-24%
Autosol sada na čištění a renovaci plastů
Sada na čištění plastů (Plastic Protection & Care Kit) je vhodná pro čištění plastů v interiéru i venku. ..
-23%
Autosol sada na renovaci světel
V prvním kroku pečlivě vyčistí světlomet hlavy a zadní světla. Odstraňuje lehké škrábance a znečištění a ponechává čistou povrchovou úpravu. V druhém kroku se aplikuje dlouhodobě odolná vrstva proti vodě a nečistotám sprejem na ošetření. Dává brila..
-49%
Autosol Tar and Stain Remover odstraňovač dehtu a asfaltu 300 ml
Odstraňovač dehtu a barviv AUTOSOL je specializovaný výrobek pro odstraňování dehtových a asfaltových skvrn, zbytků olejů, voskových a máchacích vrstev, nafty a jiných tvrdohlavých skvrn z barvy a plastu. Ideální pro obchodní účely a pro komerční a..
-34%
POKA PREMIUM Box na malé pady
Není nic lepšího než čisté pracovní prostředí, kde každá pomůcka má své místo. Firma Poka Premium přichází s tímto praktickým držákem na malé pady, které se na trhu prodávají. Kvalitní kov je upraven práškovou barvou, která chrání proti další oxida..
-30%
RUPES PAD 100 mm UHS pad pro jednokrokové leštění
NOVINKA firmy RUPES leštící a brousný pad UHS o průměru 100 mm. Ideální na broušení světlometů, malých nebo těžce dostupných míst karosérie automobilů. Delší životnost dvoukrokového padu perfekní ve spojení dvoukrokové pasty UHS.  Zapoměňte n..
-15%
RUPES PAD 150 mm UHS pad pro jednokrokové leštění
NOVINKA firmy RUPES leštící a brousný pad UHS o průměru 150 mm. Ideální na broušení světlometů, malých nebo těžce dostupných míst karosérie automobilů. Delší životnost dvoukrokového padu perfekní ve spojení dvoukrokové pasty UHS.  Zapoměňte n..
-5%
Tyre & Trim Applicator pěnový aplikátor na pneumatiky
Tyre & Trim Applicator pěnový aplikátor na pneu a čalounění: pěnový aplikátor pro aplikaci různých přípravků na zaoblené tvary čalounění nebo k impregnaci pneumatik. Je vhodný k použití na všechny typy povrchů. Skvěle se hodí pro aplikaci leštěne..
-26%
BLACK + DECKER PW 1800 WSR 135 barů Vysokotlaký čistič
Výkonná a kompaktní studenovodní vysokotlaká myčka BLACK+DECKER PW 1800 WSR o výkonu 135 barů a průtokem vody 460 l/hod zvládne vše kolem domu a zahrady. Stroj má veškeré příslušenství uložené uvnitř stroje a o pořádek se stará navíjecí buben. Black ..
-22%
BLACK + DECKER PW 1800 WSR Plus 135 barů Vysokotlaký čistič navíc s čističem dlažby
Výkonná a kompaktní studenovodní vysokotlaká myčka BLACK+DECKER PW 1800 WSR o výkonu 135 barů a průtokem vody 460 l/hod zvládne vše kolem domu a zahrady. Stroj má veškeré příslušenství uložené uvnitř stroje a o pořádek se stará navíjecí buben. Black ..
-32%
CARTEC  Car Duster prachovka s jemnými vlákny a dlouhou rukojetí
CAR DUSTER firmy Cartec na setření prachu z povrchu karosérie do každého autosalonu nebo detailingového studia. Car Duster má antistatická vlákna a prach sbírá do sebe, takže netahá prach před sebou. Velká plocha kartáče 44 cm urychlí stírání karosér..
-40%
CARTEC Wall Mounted Polisher Holder Nerezový držák na jednu leštičku
Precizně vyrobený držák na jednu leštičku CARTEC Wall Mounted Polisher Holder. Držák je vyrobený z 2 mm nerezové (stainless steel) oceli.Rozměry: 18 x 22,5 cmTloušťka plechu: 2 mmLaserem vyřezané logo CartecNÁŠ TIP: Velmi dobře vynikne na černé nebo ..
-23%
COMAC 20E Kabelový podlahový mycí stroj 1450m2/hod
Mycí podlahový stroj COMAC L20 E s velkými nádržemi na vodu a velmi dobrým přítlakem kartáče o průměru 50 cm. Kompaktní konstrukce stroje, snadná obsluha a následný servis, dělá z tohoto podlahového automatu velmi oblíbený model. Snadné ovládání stro..
-21%
COMAC Vispa 35B Bateriový podlahový mycí stroj plochy do 800m2
Podlahový mycí stroj s jedním kartáčem o průměru 35 cm poháněný baterií 1 x 12V s pracovní dobou 75 minut. Mycí automat je vhodný na jakékoli typy podlah. Stroj je vhodný do malých skladů, obchodů, škol a kanceláří. Na kartáč je dodávána stále čistá ..
-5%
FLEX PXE 80 10,8-EC/2.5 Set Chytrá aku mini leštička s rotačním a excentrickým pohybem + 4 pady ZviZZer ZDARMA
Nová mini Aku leštička FLEX PXE 80 s variabilním rotačním nebo excentrickým pohybem. Opravdu malá leštička se kterou se dostanete do všech zákoutí dokonce i v interiéru aut. Volit můžete mezi nástavcem na rotační pohyb nebo dvěma excentrickými pohyby..
-5%
FLEX XFE 7-15 150 Excentrická leštička s unašečem 125 mm a 150 mm + 4 pady ZviZZer ZDARMA
Excentrická leštička se dvěma unašeči (125 a 150mm) FLEX XFE 7-15 150 pro použití jak na menších částech karosérie, tak i na střeše nebo kapotě při použití velkého 150 mm unašeče.15 mm výkmit funguje velmi dobře a pomáhá perfektnímu finiši. Kombinace..
-21%
LAVOR GV EGON VAC parní čistič 5bar
Výkonný parní čistič GV EGON VAC s funkcí vysávání přes vodní filtr, širokým příslušenstvím a dobrým výkonem 5 barů pro čištění koberců, autosedaček, motorových částí, v domácnosti apod.  Velice multifunkční čistící parní stroj vhodný k čištění..
-20%
POKA PREMIUM Detailingový stojan na kola
Představujeme vám skvělou pomůcku, bez které se neobejde žádný detailer. Držák na disky kol automobilů na kterém se dá kolo umývat, čistit, leštit nebo nanášet keramické povlaky. Poka Premium detailingový držák je stabilní, stojí na silentblokách o v..
-45%
RUPES Aku Nano iBrid Long Neck KIT STB + příslušenství zdarma
Nejmenší aku leštička na trhu samostatně. Jedná se o aku leštičku s názvem NANO iBrid Long Neck. S touhle mašinkou se Vaše noční můry z nejmenších zákoutích u aut, kde se s větším rozměrem špatně dostává, určitě vyřeší.3 V 1Nano leštička RUPES iBrid ..
-27%
RUPES LHR 15 ES Excentrická leštička s výkmitem 15 mm a unašečem 125 mm
Představujeme vám skvělou excentrickou a dlouhými roky vyzkoušenou leštičku RUPES LHR 15 s jedinečným výkmitem a vysokým točivým momentem je číslem jedna mezi konkurencí. Orbitální leštička RUPES BIGFOOT LHR15 je ideální pro leštění velkých a středně..
-25%
SOFT99 Protection Time Set Dark Sada 3 zvýhodněných produktů s Fusso Dark a Ultra Glaco na skla
Zvýhodněná sada japonského výrobce SOFT99 k ochraně karosérie a skel automobilu.SADA OBSAHUJE:1 x NEW FUSSO DARK 200gr1 x ULTRA GLACO 70ml1 x GLACO GLASS COMPOUND ROLL ON 100mlNEW FUSSONový vosk FUSSO je plně syntetický vosk, který modernizovanou rec..
-10%
TMB QUICK 30 1400Watt  Profesionální vysavač s auto čištěním filtru
Plně profesionální vysavač od firmy TMB z Itálie osazen těmi nejkvalitnějšími komponenty. Kvalitní by-passová turbína Ametek vyrobena v České republice, určená pro nepřetržitou práci. Kvalitní PE polyethylenová nádrž odolná chemikáliím se zapouzdřený..
-35%
TONYIN Duo Twisted Drying Towel 50x80 cm 1200GSM Extra velký dvojitý sušící ručník
Extra velký sušící ruční v rozměru 80 x 50 cm dvojitě sešitý bez jakýchkoli hran pro sušení velkého automobilu nebo více za sebou. Díky velkému objemu, gramáži a zdvojené smyčky vlákna DUO TWISTED pojme přes 3 litry vody. Samotná váha tohoto obra mez..
-30%
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů
TONYIN Headlight Renovation Kit Sada na renovaci světlometů automobilů tzv. Aladinova lampa si poradí se zažloutnutím nebo slepnutím světel. Až neskutečně renovuje světlomety, které jsou po nanesení speciální tekutiny ochráněny až na 36 měsíců kerami..
-30%
TONYIN LED Micro Polisher SET Mikro Aku Leštička 12V s kompletním vybavením
Mikro leštička Tonyin je určena pro leštění těžko dostupných míst jako jsou složité nárazníky, nástupní prahy aut, sloupky a leštění dekorů v interiéru automobilů. Perfektně zvládá i leštění alu kol nebo motocyklů. Micro leštička je díky vyměňovateln..
-32%
TONYIN Premium WashMitt Prémiová mikrovláknová mycí rukavice na mytí automobilů
Prémiová mikrovláknová mycí rukavice TONYIN Premium Wash Mitt pro šetrné ruční mytí laku automobilů. Velmi jemné vlákno na konci několikrát roztřepené proti jakémukoli poškrábání laku. Stahovatelný ,,rukáv" pro obepnutí zápěstí a vnitřní sešití mezi ..
-9%
TROMMELBERG 1860 230V Zouvačka pneu do vel. alu 24´
Přezouvačka pneu německé společnosti Trommelberg s napětím 230 Voltů pro montáž a demontáž pneu osobních a lehkých užitkových automobilů. Kvalitní materiál použitý při výrobě podtrhuje kvalitu firmy. Zesílená konstrukce, motor Koni, výkyvné rameno a ..
-10%
TROMMELBERG 1860 400V Zouvačka pneu do vel.alu 24´
Dvourychlostní přezouvačka pneu německé společnosti Trommelberg s napětím 400 Voltů pro montáž a demontáž pneu osobních a lehkých užitkových automobilů. Kvalitní materiál použitý při výrobě podtrhuje kvalitu firmy. Zesílená konstrukce, motor Koni, vý..
-4%
TROMMELBERG SCISSOR LIFT 3T Nůžkový nízkoprofilový zvedák 96cm s mobilní sadou a nosností 3 t.
Profesionální nízkoprofilový hever německé značky Trommelberg Germany s výškou zdvihu 96 cm a výškou v základní poloze jen 11,5 cm. Kvalitní nůžkový systém se dvěma pístnicemi zvedá automobil plynule do maximální výšky za 55 vteřin. Spouštění do zákl..
-31%
ZviZZer Promo Pack 1 Sada 10 ks Mikrovláknových padů 135mm + 5 ks Interface podložek + nažehlovačka ZviZZer s Alfabet David Bowie
Nové velmi oblíbené mikrovláknové pady ZviZZer s uzavřenou smyčkou vlákna pro extrémní řeznou sílu při leštění laků karosérií společně s podložkami Interface, které se přizpůsobí každému povrchu a navíc textilní vyšitá nažehlovačka ZviZZer s Alfabeto..
-30%
ZviZZer Slim Pad Fine Cut 95 mm snížený měkký finální pad
ZviZZer Slim Pad Fine Cut pro finální leštění se sníženým profilem na 15 mm. V čem je snížení padu tak dobré? Přenos mezi leštičkou a povrchem nemá takové ztráty, tudíž je ještě silnější a efektivnější. Jako druhý velký bonus je větší kontrola leštič..
-30%
ZviZZer Slim Pad Heavy Cut 125-145 mm snížený hrubý pad
ZviZZer Slim Pad Heavy Cut pro hrubé leštění se sníženým profilem na 15 mm. V čem je snížení padu tak dobré? Přenos mezi leštičkou a povrchem nemá takové ztráty, tudíž je ještě silnější a efektivnější. Jako druhý velký bonus je větší kontrola leštičk..
-30%
ZviZZer Slim Pad Pre Cut 125-145 mm snížený hrubý cuttovací pad
ZviZZer Slim Pad Blue Pre Cut pro hrubé leštění se sníženým profilem na 15 mm. V čem je snížení padu tak dobré? Přenos mezi leštičkou a povrchem nemá takové ztráty, tudíž je ještě silnější a efektivnější. Jako druhý velký bonus je větší kontrola lešt..
-30%
ZviZZer Slim Pad Pre Cut 95 mm snížený hrubý cuttovací pad
ZviZZer Slim Pad Blue Pre Cut pro hrubé leštění se sníženým profilem na 15 mm. V čem je snížení padu tak dobré? Přenos mezi leštičkou a povrchem nemá takové ztráty, tudíž je ještě silnější a efektivnější. Jako druhý velký bonus je větší kontrola lešt..
-30%
ZviZZer Slim Pad Ultrafine Cut 125-145 mm Extra finiš
ZviZZer Slim Pad Ultrafine Cut pro extra finální leštění se sníženým profilem na 15 mm. V čem je snížení padu tak dobré? Přenos mezi leštičkou a povrchem nemá takové ztráty, tudíž je ještě silnější a efektivnější. Jako druhý velký bonus je větší kont..
-30%
ZviZZer Slim Pad Ultrafine Cut 95 mm Extra finiš
ZviZZer Slim Pad Ultrafine Cut pro extra finální leštění se sníženým profilem na 15 mm. V čem je snížení padu tak dobré? Přenos mezi leštičkou a povrchem nemá takové ztráty, tudíž je ještě silnější a efektivnější. Jako druhý velký bonus je větší kont..
-50%
ZviZZer TEST IT Sada 6 ks Thermo padů 125-140 mm
Unikátní sada Thermo leštících padů v rozměru 125-140 mm na excentrické leštičky. V sadě najdete od nejhrubšího až po nejjemnější Thermo pad. Sada je v AKCI -50%.V sadě najdete 6 různých tvrdostí leštících kotoučů, které při práci nikdy nezměknou. To..
-13%
AR Blue Clean 4.1 Wi-Touch 150bar - 810 l/hod Vysokotlaký čistič s vysokým průtokem vody a ovládáním stroje na pistoli
Inovovaný vysokotlaký čistič AR 4.1 řady Blue Clean zaměřené na použití kvalitních materiálů a dlouhou životnost. Nová vysokotlaká pistole s funkcí Wi-Touch ovládá zapnutí a vypnutí stroje přímo na pistoli. Díky integrované technologii DTS - DUALTECH..
-7%
RUPES LHR 21 ES Excentrická leštička s výkmitem 21 mm a unašečem 150 mm + 4 pady ZviZZer ZDARMA
Představujeme vám jedničku na světě v leštění autolaků. RUPES Bigfoot s jedinečným výkyvem je číslem jedna mezi konkurencí. Orbitální leštička RUPES BIGFOOT LHR21 je ideální pro celkové leštění nebo i jen těžkých míst a světlometů. Orbitální p..
-10%
SCANGRIP MATCHPEN Inspekční detailingové led světlo s regulovatelným úhlem světla
SCANGRIP MATCHPEN Inspekční detailingové led světlo s regulovatelným úhlem světla pro hledání vad v laku a porovnávání barev v autolakovnách. Regulovatelná hlava světla pro úzký až široký úhel světla od 10 - 70 stupňů. Úzký design podobající se tužce..
-13%
SCANGRIP MATCHPEN R Inspekční LED svítilna pro hledání defektů laku
Velmi lehká LED svítilna SCANGRIP Matchpen R na hledání defektů laku. Svítilna je vybavena 2 teplotami barev světla pro světlé a tmavé laky a nabíjecím vestavěným Li-ion akumulátorem. Výkonná, moderní Ultra High CRI COB LED čočka pro maximální výkon ..
-8%
AR Blue Clean 591 TSS Profi 180 bar - 600 l/hod Profesionální vysokotlaký čistič
Výroční model AR 591 v profesionálním provedení s výkonem 180 barů a extrémních 600 l za hodinu. To jsou parametry profesionální vapky. Navíc zvětšené čerpadlo z mědi (používá se u nejvýkonějších strojů). Veškeré šroubení profesionální železné se záv..
-10%
AR Blue Clean DPS 7.0 PRO 160 bar - 700l/hod Profesionální vysokotlaký studenovodní čistič s regulací tlaku na pistoli
Nový profesionální vysokotlaký čistič AR 7.0 řady Blue Clean v provedení na každodenní použití při mytí automobilů, výrobních provozů a všude tam, kde je vyžadován profesionální stroj. Díky technologii DTS -DUALTECH TECHNOLOGY SYSTEM - dvou čerpadel ..
-7%
RUPES LHR 15 MARK III
15 670Kč 14 573Kč
Excentrická leštička  + 4 pady ZviZZer ZDARMAPředstavujeme vám jedničku na světě v leštění autolaků. RUPES Bigfoot s jedinečným výkmitem je číslem jedna mezi konkurencí. Orbitální leštička RUPES BIGFOOT LHR 15 MARK III je ideální pro celkové leš..
-10%
RUPES LHR 21 MARK III ø unašeče 150mm, výkmit 21mm Excentrická leštička  + 4 pady ZviZZer ZDARMA
Představujeme vám jedničku na světě v leštění autolaků Rupes Mark III.  RUPES BigFoot s jedinečným výkmitem je číslem jedna mezi konkurencí. Orbitální leštička RUPES BIGFOOT LHR 21 MARK III je ideální pro leštění velkých ploch jako jsou kapoty, ..
-21%
COMAC Vispa XS Bateriový podlahový mycí stroj pro plochy do 400m2
ABSOLUTNÍ NOVINKA MEZI MYCÍMI STROJI. NOVÁ VISPA XS S LITHIOVOU BATERIÍ. NEJLEHČÍ BATERIOVÝ MYCÍ STROJ NA TRHU-POUHÝCH 20 KG!Pro výrobce Comac bylo důležité vyrobit mycí stroj malých kompaktních rozměrů nahrazujících mop a přitom zachovat přijate..
-21%
POKA PREMIUM Triangle 1 Kovový držák na jednu leštičku ve tvaru trojúhelníku
POKA PREMIUM Kovový držák na jednu leštičku Triangl o rozměrech 30 x 18 cm se zobáčkem na kabel. Tloušťka plechu 1,5 mm, chráněný matně černým komaxitem do každé designové garáže...
-7%
SCANGRIP MAG Nabíjecí ruční lampa
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s LED 7 SMD LED High power diodami se pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení.Operační doba této lampy jsou 3 ho..
-5%
SCANGRIP MAG 3 Pracovní světlo LED nabíjecí
Multifunkční nabíjecí pracovní lampa s dvěma světly (spot a line) s nejmodernější technologií COB LED a spotovým světlem High Power LED s pracovní dobou 3 hodiny na jedno nabití. Lampa je osazena magnetickým držákem a integrovaným hákem pro zavěšení...
Zobrazuji 1 až 48 z 99 (celkem stran 3)