TONYIN Alloys Wheel Cleaner 473 ml Čistič disků s rozprašovačem na hliníková a chromovaná kola
ALLOYS Wheel Cleaner je účinný čistič disků výrobce Tonyin. Skvěle a snadno si poradí z běžnou špínou a brzdovým prachem. Díky šetrnému složení je možné použít na alu disky, chromované a lakované. Dokonce nenarušuje ani nanesené keramické ochrany.PŘE..
TONYIN BATH & BODY Extreme Snow Foam (1:1800) 473 ml Šampon s hustou pěnou silný koncentrát
Velmi hustý šampón na mytí automobilů v silném koncentrátu. pH neutrální šampon Extreme Snow Foam vytváří velmi hustou pěnu a tudíž silný kluzný efekt čímž zabraňuje poškrábání laku při ručním mytí. Ideální použití s mycí houbou nebo mycí rukavicí a ..
TONYIN Carnauba Show Wax 200 gr. Karnaubský vosk
Showroomový vosk s vysokým obsahem přírodní karnauby Carnauba Show Wax od firmy Tonyin. Karnaubský vosk má obecně krátkou životnost. Obrovská přednost karnaubských vosků je unikátní vzhled a prohloubení laku. Vosky s obsahem kvalitní karnauby jsou vy..
TONYIN Ceramic Crystal Coating Wax 100 g Vosk s vysokým obsahem SiO2 a životností 6 měsíců
Čistý keramický vosk Crystal Tonyin Wax s vysokým podílem keramiky 20% vytváří opravdovou ochranu laku. Vosky s podílem keramiky jsou velice oblíbené svou odolností a životností oproti běžným voskům. Jsou tvrdší, vykazují hydrofobitu jako klasické ke..
TONYIN Ceramic Crystal Coating Wax Cherry 200 g Vosk s vysokým obsahem SiO2 a vůní třešní
Čistý keramický vosk Crystal Tonyin Wax s vysokým podílem keramiky 20% vytváří opravdovou ochranu laku. Vosky s podílem keramiky jsou velice oblíbené svou odolností a životností oproti běžným voskům. Jsou tvrdší, vykazují hydrofobitu jako klasické ke..
TONYIN Ceramic Spray Sealant 473 ml keramický detailer s vysokým obsahem SiO2
Keramický sealant pro ochranu laku s vysokým obsahem SiO2 vytvoří na karosérii ochranný film proti vodě, nečistotám z běžného provozu a UV paprskům. Velmi jednoduchá aplikace díky složení polymerů s keramikou nezanechává na povrchu žádné šmouhy a sna..
TONYIN Clay Bar Fine Grade 100 gr. měkký clay
Tonyin Claybar Yellow Fine Grade 100gr. měkký clay pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazýváno "hlínou" slouží k odstranění nečistot z povrchu laku z běžného provozu jako je asfalt, pryskyřice ze stromů, trus..
TONYIN Clay Bar Heavy Grade 100 gr. tvrdý clay
Tonyin Claybar Heavy Grade 100gr. tvrdý clay pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazývano ,,hlínou,, slouží k odstranění nečistot z povrchu laku z běžného provozu jako je asfalt, pryskyřice ze stromů, trus a p..
TONYIN Clay Bar Lubricant 473 ml Kluzný lubrikant pod Clay s rozprašovačem
Kluzný lubrikant používaný společně s clayovací hmotou pro vyčištění laku automobilů. Při provozu na karosérii ,,usedá" mnoho nečistot jako je polétavá rez, usazeniny z kyselých dešťů, vápencové stopy po mytí tvrdou vodou, brzdový prach a jiné. Usaze..
TONYIN Clay Bar Medium Grade 100 gr. středně tvrdý clay
Tonyin Claybar Medium Grade 100gr.středně tvrdý clay pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazýváno "hlínou" slouží k odstranění nečistot z povrchu laku z běžného provozu jako je asfalt, pryskyřice ze stromů, tr..
Tonyin Clay Bars kit 3 x 100 gr. Sada Clayů (1xměkký 1x medium a 1x tvrdý)
Výhodná sada všech tří tvrdostí clayů výrobce Tonyin. Clay je důležitou pomůckou každého detailera. Clay slouží pro dekontaminaci usazenin na povrchu karosérií. Clay, někdy i v našem oboru nazýváno "hlínou" slouží k odstranění nečistot z povrchu laku..
TONYIN DA-8 Malá excentrická leštička s unašečem 75 mm
Malá excentrická leštička TONYIN Polisher s výkmitem 8 mm a unašečem 75 mm. Lehká a výkonná s regulací otáček v rozmezí 1 až 6. Leštička dosahuje až 7200 otáček za minutu (rychlost 6). Úzký slim unašeč na suchý zip pro leštící pady od průměru 75 mm d..
