Výrobce: ZviZZer
Kód výrobku: Interface Pad Orange Medium 150 mm
Dostupnost: Na skladě
338Kč
Cena bez DPH: 279Kč

Množství

Potřebujete poradit?

ZviZZer Interface Pad Medium 150 mm středně tvrdá podložka pro broušení lehce zahnutých ploch. Středně tvrdá pěna uvnitř podložky se přizpůsobí lehce zahnutým plochám. Odstranění hrubých škrábanců, broušení zvětralého laku nebo odstranění pomerančového laku nebylo nikdy jednodušší. Pomocí ZviZZer interface podložky, brusného filmu P2000 a jakékoli brusky s výkmitem 3 mm. 


ZVIZZER UNIKÁTNÍ SYSTÉM:

ZviZZer používá jako jediná na světě podložky tzv. Interface Pady o 4 tvrdostech. Od tvrdé červené, přes oranžovou střední, měkčí žlutou až po velmi měkkou zelenou pro broušení velmi zahnutých hran. Všechny interface podložky ZviZZer mají 14 odsávacích otvorů a jeden středový pro správné uchycení na pad brusky. Brusný film ZviZzer Sanding Film má díry umístěné stejně jako Interface pad. Celý systém pasuje na brusky Rupes, 3M a Flex. 

Pomocí brusného filmu a za sucha brousíte potřebná místa na karosérii. Brusný film ZviZZer Sanding Film ubírá z laku cca 10 mikronů. Každý škrábanec pokud pomineme opravdu hluboké má 1-10 mikronů, což znamená, že jste schopni broušení laku zkrátit na maximum a předávat vaší práci naprosto dokonalou.


ZVIZZER BRUSNÝ FILM POUŽÍVANÝ POUZE ZA SUCHA:

Brusný abrazivní film ZviZZer je nejvyšší kvality na světě. Norma při výrobě je totiž 99,9% stejně velkých brusných částic oproti ostatním, kteří se drží normy 80%. Proto ZviZzer dodává brusný systém do největšího koncernu výrobce automobilů.


NORMA STEJNĚ VELKÝCH ČÁSTIT BRUSNÝCH FILMŮ JE EXTRÉMNĚ DŮLEŽITÁ!

Pokud máte jen 80% stejně velkých částic brusiva na brusném filmu, těch zbylých 20% vám nadělá obrovskou paseku. Menší škrábance nevadí, ale ty větší určitě ano. V detailingu jim říkáme tzv. prasečí ocásky.


EXCENTRICKOU LEŠTIČKOU ZRENOVOVAT LAK TÉMĚŘ NEMOŽNÉ:

Při leštění laku karosérie odeberete pouze 1 mikron. To v 99% nestačí k odstranění škrábanců. Rotační leštička je určité řešení, ale umí obrousit za pomoci hrubého padu a pasty cca 3 mikrony. To extrémně prodlužuje čas strávený při leštění s nejistým výsledkem.


Vlastnosti
Průměr disku 150 mm

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha