Výrobce: Idrobase
Kód výrobku: Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky
Dostupnost: Na skladě
Obj. číslo: ID.ZX.1781
8 198Kč
Cena bez DPH: 6 775Kč

Dostupné možnosti

Množství

Potřebujete poradit?

IDROBASE Underbody Wash Kit Sada na mytí podvozků 4 trysky je unikátní profesionální sada. Hliníkové tělo se čtyřmi tryskami perfektně čistí podvozky a podběhy automobilů. Velmi opomíjená činnost, která by se na každém autě měla dělat stejně tak pravidelně jako je údržba laku. Bohužel, co není vidět, to se často neřeší. Výrobci automobilů udávají, že nejnutnější jsou minimálně 2 mytí ročně. na podzim a na jaře. 

Vysokotlaké stroje jsou téměř ve všech případech vybaveny přisáváním mycího prostředku, který je téměř nutností například po zimě použít. 


JAK TO CELÉ FUNGUJE:

Spodní válec je z boku osazen pojízdnými koly. Válec je nasazen na nástavec o délce 90 cm, který má na konci další silonové kolečko a to nejdůležitější naklápěcí kloub. Na kloub se šroubuje přiložený další nástavec, který se napojuje na vaší vysokotlakou pistoli. Vstup do pistole je na rychlospojku typ ARS25. Pokud máte stroj Wap, rychlospojku máte na pistoli. Jinak je třeba dokoupit rychlospojku ARS25 samici

nebo v případě šroubení použít přechodku M22, která pasuje na stroje KRANZLE, LAVORWASH, MICHELIN, BOSCH, FASA, ANNOVI REVERBERI, BLACK DECKER, PULITECHNO, DEWALT.

v případě potřeby napasování na Vaše zařízení kontaktujte servis: akutalek@ecoservis.cz a zašlete fotografii výstupu vaší tlakové pistole.


PŘIPOJÍM KIT NA MOU VAPKU?

Ano připojíte dle typu vašeho stroje. Hobby a poloprofi stroje mají většinou plastové bajonety. Sada na mytí podvozku se připojuje přímo na pistoli nebo nástavec pistole. V dostupných možnostech si vyberte svou značku a dostupný adaptér.V BALENÍ:

1 x válec se 4 tryskami na 2 kolech

1 x prodlužovací kus 90 cm s kolečkem

1 x nástavec 90 cm k pistoli

1 x rychlospojka quick
Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Google reCaptcha