TONYIN Detailing Brush Set Sada 5 štětců různých velikostí
5ti dílná sada štětců Tonyin Brush Set pro čištění interiérů nebo exteriérů aut. Sada obsahuje 5 štětců se syntetickým odolným chlupem vůči chemikáliím a opotřebování. Ergonomická plastová rukojeť pro snadnou práci a odolnost.Sada štětců od nejmenšíh..
TONYIN Extension Shaft Set Sada prodlužovacích nástavců rotační leštičky M14
Sada prodlužovacích nástavců rotačních leštiček Tonyin Extension Shaft ve 3 délkách 75 , 100, 125 mm vyrobené z eloxovaného hliníku a závitem M14. Pasuje na leštičky Rupes, Flex, Cartec, Tonyin a mnoho jiných. Každý nástavec má výžez na utažení klíče..
TONYIN Graphene Spray Coating Set 300 ml Grafenový povlak v sadě s kvalitním mikrovláknem 40x40 cm
Grafenový povlak je nejnovější technologický pokrok, který se stává neodmyslitelnou součástí při údržbě automobilů. Graphene Spray Coating poskytuje výrazně lepší ochranu než tradiční vosky a sealanty. Grafenový povlak přilne k jakémukoli materiálu j..
TONYIN Green Mirofibre Aplicator Mikrovláknový aplikátor zelený
Velmi jemný mikrovláknový aplikátor TONYIN Green Microfibre Aplicator pro nanášení vosků, leštěnek a impregnaci kůže. Jemná struktura mikrovlákna je velmi šetrná k povrchům.PRŮMĚR APLIKÁTORU: 10 CMVÝŠKA APLIKÁTORU: 2 CMNÁŠ TIP: aplikátor po každé apl..
-30%
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů tzv. Aladinova lampa si poradí se zažloutnutím nebo slepnutím světel. Až neskutečně renovuje světlomety, které jsou po nanesení speciální tekutiny ochráněny až na 36 měsíců kerami..
TONYIN Iron & Fallout Remover 473 ml Ostraňovač polétavé rzi s rozprašovačem
Odstraňovač polétavé rzi a brzdového prachu ze všech typů kol včetně chromovaných a hliníkových. Velmi rychlá reakce hustého čističe reaguje déle na aplikovaném povrchu. pH neutrální složení výrobku zaručuje šetrnost vůči všem materiálům. Výrobe..
TONYIN Pad do vrtačky na leštění disků a výfuků
TONYIN Pad do vrtačky na leštění disků a výfuků je výborný pomocník jak si pomoci. Leštící pad má konický tvar, kterým se perfektně dostanete do všech záhybů. Uchycení padu do sklíčidla vrtačky. My jsme testovali s aku vrtačkou na střední rychlost a ..
TONYIN Renovation Cup Nahřívací hrnek k renovaci světlometů
TONYIN Renovation Cup Nahřívací hrnek k renovaci světlometů. Náhradní díl..
TONYIN Renovation Liquid 600 ml náplň na renovaci světel
TONYIN Renovation Liquid 600 ml Náhradní náplň na renovaci světel k sadě Tonyin Headlight Renovation KitNáplň vystačí na cca 70 světlometůObjem 600ml/720gDOPORUČENÝ POSTUP:!náplň nalijte vždy do poloviny nahřívacího hrnku!po cca 6ti minutách (začne v..
TONYIN Water Spot Remover 473 ml Odstraňovač vodních vápencových zbytků z laku karosérie
Water Spot Remover efektivně a rychle odstraňuje vápencové skvrny ,,spoty" po tvrdé vodě použité při mytí karosérie auta. Někdy bývají vodní spoty také po kyselém dešti. Tyto skvrny lze velmi těžce z laku odstranit jakoby byly v hloubce laku. Skvrny ..
TONYIN Yellow Mirofibre Aplicator Mikrovláknový aplikátor žlutý
Velmi jemný mikrovláknový aplikátor TONYIN Yellow Microfibre Aplicator pro nanášení vosků, leštěnek a impregnaci kůže. Jemná struktura mikrovlákna je velmi šetrná k povrchům.PRŮMĚR APLIKÁTORU: 10 CMVÝŠKA APLIKÁTORU: 2 CMNÁŠ TIP: apliká..
TONYIN DA-15 Excentrická leštička s unašečem 125 mm
Excentrická leštička na velké plochy TONYIN DA-15 Polisher s výkmitem 15 mm a unašečem 125 mm. Silná leštička s regulací otáček v rozmezí 1 až 6. Poskytuje otáčky v rozmezí 3000 - 5400 za minutu. Odvětrávaný unašeč ,, 8 hole" na suchý zip pro pa..
Zobrazuji 1 až 24 z 24 (celkem stran 1)