Výrobce: ZviZZer
Kód výrobku: Pad Medium Cut 125-145 mm One Step
Dostupnost: Skladem
Obj. číslo: ZV-TR00014025MC
230Kč
Cena bez DPH: 190Kč

Množství

Potřebujete poradit?

ZviZZer Orange Trapez Medium Cut pad 125-145mm určený pro jednokrokové leštění spolu se ZviZZer pastou One Step. Pěna má otevřenou buňku pro lepší odvod tepla a seříznutou hranu leštící plochy pro delší životnost padu. Vyjímečnost tohoto padu je v tloušťce jen 25mm.


ÚPLNĚ NOVÝ PAD:

Nový Pad Medium Cut Orange ZviZZer je jedinečný svou stabilitou i po zahřátí. Díky velké hustotě otevřených buněk ,,open cells, si i po zahřátí drží svou pevnost a tím i stále stejnou brusnou schopnost a zároveň životnost padu. Tímto je pad ZviZZer unikátní mezi konkurenčními pady. Pad Medium Orange je perfektní volbou spolu s pastou ZviZZer One Step pro jednokrokové leštění nebo jako korekce swirlů po broušení vlnou.

Výrobce Zvizzer snížil výšku padu na 25 mm oproti konkurenčním 30 mm, čímž je docílena větší stabilita a větší kontrola při leštění.


PŘEDNOSTI ZVIZZER PRE MEDIUM CUT PADU:

  • středně hrubý pěnový pad pro excentrické leštičky
  • odstraňuje škrábance ve spojení s pastou ZviZZer Medium Cut One Step
  • ideální pro jednokrokové leštění
  • dlouhá životnost díky velké hustotě otevřených buněk
  • snadné čištění pomocí kartáčku, vzduchu nebo praním
  • seříznuté hrany pro delší životnost
  • značková kvalita z Německa


DOPORUČENÉ LEŠTIČKY:

  • excentrické
  • orbitální


KOMBINACE S PASTAMI:

Pro pěnový pad Zvizzer Pre Cut doporučujeme pastu ZviZZer Medium Cut One Step. Určitě nedoporučujeme kombinovat s konkurenčními pastami, které obsahují rozpouštědla. Zkracují životnost padů a odlepují pěnu od filcu.


NA JAKÝ LAK ZVOLIT PAD ORANGE MEDIUM CUT:

Pěnový pad Medium Pad bych doporučil jako nejlepší poměr ,,řezání škrábanců" pro jednokrokové leštění. Společně s pastou Medium Cut s obsahem homogenních čístic oxidu hlinitého, které se záhřevem rozpadají na menší částice, čímž je docíleno odstranění škrábanců a docílený perfektní finiš. S měkkými laky si tahle kombinace od Zvizzeru velice dobře poradí.

Jak poznat měkký lak? Jednoduše přejet umytý a čistý lak prstem a pokud ho poškodíte, máte před sebou měkký lak.


NA KAŽDOU PASTU JINÉ MIKROVLÁKNO:

Už se vám stalo, že jste si mikrovláknem poškrábali dokonalou práci? Ano použití rozdílných mikrovláken na stírání různých hrubostí past je také důležité. Například stírání hrubé pasty, která v mikrovláknu zůstane zapříčiní, že si s ní pak poškrábete finiš. Firma ZviZZer jde v tomhle případě naproti a ke každé barvě past a padů nabízí barevná mikrovlákna.


Při nákupu produktů ZviZZer za více než 5.000,-Kč bez DPH, ZDARMA školení - Workshop leštění systémem ZviZZer

NEBO 

Využijte AKCE Funkční tričko ZVIZZER při nákupu nad 4.000,-Kč ZDARMAVyužijte AKCE POLO tričko ZVIZZER při nákupu nad 6.000,-Kč ZDARMANapsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha