Výrobce: ZviZZer
Kód výrobku: Pad Heavy Cut 125-145 mm
Dostupnost: Na skladě
213Kč
Cena bez DPH: 176Kč

Množství

Potřebujete poradit?

ZviZZer pad Heavy Cut hrubý pro cutting se středovou dírou určený pro excentrické leštičky. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Dlouhá životnost vás mile překvapí.

ÚPLNĚ NOVÝ PAD:

Nový Pad Heavy Cut ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,open cells, si i po zahřátí drží svou pevnost a tím i stále stejnou brusnou schopnost a zároveň životnost padu. Tímto je pad ZviZZer unikátní mezi cuttovacími konkurenčními pady.

Výrobce Zvizzer snížil výšku padu na 25 mm oproti konkurenčním 30 mm, čímž je docílena větší stabilita a větší kontrola při leštění.

PŘEDNOSTI ZVIZZER HEAVY CUT PADU:

  • cuttovací pěnový pad pro excentrické leštičky
  • odstraňuje silné škrábance ve spojení s pastou ZviZZer Heavy Cut
  • ideální jako první krok na měkých lacích
  • dlouhá životnost díky velké hustotě otevřených buněk
  • snadné čištění pomocí kartáčku, vzduchu nebo praním
  • seříznuté hrany pro delší životnost
  • značková kvalita z Německa

DOPORUČENÉ LEŠTIČKY:

  • excentrické
  • orbitální

KOMBINACE S PASTAMI:

Pro pěnový pad Zvizzer Heavy Cut doporučujeme pastu HEAVY CUT. Určitě nedoporučujeme kombinovat s konkurenčními pastami, které obsahují rozpouštědla. Zkracují životnost padů a odlepují pěnu od filcu.

NA JAKÝ LAK ZVOLIT PAD HEAVY CUT:

Pěnový pad Heavy Cut bych doporučil jako 1.krok na měkkém laku. Společně s pastou Heavy Cut s obsahem homogenních čístic oxidu hlinitého odstraní škrábance bez další paseky. Jako druhý krok doporučuji pastu Medium Cut One step nebo Fine Cut ZviZZer.

Jak poznat měkký lak? Jednoduše přejet umytý a čistý lak prstem a pokud ho poškodíte, máte před sebou měkký lak.

NA KAŽDOU PASTU JINÉ MIKROVLÁKNO:

Už se vám stalo, že jste si mikrovláknem poškrábali dokonalou práci? Ano použití rozdílných mikrovláken na stírání různých hrubostí past je také důležité. Například stírání hrubé pasty, která v mikrovláknu zůstane zapříčiní, že si s ní pak poškrábete finiš. Firma ZviZZer jde v tomhle případě naproti a ke každé barvě past a padů nabízí barevná mikrovlákna.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha