Výrobce: ZviZZer
Kód výrobku: Pad Fine Cut 80-95 mm sada 6 kusů
Dostupnost: Na skladě
686Kč
Cena bez DPH: 567Kč

Množství

Potřebujete poradit?

ZVÝHODNĚNÁ SADA S 10% SLEVOU

ZviZZer Fine Cut 80-95 mm pro finální leštění. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjíměčnost tohoto padu je v tloušťce jen 20mm.

ÚPLNĚ NOVÝ PAD:

Nový Pad ZviZZer Fine Cut Yellow je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,open cells, si i po zahřátí drží svou pevnost a tím i stále stejnou leštící schopnost a zároveň životnost padu. Tímto je pad ZviZZer unikátní mezi konkurenčními pady. Pad Fine Cut je perfektní volbou spolu s pastou ZviZZer Fine Cut pro odstranění jemných škrábanců a odstranění hologramů.

Výška padu Zvizzer Fine Cut 80/95 je 25 mm pro dokonalou kontrolu při práci.

PŘEDNOSTI ZVIZZER FINE CUT PADU:

  • jemný pěnový pad pro excentrické leštičky
  • odstraňuje převážně hologramy ve spojení s pastou ZviZZer Fine Cut
  • ideální pro finiš bez velké námahy
  • dlouhá životnost díky velké hustotě otevřených buněk
  • snadné čištění pomocí kartáčku, vzduchu nebo praním
  • seříznuté hrany pro delší životnost
  • značková kvalita z Německa

DOPORUČENÉ LEŠTIČKY:

  • excentrické
  • orbitální

KOMBINACE S PASTAMI:

Pro pěnový pad Zvizzer Fine Cut doporučujeme pastu ZviZZer Fine Cut. Určitě nedoporučujeme kombinovat s konkurenčními pastami, které obsahují rozpouštědla. Zkracují životnost padů a odlepují pěnu od filcu.

NA JAKÝ LAK ZVOLIT PAD ORANGE MEDIUM CUT:

Pěnový pad Fine Cut bych doporučil jako velice dobrý finiš společně s pastou ZviZZer Fine Cut. Dobře se chová na každém laku, i když na měkkém nebo pastelovém bude třeba více otáček a častější čištění nebo měnění padů. Vždy je vhodné mít od každého padu více kusů a cca 3 x ho vyměnit. Životnost padů tím několikanásobně prodloužíte. Po práci je samozřejmě nutné pady vyčistit.

Jak poznat měkký lak? Jednoduše přejet umytý a čistý lak prstem a pokud ho poškodíte, máte před sebou měkký lak.

NA KAŽDOU PASTU JINÉ MIKROVLÁKNO:

Už se vám stalo, že jste si mikrovláknem poškrábali dokonalou práci? Ano použití rozdílných mikrovláken na stírání různých hrubostí past je také důležité. Například stírání hrubé pasty, která v mikrovláknu zůstane zapříčiní, že si s ní pak poškrábete finiš. Firma ZviZZer jde v tomhle případě naproti a ke každé barvě past a padů nabízí barevná mikrovlákna.Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha