Výrobce: ZviZZer
Kód výrobku: One 250 ml
Dostupnost: Na skladě
472Kč
Cena bez DPH: 390Kč

Množství

Potřebujete poradit?

Absolutní převrat v leštění a ochraně laků v jednom kroku. 3v1, to je nová pasta ZviZzer Polish ONE. V jednom kroku s excentrickou leštičkou odstraníte škrábance, hologramy a vytvoříte ochranu laku na 12 měsíců. Již žádné odmašťování povrchu, jen pastu vyleštit měkkým mikrovláknem a hotovo. Vývojové centrum firmy ZviZzer přináší tuto převratnou pastu pro extrémní urychlení práce, kde spojila účinější jednokrokovou pastu navíc s ochranou laků na dlouhých 12 měsíců, což předčí většinu do této doby nabízených vosků. 

JAK TAK ŠPIČKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZVIZZER DOKÁZAL?

Pochopení systému leštění a převratných novinek ve firmě ZviZzer je už tak dost. Nová pasta ONE má přinést zrychlení práce 3x. Za použití nejdražších vstupních složek pasty bylo dosaženo maximálního efektu a neskutečné ochrany laku.


Pasta ONE je určená na jednokrokové leštění, kdy hrubé částice pasty odstraní škrábance, záhřevem abrazivních rychle rozpadajících částic přejdete do leštění a křemičitý sealant přilne k povrchu karosérie. Dále již je třeba jen pastu odstranit z laku měkkým mikrovláknem. 

JAKÁ JE ABRAZIVITA PASTY?

Pasta ONE má abrazivitu mezi pastou Heavy Cut a Medium Cut One step. Tím se řadí ještě do hrubších past. 


JAKÝ POUŽÍT LEŠTÍCÍ KOTOUČ?

Vše se odvíjí od tvrdosti laku. S pastou je ideální použít pěnový pad ZVIZZER MEDIUM CUT nebo v případě tvrdšího laku pěnový pad HEAVY CUT.


DOPORUČENÉ OTÁČKY:

Naneste na pad a na malé otáčky cca 2000 rozneste na ploše cca 60 x 60 cm. Po zahřátí pasty a změny barvy z bílé na transparentní přidejte na otáčky okolo 3500 ot/min a leštěte.Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha