Výrobce: Ecoservis 
Kód výrobku: Školení - aplikace Cartec Ceramic Guard
Dostupnost: Na skladě
Obj. číslo:
3 630Kč
Cena bez DPH: 3 000Kč

Dostupné možnosti

Množství

Potřebujete poradit?

CERAMIC GUARD Si+Carbon - Ochrana, která trvá..

Ceramic Guard je jedinečný produkt: revoluční karbon-keramický povlak, který nabízí vynikající ochranu a odpuzuje vodu a nečistoty. S povlakem Ceramic Guard od firmy Cartec, špína a hmyz jednoduše sklouznou z laku jako voda, zvláště když si umyjete auto. S Ceramic Guard má lak vašeho vozu maximální ochranu před silniční špínou, solí, UV zářením, škodlivými chemikáliemi a čímkoliv, co je škodlivé pro lak. Keramický štít dodává laku znatelný lesk a barevnou hloubku. I když stačí jedna vrstva, keramický povlak může být aplikován v několika vrstvách. To vytváří ještě silnější ochrannou vrstvu. Každá vrstva zvyšuje pevnost a barevnou hloubku povlaku.

PŘEDNOSTI CERAMIC GUARD SI+CARBON.

Molekuly karbonu dodávají povlaku vyšší odolnost než běžné keramické ochrany. Při aplikaci SI+CARBON se v době schnutí (18 hodin) odpaří pouze 5% objemu povlaku oproti standartním SIO2 kde se odpaří až 30%.

ŽIVOTNOST KERAMICKÉ OCHRANY CERAMIC GUARD

Doba životnosti od aplikace jsou 3 roky nebo 90.000 km. Pokud je keramický povlak 1 x za rok vyživen produktem X-Tender-doba životnosti se prodlužuje až na 9 let.Staň se specialistou Ceramic Guard

Ceramic Guard Si+Carbon je aplikován naší sítí odborníků, kteří jsou odborníky na to, co dělají. Správná příprava laku vozidla je nezbytná pro konečný výsledek a naši specialisté přesně vědí, co Ceramic Guard potřebuje, než aplikují nátěr. Standartně poskytujeme tříletou záruku na ošetřený lak. Záruka platí pouze v případě, že nátěr aplikuje specialista Ceramic Guard s použitím správných metod. S Ceramic Guard 4life si můžete zvolit ještě delší záruku. Dokud budete provádět každoroční inspekční a údržbové ošetření prováděné specialistou Ceramic Guard pomocí produktu Xtender, záruka se prodlužuje až na 9 let. Záruka se prodlužuje o další rok po každé údržbě. Specialista na keramiku provede inspekci a ošetření pro vás. Výrobce:  Společnost Cartec BV vyrábí profesionální výrobky pro údržbu, ochranu a leštění pro vozidla již více než 30 let. Společnost Cartec vyvíjí své produkty ve vlastních laboratořích v Nizozemsku, kde denně pracují a inovují zkušení odborníci. Společnost Cartec vyrábí své výrobky v moderní továrně v Nizozemsku, aby inovativní výrobky splňovaly požadavky nejpřísnějších ekologických směrnic. 


KDE ŠKOLÍMECo Vám kurz přinese:

Stanete se specialistou Ceramic Guard a ukážeme vám správný postup, jak aplikovat tuto jedinečnou keramickou ochranu.

Kurz je zakončený certifikátem Ceramic Guard Master, zeneseme Vás na mapu www.ceramicguard.com.

Max.počet osob: 5


Místo konání: ECOSERVIS spol. s r.o. Mladoboleslavská 1108, Praha 9 Kbely. 


Délka kurzu: 5 hodin


Cena kurzu: 3.000,-Kč bez DPH


Občerstvení zajištěno (káva, voda, Cola, bagety)


Školitel: Stanislav Mikoláš (držitel certifikátu Ceramic Guard Master World)
Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha