SOFT99 Authentic Premium Carnauba 200ml Vysoce kvalitní karnaubský vosk na karosérie automobilů a motocyklů
ARNAUBSKY VOSK SOFT99 FUSSO COAT AUTHENTIC PREMIUM je prémiová vosková pasta, která obsahuje velmi vysoké množství krištálově čisté karnauby. Vytváří neuvěřitelně hladký povrch a hluboký lesk bez kompromisů. Zároveň se vyznačuje velmi jednoduch..
SOFT99 Dark & Black Wax 300 gr. syntetický vosk + aplikátor
Soft99 Dark & Black Wax 300 g. syntetický vosk ve velkém 300 gr. balení pro větší hloubku laku a ochranu až na 6 měsíců. V dnešní době je tento vosk stále velmi oblíbený hlavně díky vynikajícímu poměru cena/množství/efektivita. Balení obsa..
SOFT99 Glaco Glass Compound Roll On 100ml leštěnka na okna
SOFT99 Glaco Glass Compound perfektní japonská leštěnka na okna v balení 100ml s aplikátorem. Glaco Compound lehce abrazivní leštěnka odstraňuje spoty z tvrdé vody a nánosy z běžného provozu. Ideální příprava pro aplikaci povlaku Ultra Glaco, ..
SOFT99 Glaco Roll On Large 120 ml Tekuté stěrače na skla automobilů s aplikátorem
Soft99 Glaco Roll On Large 120 ml tekuté stěrače: Neviditelné tekuté stěrače pro skla automobilu.Glaco Roll On je ideální variantou, jak opatřit okna ochranou vrstvou coatingu. Glaco vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu na oknech a zrcátkách s vynik..
SOFT99 Glass Compound Z 100 ml leštěnka na okna s aplikátorem
SOFT99 Glass Compound Z 100ml excelentní leštěnka na skla s aplikátorem pro odstranění nečistot po mytí jako jsou bílé spoty a jiné nečistoty z běžného provozu. Je také vhodný pro čištění skel před nanášením povlaků na skla. Glaco Compound Z l..
SOFT99 King Of Gloss 300 gr. syntetický vosk s extrémním leskem
Syntetický vosk King of Gloss od SOFT99 ve velkém 300 gr.balení pro větší hloubku laku a ochranu až na 3 měsíce. Vosk King of Gloss se velice snadno aplikuje a leštění je velice snadné. King of Gloss vytváří neprostupnou lesklou vrstvu na bázy synt..
SOFT99 King of Gloss Light Metallic & Pearl 320gr. Vosk na světlé metalické laky
Syntetický vosk King of Gloss Light Metallic & Pearl ve velkém 320 gr. balení pro větší hloubku laku a ochranu až na 3 měsíce. Vosk King of Gloss se velice snadno aplikuje a leštění je velice snadné. King of Gloss vytváří neprostupnou lesklou v..
SOFT99 New Fusso Coat 12 Months Wax Dark 200 gr. syntentický vosk na tmavé laky s životností 12 měsíců
Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax Dark 200 g syntentický vosk: Polymerový sealant pro tmavé laky. Fusso Coat 12 Months Wax je založen na fluor polymerech. To je důvod, proč vytváří ochrannou bariéru a je tak dobrý v bránění škodlivým účinkům špíny, v..
SOFT99 New Fusso Coat 12 Months Wax Light 200 gr. syntentický vosk na světlé laky s životností 12 měsíců
Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax Light 200 g syntentický vosk: Polymerový sealant pro tmavé laky. Fusso Coat 12 Months Wax je založen na fluor polymerech. To je důvod, proč vytváří ochrannou bariéru a je tak dobrý v bránění škodlivým účinkům špíny, ..
SOFT99 Tire Black Wax 170 gr. černěnka pneumatik a pryže
Tire Black Wax of výrobce SOFT99 navrací pneumatikám původní barvu a dodává dlouhodobou impregnaci proti vnějším vlivům. Balení obsahuje 170gr. Tire Black Wax + pěnový aplikátor. Tire Black je také vhodný pro aplikaci na nelakované plastové díly ex..
SOFT99 Ultra Glaco 70 ml povlak na skla
Soft99 Ultra Glaco v lahvičce s aplikátorem o objemu 70ml, japonský povlak na okna s životností až 12 měsíců. Po aplikaci na čelní okno plní funkci tekutých stěračů. Ultra Glaco chrání povrch skel speciálním povlakem na bázi křemíku až na 1 ro..
SOFT99 Wash Mist 300 ml. čistič a oživovač interiéru
Soft99 Wash Mist 300 ml. čistič a oživovač interiéru: vysoce efektivní univerzální čistič interierových částí automobilu s oživovacím efektem.Wash Mist vám pomůže vyčistit a oživit téměř všechny části interiéru, jako je palubní deska, středová konzol..
Dárková sada autokosmetiky SOFT99 na voskování karosérie
Dárková sada autokosmetiky japonského výrobce SOFT99 na voskování karosérie a navíc tekuté stěrače až na 6 měsíců. Sada obsahuje vše, co potřebujete na navoskování karosérie. Vosk New Fusso s pěnovým aplikátorem. Jemnou velkou mikrovláknovou utěrku 6..
Soft99 Anti-Fog Spray 180 ml přípravek proti zamlžení autoskel
Soft99 Anti Fog Spray efektivní produkt ve spreji proti zamlžování autoskel. Jednoduchou aplikací na skla postříkáním se rychle zbavíte zamlžených skel ve svém automobilu. při aplikaci na vyčištěná okna vytvoříte ochranou vrstvu pro prevenci následné..
SOFT99 Extreme Gloss The Kiwami Dark 200 gr. + aplikátor Hybridní vosk na tmavé a černé laky s aplikátorem
Vosk Extreme Gloss The Kiwami Dark je nástupcem vosku The King of Gloss s větším podílem Karnauby. Vyjímečné složení tohoto hybridního vosku dodává laku větší hloubku a lesk. Vosk je určen pro všechny, kdo hledá poměr mezi vysokým leskem a životností..
SOFT99 Extreme Gloss The Kiwami Light 200 gr. + aplikátor Hybridní vosk na světlé laky s aplikátorem
Vosk Extreme Gloss The Kiwami Light je nástupcem vosku The King of Gloss s větším podílem Karnauby. Vyjímečné složení vosku dodává laku větší hloubku a lesk. Vosk je určen pro všechny, kdo hledá poměr mezi vysokým leskem a životností vosku. Karnaubsk..
SOFT99 Fusso Coat Speed & Barrier 500 ml. Vosk ve spreji s ochranou 6 měsíců
Rychlý tekutý vosk ve spreji se samočistícími účinky jako proslulý vosk Fusso s životností 6 měsíců. Velmi snadnou aplikaci zvládne opravdu každý. Stačí výrobek nastříkat a ihned stírat. Zanechává karosérii hladkou a ochráněnou před vnějšími vlivy. N..
SOFT99 Glaco De Cleaner 400 ml. Čistič skel odpuzující vodu
Nový čistič autoskel a tekuté stěrače v jednom. Japonský výrobce SOFT99 ulehčil práci běžným spotřebitelům vývojem tohoto výrobku DE-Cleaner. velmi účinně odstraňuje nečistoty jako je uschlý hmyz, trus a mastný film ze skel automobilů. Po vyčištění a..
SOFT99 Iron Terminator 500 ml pH neutrální čistič disků a polétavé rzi z karosérie s krvácejícím efektem
Iron Terminator japonského výrobce určený k čištění hliníkových a plechových disků bez rizika jakéhokoli poškození nebo změny barvy hliníku. pH neutrální Iron je také velmi často používaný k odstranění polétavé rzi z celé karosérie. Toto je velmi důl..
SOFT99 Mirror Shine Wax Dark 200gr. syntetický vosk na tmavé laky + mikrovlákno
Soft99 Mirror Shine Wax Dark 200 g. syntetický vosk:Mirror Shine je syntetický vosk s zrcadlovým efektem. Je vhodný k použití nejen na laku, ale i na světlech a plastech automobilů.  K dostání ve dvou provedeních, a to Light pro světlé barvy lak..
SOFT99 Mirror Shine Wax Light 200gr. syntetický vosk na světlé laky + mikrovlákno
Soft99 Mirror Shine Wax Light 200 g. syntetický vosk:Mirror Shine je syntetický vosk s zrcadlovým efektem. Je vhodný k použití nejen na laku, ale i na světlech a plastech automobilů.  K dostání ve dvou provedeních, a to Light pro světlé barvy la..
SOFT99 New Scratch Clear Wax Light 200 gr. + mikrovlákno Ochranný vosk odstraňující jemné škrábance
Soft99 New Scratch Clear Wax Light 200 g. syntetický vosk:lehce abrazivní syntetický vosk pro světlé barvy vozů.New Scratch Clear Wax je vosk určený pro uživatele, kteří upřednostňují maskovací efekt před geniálním finálním efektem. Vosk je obohacen ..
-25%
SOFT99 Protection Time Set Dark Sada 3 zvýhodněných produktů s Fusso Dark a Ultra Glaco na skla
Zvýhodněná sada japonského výrobce SOFT99 k ochraně karosérie a skel automobilu.SADA OBSAHUJE:1 x NEW FUSSO DARK 200gr1 x ULTRA GLACO 70ml1 x GLACO GLASS COMPOUND ROLL ON 100mlNEW FUSSONový vosk FUSSO je plně syntetický vosk, který modernizovanou rec..
SOFT99 Smooth Egg Creamy Soft Sponge Třívrstvá jemná houba na mytí karosérií
SOFT99 Smooth Egg Creamy Soft Sponge Třívrstvá jemná houba na mytí karosérií pro opravdové fajnšmekry. Tato houba je ta nejjemnější  čím se dá karosérie umývat. Tři vrstvy houby pro velmi jemné mytí, uprostřed speciální pěna, která dokonale napě..
SOFT99 Smooth-Egg 2x 50 gr. Měkký Clay na odstraňování kontaminace karosérie
SMOOTH EGG japonského výrobce SOFT99 pro odstranění nečistot z laku jako je asfalt, polétavá rez, pryskyřice ze stromů a brzdný prach. Clayování je nutnost před další aplikací vosků, sealantů nebo keramik. Po použití měkkého claye nemusíte leštit kar..
SOFT99 Water Block Wax Dark 200 gr. + aplikátor Syntetický vosk na tmavé laky s extrémní hydrofobitou
Soft99 Water Block Wax Dark 200 g syntetický vosk: Water Block vytváří na povrchu karoserie ochranný film z adhesivních polymerových částic. Ty mají za následek vynikající voděodpudivý efekt, který zamezí jakémukoliv zasychání vody na karoserii ..
SOFT99 Water Block Wax Light 200 gr. + aplikátor Syntetický vosk na světlé laky s extrémní hydrofobitou
Soft99 Water Block Wax Light 200 g syntetický vosk: Water Block vytváří na povrchu karoserie ochranný film z adhesivních polymerových částic. Ty mají za následek vynikající vodě-odpudivý efekt, který zamezí jakémukoliv zasychání vody na karoseri..
SOFT99 Black Black 110 ml - keramická ochrana pneumatik
Soft99 BLACK BLACK 110 ml japonská keramická ochrana pneumatik, která chrání pryž a udržuje vhled nové pneumatiky na 60 dní. Black Black vytváří vysoce odolnou hydrofobní vrstvu a zabraňuje znečištění. Postup aplikace:Při aplikací používejte och..
SOFT99 Kiwami Extreme Gloss Shampoo Dark 750 ml jemný autošampón v koncentrátu
SOFT99 KIWAMI EXTREME GLOSS SHAMPOO DARK 750 ml jemný autošampón..
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)