Výrobce: ZviZZer
Kód výrobku: Interface Pad Red Hard 150 mm
Dostupnost: Na skladě
338Kč
Cena bez DPH: 279Kč

Množství

Potřebujete poradit?

ZviZZer Interface Pad Hard 150 mm Tvrdá podložka pro broušení rovných ploch. Tvrdá pěna uvnitř podložky drží pevný tvar a je tedy přímo určená na broušení rovných ploch. Odstranění hrubých škrábanců, leštění zvětralého laku nebo odstranění pomerančového laku nebylo nikdy jednodušší. Pomocí ZviZZer interface podložky, brusného filmu P2000 a jakékoli brusky s výkmitem 3 mm. 


ZVIZZER UNIKÁTNÍ SYSTÉM:

ZviZZer používá jako jediná na světě podložky tzv. Interface Pady o 4 tvrdostech. Od tvrdé červené, přes oranžovou střední, měkčí žlutou až po velmi měkkou zelenou pro broušení velmi zahnutých hran. Všechny interface podložky ZviZZer mají 14 odsávacích otvorů a jeden středový pro správné uchycení na pad brusky. Brusný film ZviZzer Sanding Film má díry umístěné stejně jako Interface pad. Celý systém pasuje na brusky Rupes, 3M a Flex. 

Pomocí brusného filmu a za sucha brousíte potřebná místa na karosérii. Brusný film ZviZZer Sanding Film ubírá z laku cca 10 mikronů. Každý škrábanec pokud pomineme opravdu hluboké má 1-10 mikronů, což znamená, že jste schopni broušení laku zkrátit na maximum a předávat vaší práci naprosto dokonalou.


ZVIZZER BRUSNÝ FILM POUŽÍVANÝ POUZE ZA SUCHA:

Brusný abrazivní film ZviZZer je nejvyšší kvality na světě. Norma při výrobě je totiž 99,9% stejně velkých brusných částic oproti ostatním, kteří se drží normy 80%. Proto ZviZzer dodává brusný systém do největšího koncernu výrobce automobilů.


NORMA STEJNĚ VELKÝCH ČÁSTIT BRUSNÝCH FILMŮ JE EXTRÉMNĚ DŮLEŽITÁ!

Pokud máte jen 80% stejně velkých částic brusiva na brusném filmu, těch zbylých 20% vám nadělá obrovskou paseku. Menší škrábance nevadí, ale ty větší určitě ano. V detailingu jim říkáme tzv.prasečí ocásky.


EXCENTRICKOU LEŠTIČKOU ZRENOVOVAT LAK TÉMĚŘ NEMOŽNÉ:

Při leštění laku karosérie odeberete pouze 1 mikron. To v 99% nestačí k odstranění škrábanců. Rotační leštička je určité řešení, ale umí obrousit za pomoci hrubého padu a pasty cca 3 mikrony. To extrémně prodlužuje čas strávený při leštění s nejistým výsledkem.


Vlastnosti
Průměr disku 150 mm

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha