhřevem se rozpadající částice přechází do leštění. Pasta na vodní bázi, jak je u ZviZzeru zvykem pro snadné stírání a..
ZviZZer Pad Blue 140 mm na rotačku hrubý
ZviZZer Blue Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posunout dál..
ZviZZer Pad Blue 150-165 mm Extra Cut
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 165mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vá..
ZviZZer Pad Blue 35-55 mm Extra Cut
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 55 mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vá..
ZviZZer Pad Blue 55-70 mm Extra Cut
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 55-70 mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost..
ZviZZer Pad Blue 76-90 mm na rotačku hrubý
ZviZZer Blue Rotary hrubý pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce.Chcete se posunout dál a už moc něvěřít..
ZviZZer Pad Blue 80-95 mm Extra Cut
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 95 mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vá..
ZviZZer Pad Blue Pre Cut 125-145 mm hrubý cuttovací pad
ZviZZer Blue Trapez Pre Cut extra hrubý pad 145mm pro silný cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vá..
ZviZZer Pad Fine Cut 125-145 mm sada 6 kusů
ZVÝHODNĚNÁ SADA S 10% SLEVOUZviZZer Fine Cut Yellow 125-145 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 25mm. ÚPLNĚ NOVÝ ..
ZviZZer Pad Fine Cut 125-145 mm Soft finální
ZviZZer Fine Cut Yellow 145 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 25mm. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad ZviZZer ..
ZviZZer Pad Fine Cut 150-165 mm Soft finální
ZviZZer Fine Cut Yellow 150-165 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 25mm. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad ZviZ..
ZviZZer Pad Fine Cut 35-55 mm Soft finální
ZviZZer Fine Cut Yellow 35-55 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 20mm. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad Z..
ZviZZer Pad Fine Cut 55-70 mm Soft finální
ZviZZer Fine Cut Yellow 55-70 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 20mm. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad ZviZZe..
ZviZZer Pad Fine Cut 80-95 mm sada 6 kusů
ZVÝHODNĚNÁ SADA S 10% SLEVOUZviZZer Fine Cut 80-95 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 20mm. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: ..
ZviZZer Pad Fine Cut 80-95 mm Soft finální
ZviZZer Fine Cut 80-95 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 20mm. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: Nový Pad ZviZZer Fine ..
ZviZZer Pad Fine Cut Rotary 140 mm na rotačku jemný
ZviZZer Yellow Rotary jemný pad na rotačku o průměru 150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Už jste si někdy řekli, ..
ZviZZer Pad Fine Cut Rotary 76-90 mm na rotačku jemný
ZviZZer Fine Cut Rotary jemný pad na rotačku o průměru 90 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na úplný finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Už jste si někdy řekli, proč..
ZviZZer Pad Heavy Cut 125-145 mm hrubý
ZviZZer pad Heavy Cut hrubý pro cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vás mile překvapí. ÚPLNĚ N..
ZviZZer Pad Heavy Cut 125-145 mm sada 6 kusů
ZVÝHODNĚNÁ SADA S 10% SLEVOUZviZZer pad Heavy Cut hrubý pro cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vás mil..
ZviZZer Pad Heavy Cut 140 mm na rotačku středně hrubý
ZviZZer Red Rotary středně hrubý pad na rotačku o průměru 140-150 mm. Perfektní kvalita pro profesionály, kteří vezmou excentr až na finiš. S tímto padem s otevřenými buňkami a velkou hustotou uděláte opravdu spoustu práce. Chcete se posun..
ZviZZer Pad Heavy Cut 150-165 mm hrubý
ZviZZer Red Trapez Heavy Cut hrubý pad 165mm pro cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vás mile přek..
ZviZZer Pad Heavy Cut 35-55 mm hrubý
ZviZZer pad Heavy Cut hrubý pro cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a sežíznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu, která vás mile překvapí. ÚPLNĚ NOVÝ PAD: ..
Zobrazuji 1 až 48 z 90 (celkem stran 2)